Jaki klient pod Arkadię na androida?

Forum techniczne Arkadii.
Tarran
Posty: 43
Rejestracja: 10 mar 2016 20:45

Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Tarran »

Jaki klient najlepiej sprawdziłby się na telefonie HTC m8? Dużo podróżuję służbowo, ale nie zawsze chce mi się brać laptopa, byłbym wdzięczny za polecenie jakiegoś sprawdzonego programu i może krótką instrukcję konfiguracji.
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: RE: Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Talisa »

Tarran pisze:Jaki klient najlepiej sprawdziłby się na telefonie HTC m8? Dużo podróżuję służbowo, ale nie zawsze chce mi się brać laptopa, byłbym wdzięczny za polecenie jakiegoś sprawdzonego programu i może krótką instrukcję konfiguracji.
Nie ma nic sensownego poza Blowtorchem na Androida. Konfig jest dziecinnie prosty i zalezny niestety od wielkosci ekranu. Masz aliasy i buttony. Triggery jako takie moga co najwyzej dac sygnal, wysylanie czegokolwiek do muda jest nielegalne. O mapie zapomnij, kolorki tylko arkowe. Jak masz tableta z androidem to ewt. normalny klient przez teamviewera.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
Orrgar

Re: Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Orrgar »

Ja na htc uzywam lensdroid.
Waltar
Posty: 8
Rejestracja: 03 paź 2013 20:00

Re: Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Waltar »

A jak radzicie sobie z mapami na androidzie ?
Awatar użytkownika
Gianna
Posty: 85
Rejestracja: 02 kwie 2015 11:23
Lokalizacja: Luccini

Re: Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Gianna »

Osobiście polecam w tych celach jednak klienta webowego, właściwie całkiem ładnie można go sobie skonfigurować, a większość tych androidowych klientów i tak jest do niczego. No i jakieś tam mapki też wtedy są.
Maly zezowaty kurczak piszczy: Zostawilem Giannie dobre auto, ale zgubila.

"Najlepsza Gianna to martwa Gianna." Werbat

Obrazki
Awatar użytkownika
Talisa
Posty: 144
Rejestracja: 21 kwie 2015 23:40
Lokalizacja: Skellige IRL

Re: Jaki klient pod Arkadię na androida?

Post autor: Talisa »

Waltar pisze:A jak radzicie sobie z mapami na androidzie ?
Ja chodze tam gdzie znam tereny na pamiec, czyli np. niewymagajacy exp jednym okiem, albo w pociagu z przerwami w necie.
Everyone is fighting their own battle to be free from their past, to live in the present, and create a meaningful future for themselves. Don't judge, have a heart.
ODPOWIEDZ