Drobne logi

Forum Logi i Opowieści.
Duria
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2015 21:52

Re: Drobne logi

Post autor: Duria »

Może to nie jest ani śmieszne, ani ciekawe, ale mnie zastanawia. Taka straszna jestem?

Kod: Zaznacz cały

Pregowany dorosly kot, kudlaty grozny pies i kulejaca chuda mysz.
Kudlaty grozny pies wywala swoj dlugi ozor i zaczyna cie lizac po rece.
Glaszczesz powoli pregowanego doroslego kota.
Pregowany dorosly kot czmycha.
Pregowany dorosly kot w panice umyka na zachod.
poglaszcz psa
Glaszczesz powoli kudlatego groznego psa.
Kudlaty grozny pies ploszy sie!
Kudlaty grozny pies w panice umyka na zachod.
"Gdzie zdrada to wtręt z obcej mowy
Podobnie jak przemoc i gwałt
Gdzie myśli nie chowa się w słowa
Lecz jawny jej daje się kształt"
Mikkel

Re: Drobne logi

Post autor: Mikkel »

Mnie nawet rozbawiło.

Bawi mnie też prowokowanie zwierząt (działa na dziki, byki i tury, pewnie na inne zwierzaki, które zwykle nie są agresywne, też):
> szturchnij byka zaczepnie
Szturchasz tlustego brazowego byka zaczepnie.
Tlusty brazowy byk prycha glosno.
Tlusty brazowy byk atakuje cie!
"Masz jakiś problem, byku?" ;)
Awatar użytkownika
Khristoff
Posty: 191
Rejestracja: 13 lut 2011 09:30
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Drobne logi

Post autor: Khristoff »

Gdzies na podgrodziu.
=======> se, ne, w, e
Koscisty dorosly kot i biala tlusta mysz.
..... Arkadia daje mi znać żebym już nie pił czy co ?
Może nie zrobimy więcej niż jesteśmy w stanie, ale postarajmy się, żeby to nie było dużo mniej.
— Andrzej Sapkowski "Pani Jeziora"
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Drobne logi

Post autor: Talisa »

Kod: Zaznacz cały

witam was wszystkich, szczegolnie tych, co lubia polawiac perly na dnie morskim (ciach...) bymbyl wdzieczny, jezeli nie, to
chociaz prosilbym o informacje o znalezieniu takowego! 
XXX
Z twierdzy pod gora Carbon
88
Zglosic do mg, czy nie?

:mrgreen:
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Rafghal
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2015 15:16

Re: Drobne logi

Post autor: Rafghal »

Może Was nie rozśmieszy, ja jednak podnoszę brwi w niemym zdumieniu. Sprawa jeszcze nie wyjaśniona, tyle com odczytał :D
List : 1
Od : XXXX
Temat: Wizja
Data : So, 9 V 2015, 18:27:09

Braciak! Mialem wizje, jezdziec Apokalipsy mowil cos o koncu Swiata
padlo tam tez Twoje imie nie wiem co sie dzieje
jestem w przerazeniu
XXXXXX
Awatar użytkownika
Angauriela
Posty: 29
Rejestracja: 08 maja 2015 10:06
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Drobne logi

Post autor: Angauriela »

Kod: Zaznacz cały

22:03:43.913
[ktoś] klepie erotycznie energicznego lysiejacego mezczyzne po glowie.
22:03:46.643
> 
22:04:00.494
[ktoś] kiwa do ciebie glowa anarchistycznie.
Naprawdę, nie wiem, ileż traum przeżyły już NPC-e w wioskach startowych ze strony chcących poćwiczyć emoty newbies...
... z drugiej strony, dużo bardziej chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda anarchistyczne kiwanie głową, bo jedyne, co mi przychodzi na myśl, to klasyczny headbanging. :D
Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera!
I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera...
I nigdy dość, i nigdy tak, jak tego pragnie ów, co kona!...
I znikła treść — i zginął ślad — i powieść o nich już skończona!
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Drobne logi

Post autor: Artak »

Ciesz się, że nie chciał tańczyć xD
Awatar użytkownika
Kargrim
Posty: 12
Rejestracja: 06 kwie 2015 22:46

Re: Drobne logi

Post autor: Kargrim »

Tur kaskader. :shock:

Kod: Zaznacz cały

13:50:59.179

Pomost strazniczy.
Sa tutaj trzy widoczne wyjscia: dol, zachod i wschod.
Cialo bystrookiego slabego mezczyzny.
Kudlaty duzy tur.
> 
13:51:03.865

→ sp
13:51:04.15

Stoisz na zbitym z poteznych, nieociosanych desek pomoscie ktory nie posiada nawet balustrady, wynikiem czego moze byc niechciana wizyta kilkanascie stop nizej na twardej, ubitej ziemi. Na polnocy widzisz sciane warowni, wznoszacej sie w centrum calej lesnej twierdzy. Ponad palisada na poludniu dostrzec mozna korony drzew, otaczajacych caly mur.
Sa tutaj trzy widoczne wyjscia: dol, zachod i wschod.
Cialo bystrookiego slabego mezczyzny.
Kudlaty duzy tur.
> 
Evela
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2013 16:29

Re: Drobne logi

Post autor: Evela »

Ciemna cela.
Tyg.
Jest tutaj jedno widoczne wyjscie: drzwi.
>
Bezskutecznie probujesz otworzyc mocne stalowe drzwi.

Mocne stalowe drzwi sa zamkniete na klucz.
>
>
Klniesz plugawie.
>
Namyslasz sie. Tak...

