Ogólna mechanika muda

Forum Pomoc dla Początkujących.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Haern »

Matematyka. Tak ma być.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Aleksa »

+staz jest zrobiony tak, zebys po 10 "wykliknieciach" miala pelny zestaw tygodniowych umow. Raz nie dostaniesz nic, a z drugim razem juz tak. Treningi musza sie zgadzac. ;)
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Bargian »

Pytanie odnosnie zadan.

Wzialem zadanie z odzyskaniem medaliona dla goscia ktory za blisko zaprzyjaznil sie z Katrina. Bylem w budelu, bylem u rudolfa jednak medalionu nie ma. Pytanie mam takie:
Ten medalion pojawia sie tylko raz na apoke tak?
Czy jak sie wyloguje i potem zaloguje ponownie to musze od nowa zadanie przechodzic? Tzn musze znowu isc do goscia, pogadac, znowu do burdelu, kolejna zlota moneta znowu do rudolfa?
Nie da rady jakos 'odswiezyc' lokacji z deska? Nie wiem.. np. "przyzwij mg: Moze ktos mi wpasc tutaj 'odswiez' zrobic?"
A po apokalipsie jak to bedzie wygladalo? Ponownie musze isc zadanie od zera?
Pytam bo pamietam ze kiedys bylo tak, ze jak sie jakis krok w zadaniu pominelo to dostawalo sie mniej expa za zadanie.
Awatar użytkownika
Feanen
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2015 08:02

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Feanen »

Bargian pisze:Ten medalion pojawia sie tylko raz na apoke tak?
Nie. Zazwyczaj tego typu rzeczy odradzają się po jakimś czasie.
Bargian pisze:Czy jak sie wyloguje i potem zaloguje ponownie to musze od nowa zadanie przechodzic? Tzn musze znowu isc do goscia, pogadac, znowu do burdelu, kolejna zlota moneta znowu do rudolfa?
Tak i tak działa większość zadań z nielicznymi wyjątkami.
Bargian pisze:Nie da rady jakos 'odswiezyc' lokacji z deska? Nie wiem.. np. "przyzwij mg: Moze ktos mi wpasc tutaj 'odswiez' zrobic?"
Odradzam. Przeczytaj ?przyzwij
Bargian pisze:A po apokalipsie jak to bedzie wygladalo? Ponownie musze isc zadanie od zera?
Tak, identycznie, jak z wylogowaniem.
Bargian pisze:Pytam bo pamietam ze kiedys bylo tak, ze jak sie jakis krok w zadaniu pominelo to dostawalo sie mniej expa za zadanie.
Teraz wyśrubowanie expa za zadania nie jest aż tak istotne i jak Ci kilka punktów ucieknie, to po prostu będziesz w plecy o dajmy na to kwadrans expienia :o
Ostatnio zmieniony 13 lis 2015 09:02 przez Feanen, łącznie zmieniany 1 raz.
Narmaniel

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Narmaniel »

Bargian pisze:medaliona
Medalionu.
Skalfli
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2015 09:26

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Skalfli »

Szczerbaty glupkowaty snotling wrzeszczy: Waa! Bedemi mic co zrec!
Atakujesz szczerbatego glupkowatego snotlinga.
>
Szczerbaty glupkowaty snotling wykonuje zamach drewniana gruba palka mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac ciezkim jednorecznym toporem.
Szczerbaty glupkowaty snotling ledwo muska cie drewniana gruba palka, trafiajac cie w korpus.
Odbiwszy sie od ziemi szczerbaty glupkowaty snotling doskakuje do ciebie i piszczac przerazliwie bije cie lekko w korpus drewniana gruba palka.
Szczerbaty glupkowaty snotling trafia cie drewniana gruba palka w nogi, lecz caly impet uderzenia zostaje wyparowany przez plytowa ciemnoszara pare nagolennikow.
Szczerbaty glupkowaty snotling probuje cie trafic drewniana gruba palka, lecz tobie udaje sie uniknac tego ciosu.
Szczerbaty glupkowaty snotling ledwo muska cie drewniana gruba palka, trafiajac cie w glowe.
Szczerbaty glupkowaty snotling trafia cie drewniana gruba palka w nogi, lecz caly impet uderzenia zostaje wyparowany przez plytowa ciemnoszara pare nagolennikow.
Krzywisz wargi w pelnym satysfakcji usmiechu i dostrzegajac luke w obronie przeciwnika rzucasz sie do ataku. Wydajac z siebie glosny okrzyk, wyprowadzasz zamaszysty cios i bezlitosnie wykorzystujac przewage pozycji, zdecydowanym ruchem trafiasz szczerbatego glupkowatego snotlinga w korpus ledwo muskajac go ciezkim jednorecznym toporem.
Ranisz szczerbatego glupkowatego snotlinga ciezkim jednorecznym toporem, trafiajac go w korpus.
Czy takie coś jest normalne w przypadku fanatyka z 2 toporami czy to tylko jakies lagi?
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Daleylia »

A jak zmeczenie?
Skalfli
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2015 09:26

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Skalfli »

1/4 paska. Ogólnie latam z 2 toporami i nagolennikami na gola klatę. Nie mam nic obciążenia bo nie ma czym się obciążać.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Aleksa »

raczej to brak umiejetnosci tj. walka dwiema bronmi itd.
poza tym uroki duala :D
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Skalfli
Posty: 21
Rejestracja: 11 lis 2015 09:26

Re: Ogólna mechanika muda

Post autor: Skalfli »

No cóż. Zanim zostałem fanatykiem było tak : 1 raz snotling 2 razy ja i tak na zmiane
ODPOWIEDZ