Nowy gracz

Forum Pomoc dla Początkujących.
Thimbur
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020 20:59

Nowy gracz

Post autor: Thimbur »

Witam dopiero zaczynam przygodę z tak gra ale 0i założeniu postaci gdy gra się rozpoczyna mam taki opis.
Twoja postac jest juz w grze. Przejmujesz nad nia kontrole.

Drewniany pomost na kilkanascie metrow zaglebia sie w plynaca tutaj rzeke, zupelnie niezrazony jej wartkim nurtem. Wybudowane ludzkimi rekoma nabrzeze lata swietnosci ma juz dawno za soba - plynaca nieustannie woda odcisnela nan swe pietno. Na zachodzie, tuz za krancem pomostu, niewielka wioska skrywa sie pod ochronnym plaszczem drewnianej palisady. Przy skraju pomostu ustawiono sporej wielkosci tablice.
Jest tutaj jedno widoczne wyjscie: zachod.

I nie wiem co dalej bo jaka komendę nie wpisze to pojawia się tyłku zwrot Słucham co mam zrobić bo nie mam pojęcia?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Nowy gracz

Post autor: Kregan »

To chyba opis z wioski startowej Szupaki przy Novigradzie. W tym wypadku polecam komende - obejrzyj tablice. Obejrzyj - podstawowa komenda albo krócej ob tablice (czy innego obiektu z opisow, choc nie kazdy go moze miec). Poruszasz sie skrotami od nazw angielskich kierunkow w,s,n,e,u,d albo róza kierunków klienta lub klawiatura numeryczna. Jesli trafisz na wrota masz w kliencie przycisk który je otworzy. W pierwszej kolejności przeczytaj co pisze na tej tablicy - ob tablice, przeczytaj tablice tam powinny byc informacje dla poczatkujacych. Troche bedzie szamotania na poczatku ale szybko zlapiesz.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
ODPOWIEDZ