Dyskusje o kliencie WWW

Forum techniczne Arkadii.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Strideo »

Tercoral pisze:Przeciez masz ten sam problem co Strideo.
Tak żeby było jasne, nie mam żadnego problemu. Jest klient, jest Forum, jest dział do tego przeznaczony to zgłosiłem co uważam za potrzebne , z mojego punktu widzenia. We wcześniejszych postach, moich, jako odpowiedź na inne głosy rzuciłem pomysł "Donate". Nic więcej. Forma i egzystencja "Donate" jest dyskutowana i dobrze, gdyż od tego są fora.

Jeśli klient WWW nie będzie się dalej rozwijał i nie mam tutaj na myśli bug fix i wsparcie, to po prostu będę zmuszony się przesiąść na klienta "stacjonarnego" ze skryptami i mapperem. Używałem już takowego klienta i uważam, że klient WWW jest o niebo "fajniejszy" tylko pozbawiony tych dwóch opcji o które mnie akurat chodzi. Jeśli to przejście na klienta "stacjonarnego" będzie, że tak powiem, bolesne/nie wygodne, wtedy po prostu jako normalną koleją rzeczy będzie przesiadka na innego MUD'a lub RPGa (proszę i mam nadzieję, że nie będzie to zdanie opacznie odebrane) Świat RPG jest dla mnie moją odskocznią od życia codziennego, nie jest koniecznością skorelowaną tylko i wyłącznie z jednym klientem czy grą...


Pozdrawiam serdecznie

P.S. Nie wiem czy osoby wcześniej wypowiadające się uczestniczą w procesie twórczym klienta WWW, ale jeśli takowe osoby mogłyby się wypowiedzieć jaki mają pogląd na obecną tu dyskusję, niejednokrotnie niezwykle emocjonalną dla niektórych i jak się zapatrują na dalszy rozwój lub nie klienta WWW. Będzie to jasny obraz czego się można spodziewać. Dziękuję.
Strideo
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Lieselotte »

Rafhard pisze: Najbardziej mnie zaskakuje jak próbujecie się wypowiadać w czyimś imieniu i debatujecie na temat godności, a jednocześnie zaglądacie do cudzego portfela. Zaprawdę jest to cecha godna niejednego "szczerozłotego bohatera" :)
Szczerozłote to są Twoje insynuacje. Niektórzy po prostu grają w tę grę już od szesnastu lat i widzieli wielokrotne wypowiedzi czarodziejów dokładnie w tym temacie. Dokładnie zaznaczali, że nie potrzebują żadnych zrzutek ani na grę, ani na serwery, że sobie poradzą.
Strideo
Posty: 79
Rejestracja: 04 sie 2017 22:02

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Strideo »

Stanno pisze:Strideo - jeśli planujesz pograć jeszcze trochę w tę grę, to lepiej jak najprędzej przerzuć się na mudleta. To nie boli. Adremen odwalił kawał dobrej roboty ze skryptami, póki co klient webowy to jednak casual dla niedzielnych graczy. Nie trać na to czasu, bo możliwościami na razie nie dorówna dobrym skryptom pod jakikolwiek program do mudów. Sądzę, że lepiej nie męczyć w tej kwestii twórców klienta webowego, ponieważ poważniejsze sprawy są nie w kliencie, a w samej mechanice muda i kwestiach okołoerpegowych.
P.S. Nie przesadzaj z botami.
Chyba widzę, że w obecnej sytuacji przesiadka na innego klienta ze skryptami musi być brana pod uwagę przez mnie. Będę powoli się próbował przestawić i zobaczę co z tego wyjdzie. :)

Mam nadzieję, nawiązując do mojego postu powyżej, że któryś z deweloperów klienta WWW się wypowie, wtedy będzie jasna sytuacja. Póki co zaczynam sobie przeglądać Mudleta i skrypty - podejście nr 2. :)

