Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Feros
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2022 18:14

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Feros »

Wiadomo po jakim czasie od utraty paczki (spadnięcie w przepaść i nie pojawienie sie przedmiotów here), zadanie dostarczenia się anuluje? Czy w ogóle się to stanie?
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kerian »

Jesli nie wczesniej to do czasu apokalipsy musisz poczekac.

Sprawdzasz to komenda "system"
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Kregan »

Feros pisze: 20 lip 2022 20:32 Wiadomo po jakim czasie od utraty paczki (spadnięcie w przepaść i nie pojawienie sie przedmiotów here), zadanie dostarczenia się anuluje? Czy w ogóle się to stanie?
Około jednego dnia trzeba poczekać przy takiej stracie. Ale możliwe, że są jeszcze inne czynniki (wartość przesyłki, czy "żółtek") tego nikt chyba całkiem nie ogarnia. W każdym razie się odblokuje za jakiś czas.
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Thalon »

Pytanie do wizow.
Nie przesadzacie z poprawnoscia polityczna?
Czytaliscie wiedzmina?
Razily Was tam przeklenstwa?
Pozdrawiam przeslicznie i slodziutko.
Skyre
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2022 15:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Skyre »

Cześć :) Jestem tu nowy. Szukałem (może i kiepsko) ale nie znalazłem. Mam problem ze zbieraniem łupów z potworów. Udało mi sie zaciukać dwa snotlingi (brawo ja :lol:), jednak nie potrafię podnieść z nich łupu. Widzę, ze mają tam jakiś nóż kuchenny i pare srebrnych i miedzianych monet. Niestety nie wiem jak to zabrać. Aktualnie czekam, aż ciało się rozłoży i wtedy mogę wszystko podnieść. Także moje pytanie brzmi. Jak podnieść przedmioty z pokonanych przeciwników ?
Prav
Posty: 75
Rejestracja: 28 gru 2016 09:34

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Prav »

Skyre pisze: 25 lip 2022 15:14 (...) Jak podnieść przedmioty z pokonanych przeciwników ?
wez wszystko z ciala

albo bardziej precyzyjnie:
wez srebrne monety z 2. ciala
wez noz z ciala zasmarkanego snotlinga

Ogólnie to co można podnieść z ciała widać po obejrzeniu ciała.
Edit:
Dodam, że z niektórych ciał można tez co nieco "wyciac" i sprzedać. Np. mięso u rzeźnika, skórki w skupie, a i jak się dobrze poszuka, to i szczątki niektórych potworów można komuś opchnąć (ale to już większe niż snotlingi wyzwanie). Zwróć tylko uwagę, że aby oprawiać większe zwierzęta trzeba potrenować łowiectwo.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2022 15:48 przez Prav, łącznie zmieniany 1 raz.
Skyre
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2022 15:09

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Skyre »

Dzięki @Prav. Niedoczytałem tego w pomocy ?wez. Faktycznie jest tam ta informacja :)
Gryzak
Posty: 122
Rejestracja: 08 sie 2009 10:22

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gryzak »

Oj chyba cos sie posypało miedzy bodrogiem i mariborem
no pasaran! :)

*Error in loading object
</d/Ishtar/BRUGGE/Trakty/maribor_bodrog/lokacje/tr079.c>
Koniecznie 'zglos blad' o tym.

zglosilem, ale miejcie na uwadze ze tamtedy nie przejdzie.
Powozem tez nie przejedzie, nie ma go pewnie utknal w tym miejscu.
Ingmar
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2021 19:33

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Ingmar »

Hej,

nie chce zakladac osobnego tematu. Rozgladam sie za MUD-em po Niemiecku (w celu cwiczenia/poprawy jezyka). Czy ktos moze jakis polecic? Dobrze by bylo, gdyby posiadal w miare aktywny Discord albo forum i (idealnie) jakis webowy klient lub pakiet do Mudleta.
Gumrid
Posty: 5
Rejestracja: 02 maja 2020 16:01

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Gumrid »

Po co Ci mud po niemiecku?
Ściągnij Lord of the rings Online i wybierz niemiecki serwer. Sama gra jest naprawdę fajna, z mnóstwem rzeczy do zrobienia z dokładna i sensowna wiki(Tak, tak powinna wyglądać wikipedia do gry online w obecnych czasach.), z craftem itp. itd. Jest w modelu hybrydowym: f2p/subskrybcja - ale da się walutę premium farmić w grze i odblokowywać rożne rzeczy i krainki.
Dołącz do aktywnego bractwa z Discordem (często ogłaszają się na chacie gry) i podciągaj język. A od pisania i czytania masz książki, proste.
Sam zrobiłem podobne tylko na serwerze US i była to jedna z lepszych rzeczy jaką zrobiłem. Teraz nie mam problemu, oporów i niewiary we własne umiejętności, żeby mówić a i Kanadyjczyków mówiących po angielsku zrozumiem bez większych problemów. A mówią oni naprawdę koszmarnie. :D
ODPOWIEDZ