Twardy Troll

Forum Logi i Opowieści.
Dogid
Posty: 135
Rejestracja: 26 lis 2010 17:48

Twardy Troll

Post autor: Dogid »

Przygarbiony stary troll jest ledwo zywy. Atakujesz go.
Jedna z ran przygarbionego starego trolla zamyka sie z ohydnym mlasnieciem.
Przygarbiony stary troll jest ciezko ranny. Atakujesz go.
[1/6] Przygarbiony stary troll ledwo muska cie olbrzymia drewniana maczuga, trafiajac cie w korpus.
[2/6] Lekko ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[JA 3/7] Poprawiasz chwyt na swym ceremonialnym dwurecznym multonie i z szerokiego zamachu wyprowadzasz nim potezne
uderzenie, ktore plytko tnie przygarbionego starego trolla w nogi.
Przygarbiony stary troll jest ledwo zywy. Atakujesz go.
[1/6] Przygarbiony stary troll ledwo muska cie olbrzymia drewniana maczuga, trafiajac cie w lewe ramie.
[JA 1/7] Wyrzucasz do przodu swoj ceremonialny dwureczny multon, wkladajac cala sile w uderzenie, ktore ledwo zacina
przygarbionego starego trolla w tulow.
[4/6] Powaznie ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[3/6] Ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[JA 4/7] Niespodziewanie skrecasz tulow, wyprowadzajac przy tym oburacz dlugie uderzenie ceremonialnym dwurecznym
multonem, ktore tnie przygarbionego starego trolla w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[JA 3/7] Wyrzucasz do przodu swoj ceremonialny dwureczny multon, wkladajac cala sile w uderzenie, ktore plytko tnie
przygarbionego starego trolla w tulow.
Jedna z ran przygarbionego starego trolla zamyka sie z ohydnym mlasnieciem.
[2/6] Lekko ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w leb.
[4/6] Powaznie ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[JA 3/7] Nie zwazajac na nic rozpoczynasz oburacz potezny mlyniec ceremonialnym dwurecznym multonem, momentalnie
przechodzac do uderzenia, ktore plytko tnie przygarbionego starego trolla w tulow.
Przygarbiony stary troll wykonuje zamach olbrzymia drewniana maczuga mierzac w ciebie, lecz tobie udaje sie go sparowac
ceremonialnym dwurecznym multonem.
[4/6] Powaznie ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
[2/6] Przygarbiony stary troll lekko rani cie olbrzymia drewniana maczuga, trafiajac cie w nogi.
[5/6] Bardzo ciezko ranisz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w tulow.
[6/6] Masakrujesz przygarbionego starego trolla ceremonialnym dwurecznym multonem, trafiajac go w leb.
Przygarbiony stary troll umarl.

[ ZABILES ] Zabiles przygarbionego starego trolla. (8 / 8)


[ SPRZET ] Ceremonialny dwureczny multon peka!
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Twardy Troll

Post autor: Jasko »

nastepnym razem sprobuj uderzac trolla ostrzem nie plazem ;) i nie przedluzaj - zabijanie trolli to zadna ceremonia

Po ilu trollach nieznak?
ODPOWIEDZ