Pozdrawiam serdecznie
Strideo
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Tercoral »

Wiesz nie angażuje sie trollowanie na forum tak bardzo. A bylo cos w tych postac cos wazniejszego od mysli ZAPLACE, a ja mowie NIE MA CO PLACIC? Zreszta rob jak chcesz to twoja kasa :D
Tęczowe serce... :oops:
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Tercoral pisze:Zreszta rob jak chcesz to twoja kasa
Lieselotte pisze:Niektórzy po prostu grają w tę grę już od szesnastu lat i widzieli wielokrotne wypowiedzi czarodziejów dokładnie w tym temacie. Dokładnie zaznaczali, że nie potrzebują żadnych zrzutek ani na grę, ani na serwery, że sobie poradzą.
Po pierwsze byłbyś/byłabyś znacznie wiarygodniejszy/a, gdybyś zacytował/a którąś z wypowiedzi Czarodziejów na ten temat z ostatnich szesnastu lat.

Po drugie w przeciągu tak długiego okresu czasu dużo rzeczy może ulec zmianie. Jeżeli twoje nastawienie było takie w tamtym okresie to nie dziwię się, że niczego od ciebie nie chciano. Ja przy takim twoim podejściu również bym kompletnie niczego od ciebie nie chciał ;)
Tercoral pisze:Zreszta rob jak chcesz to twoja kasa
Łaskawy panie i władco dziękuję za pozwolenie. Bez twojej opinii nie wiedziałbym, co mam robić w życiu :D
Awatar użytkownika
Lieselotte
Posty: 87
Rejestracja: 19 maja 2017 19:34

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Lieselotte »

Jeżeli myślisz, że będę czegokolwiek szukać dla osoby, która usilnie stara się mnie obrazić, to się grubo mylisz. Z mojej strony koniec dyskusji.
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Lieselotte pisze:Jeżeli myślisz, że będę czegokolwiek szukać dla osoby, która usilnie stara się mnie obrazić, to się grubo mylisz. Z mojej strony koniec dyskusji.
Nie staram się ciebie obrazić w jakikolwiek sposób. Po prostu racjonalnie odpowiadam i jednocześnie argumentuje moje wypowiedzi cytatami. Widzę, że tobie brakuje tego typu uzasadnień. Zastanawia mnie tylko czy sam/a się nauczyłeś/aś tego typu wymówek, czy też pobierałeś/aś nauki u Mistrza Tercorala? :)

Chciałbym też wiedzieć czy powinienem się zwracać per on, czy też per ona do ciebie, bo nie da się tego określić po twoich obecnych oraz wcześniejszych wypowiedziach.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Tercoral »

: Rafhard » trollowac trzeba umic. Idz sie... naucz!
Tęczowe serce... :oops:
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Rafhard »

Tercoral pisze:: Rafhard » trollowac trzeba umic. Idz sie... naucz!
Nigdy nikogo nie trollowałem i nie zamierzam tego robić. Najwyraźniej ciężko ci zrozumieć, co napisałem lub masz skłonności do konfabulacji. Z tego by wynikało, że jesteś również nieuleczalnie chory na punkcie wklejania bezwartościowych postów. Mogę ci jakoś pomóc żebyś zaprzestał zaśmiecania tego forum? :)

Wracając do tematu dla tych, którzy są nim realnie zainteresowani.

Co myślicie o opcji "donate" w postaci rankingu wspierających osób z wyszczególnieniem okresów wpłat z danego tygodnia lub miesiąca?
Awatar użytkownika
Airhil
Posty: 227
Rejestracja: 25 paź 2016 19:49
Lokalizacja: Køge

Re: Dyskusje o kliencie WWW

Post autor: Airhil »

Tak! Jeszce w ogóle dla wspierających dodajmy jakieś bonusy. Wiecie, te katapulty, smoki, trebusze i kusze. Za coś takiego bym zapłacił z pewnością :D
ODPOWIEDZ