Dyskusje o kliencie WWW

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Tercoral »

Tęczowe serce... :oops:
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Airhil pisze:Tak! Jeszce w ogóle dla wspierających dodajmy jakieś bonusy. Wiecie, te katapulty, smoki, trebusze i kusze. Za coś takiego bym zapłacił z pewnością
Takie bonusy byłyby fajne :) Niestety wydaje mi się, że ingerowałoby to w licencję Arkadii. W tym zagadnieniu powinien wypowiedzieć się Czarodziej, ażeby rozwiać wszelkie wątpliwości.
Sam to narysowałeś, czy pomagała ci mama? :lol:
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Isil »

Rafhard, podaruj sobie te drobne impertynencje i bicie piany - to bardzo malo konstruktywne zachowanie, a o takowe zdaje sie podejscie zabiegasz, prawda?

Back to business:
Rafgart pisze:19 sty 2012 09:23

Nie ma problemu ani z serwerem, ani z pieniedzmi.
Łoranaldzie, takdowno, moze sie co zmieni - byc moze, tu nieco swiezsza dyskusja i wypowiedz:
Rafgart pisze:Nie ma potrzeby finansowania czegokolwiek przez graczy.
Bylo wspomniane ze plany rozwoju klienta sa, w odleglym czasie, to mysle ze mozna na teraz wrzucic na luz :)
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Isil pisze:Rafhard, podaruj sobie te drobne impertynencje i bicie piany - to bardzo malo konstruktywne zachowanie, a o takowe zdaje sie podejscie zabiegasz, prawda?
Nie bije piany, ani nawet nie knuje z kotem ;)

Zwyczajnie odpowiadam na poszczególne wypowiedzi. Odnoszę wrażenie, że cały czas starasz mi się przyporządkować na siłę negatywny wizerunek, a najzwyczajniej w świecie nie masz racji. Każde z nas ma prawo do swojego zdania. Tyle, że ja nie insynuuje ci co jakiś czas bezpodstawnie impertynencji, bezczelności i tym podobnych niewłaściwych zachowań. Po prostu podsumowuje to, co sama napisałaś, dlatego nie rozumiem skąd ta zajadłość. Sama powinnaś spojrzeć na swoje zachowanie i spróbować się nad nim głęboko zastanowić zanim zaczniesz krytykować innych :)

Co do poniższych dyskusji to cieszy mnie, że potrafiłaś wyszukać wypowiedzi Wizów z poprzednich lat na temat dotacji na co było szkoda czasu Lieselotte. Myślałem, że ta osoba jest bardziej zainteresowana tematem, ale wygląda na to, że jedynym jej celem było ciągłe kontrowanie osób, które się z nią nie zgadzały lub miały odmienne przemyślenia.

Jednak w ciągu paru ostatnich lat, a w szczególności po rozbudowaniu oficjalnego klienta decyzja administracji na temat "donate" mogła ulec zmianie. Szczególnie jeżeli pojawiło się więcej realnie zainteresowanych taką opcją niż jedna osoba :)

Podsumowując wydaje mi się, że co poniektórym brakuje tutaj tolerancji (szczególnie dla nowych graczy i tych osób, które mają odmienne zdanie). Nawet jak wcześniej wspominałaś, że nie pasuje ci pojawienie się mappera w oficjalnym kliencie (z którego i tak nie korzystasz :roll:) to próbowałem znaleźć rozwiązanie, które byłoby kompromisem dla nas obojga. Chciałbym zapytać jakie kompromisy znalazłaś ty do tej pory poza ciągłym kontrowaniem moich wypowiedzi? :)
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Isil »

Otóż nie, nie staram sie przypisywac Ci negatywnego wizerunku (Gdziez, och gdziez napisalam, izes bezczelnym?), ani nie jestem zajadla - odnosze natomiast wrazenie ze to Ty nie czytasz moich postow ze zrozumieniem i wyjatkowo energicznie kreujesz mnię jako "zaslepiona jedze" :shock:

Piszesz tez ze co poniektorzy maja na celu wylacznie kontrowanie osob o odmiennym zdaniu... Machne na to reka, bo mam dobre serduszko <3 to raz, a dwa - jesli mamy prawic o tolerancji dla osob o odmiennym zdaniu... HEHE. I moze na tym poprzestane w tej kwestii - to bedzie ten kompromis u mnie, bo u Ciebie to ja go - wybacz - nie widze.

EOT
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Moim kompromisem będzie to, że tego nawet nie skomentuje. Szkoda mi czasu ;)
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Tercoral »

kompromisem bedize przycisk Schrödingera ktory jest i go nie ma jednoczesnie :D
Jednak w ciągu paru ostatnich lat, a w szczególności po rozbudowaniu oficjalnego klienta decyzja administracji na temat "donate" mogła ulec zmianie.
Na arce czas plynie bardzo powoli...
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