Tyg z calej sily uderza sie piescia w kudlaty tors oraz zaczyna mocno tupac. Kazdemu z jej poteznych stapniec towarzyszy glosny ryk, wzywajacy przychylnosc Wielkiego Zoladka w nadchodzacej potyczce.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: Kouo karczmy u Rudolfa przechodziuem i pacze, stoi ta kobita. Tak jakos bidnie wyglomdaua, a ja w Wielki Zouomdek wierzem, to zal mi siem jej zrobiuo. No to mowiem pudziesz ze mno, tu niedaleko do Zamka do Bumkirka. Bumirk ma melinem, caukiem niedrogo bjerze. Udziec mozna tam kupic i marynowano zabe. To takie to robi, ze to lepsze nis szynka, ja wolem. To wypilismy tam z pu buklaka, z niom i Bumkirkiem i ona gada, ze dzieci ma. Duse? Pytam. A ona gada, ze no jedno ctery, drugie dwa...
>
Tyg zaczyna intensywnie myslec. Widac to po glebokich bruzdach na jego czole.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: Nj, dwa i pu. Nje. Dopse muwie. Ctery i pu i dwa lata. To akurat mjauem te kronski co wzieuem na trenowanie, to dauem. No niech kobita kupi jakies zarcie tym dzieciom, akurat siem Swiete Swiemto Wielkiego Zouomdka jakos zblisauo... zielsko jakies... no niech bachory takie cos majo od zycia, nie?
>
Tyg przelyka glosno sline.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: Ty, ja potem wlase do ogszej karcmy w Bissingen. Snas tego ogra, on tes ma meline tylko drosej bjerze. Ja paczem, a ta kurwa tam z tym ogrem siedzi i wodke pije... i tak zeby nie skuamac: no pu buklaka to tak do polowy jus odpite. To ja muwie, to ja po to ci dauem kronszki, zebys dzieciom zarcie kupiua, a ty tutej na melinie z pijakami wudke pijes? No to ci muwiem, tak jak stauem, tak jom jebuem muotkiem. Ale takim fest, granitowym. No ze uba nie bylo co zbierac.
>
Tyg wzrusza ramionami.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: Wyrwauem chwasta.
>
Tyg napreza swoje miesnie, a na jego ramionach widac zarys ogromnych zyl, w ktorych niewatpliwie plynie goraca krew. Po chwili slychac gluchy trzask kosteczek. Czujesz, ze kontakt z jego piescia nie nalezy do przyjemnosci.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: A tu we wienzniu, to siem bali ze mno pod cela siedziec. Buntowauy siem gary jebane.
>
Tyg pogwizdujac cicho spoglada w niebo udajac niewiniatko.
>
Tyg mowi siarczyscie w Grumbarth: A jeden taki, Falik, to siem wszendzie kurwa chwalil, ze siem kurwa nicego nie boi. To ja go pytam, bo fczesniej z nim tutaj siedziauem, jak to Falicku, nicego siem nie bois? Bo ja we Wielki Zouomdek wjesem. A Samana Wielkiego Souomdka? To on muwi, ze jakby go na dlugosc kosy dopuscili to by zajebal. Samana Szepastnych Czewi. Mowie... a jakbys maue ogrzomtko spotkau, co ze statka zeszlo tyle co? To on muwi, ze by mlodego wziou i na zywca do bramy Nulna przybiu. Takim gwozdziem. To ja se dumam, po co taki clowiek zyje? Po co taki clowiek zyje? Jak ten chwast.
>
Tyg spluwa z niesmakiem na ziemie.
>
Tyg mowi zgorzkniale w Grumbarth: Wyrwauem chwasta. Ale ze byua cisza nocna, to nie kciauem wouac klawisza, to zameldowauem pszy misce.
>
Tyg wzrusza ramionami.
>
Mowisz skrzekliwe do Tyga w Grumbarth: Dosyc. Starcy.
>
Tyg wyglada jakby chcial cos powiedziec, ale w ostaniej chwili sie rozmyslil.
>
Mowisz skrzekliwe do Tyga w Grumbarth: Jutro skoncys.
>
Tyg mowi zgorzkniale do ciebie w Grumbarth: Nj, jutro niemosliwe. Jutro mje nie bedzie.
>
Mocne stalowe drzwi otwieraja sie z cichym kliknieciem.
>
Ciemnobrody smagly mezczyzna, Ferd, ogromny muskularny mezczyzna, blekitnooki bialowlosy mezczyzna, Norden i Ansgar przybywaja z polnocy.
>
Ansgar zamyka stalowe drzwi.
Ansgar zamyka stalowe drzwi mosieznym kluczem.
>
Dopadajac do Tyga, Ansgar bez wahania uderza go poteznie swa kolczasta stalowa tarcza. Sila ciosu jest tak ogromna, ze Tyg nie mogac utrzymac sie na nogach zataczajac sie pada przymroczony na ziemie.
Olaboga, logi preparujo!
https://www.youtube.com/watch?v=uZ2WK5dCgFs
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Drobne logi

Post autor: Herenvarno »

Z Cyklu NPC-e i Gracze - interakcja.

Kod: Zaznacz cały

Brudny koscisty wiesniak mowi: Dlaczego tak malo ryb?
Lekki wiatr przywial niemila won.
Nagle dostrzegasz, ze zanurzony w wodzie sznurek leszczynowej gietkiej wedki napina sie!
Mowisz do brudnego koscistego wiesniaka: Nie mam pojecia.
Brudny koscisty wiesniak spoglada ze zdziwieniem na ciebie.
Energicznym ruchem pociagasz za napieta leszczynowa gietka wedke, zacinajac zlapana na haczyk rybe i rozpoczynajac z nia walke.
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
ODPOWIEDZ