tf-mapper

Forum techniczne Arkadii.
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: tf-mapper

Post autor: Dorien »

hej spróbuj dodać 0.1s delaya do ruchu na mapie. jak nie zadziala to wklej sposob w jaki przekazujesz ruch do mapy
Gruul
Posty: 29
Rejestracja: 30 kwie 2014 17:19

Re: tf-mapper

Post autor: Gruul »

Dzieki za pomoc ale post juz nieaktualny.

Przedtawilem sie na klienta napisanego w pythonie i poprostu zaimportowalem mapper. Troche musialem pogrzebac w kodzie thornaga ale dziala jak zloto :]
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: tf-mapper

Post autor: Mloro »

Mam nietypowy i dziwny problem - ktoś się może spotkał z czymś podobnym?

Mapa troszkę się rozrosła, teraz ma 9MB (może stąd problemy?), w większości przypadków wszystko jest ok, ale jest jeden teren, w którym występuje kilkanaście rebindów i followów... Po zapisaniu mapy, zamknięciu mappera i odpaleniu go ponownie, wszędzie jest ok, natomiast na tym jednym terenie wszystkie rebindy są czyste, a w followach znajdują się wartości rebindów. Poprawiałem kilkukrotnie, jestem pewien, że nie jest to jakiś missclick czy uzupełnianie po pijaku.

Przykładowo, dajmy na to, że wyjście jest "drzwi" (więc rebind=drzwi) a follow "na zewnatrz". Po ponownym wczytaniu mapy w miejscu rebinda nic nie ma, a w miejscu followa jest "drzwi".
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: tf-mapper

Post autor: Cyzel »

Ten blad pojawia sie (jesli sie nie myle) kiedy na rebindzie masz polaczenie dwoch poziomow mapy. Jesli umiescisz wszystko na jednym poziomie (zamiast wyzej/nizej zrobisz obok - jak jest gdzies miejsce) powinno byc ok. Jesli problem nie pojawia sie ze wzgledu na zmiane poziomu to musisz poczekac na madrzejszych ;)
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Mloro
Posty: 23
Rejestracja: 09 lis 2014 16:34

Re: tf-mapper

Post autor: Mloro »

Dzięki Cyzel! Pomogło.
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: tf-mapper

Post autor: Kregan »

Pokusiłby sie ktoś po mały help jak to ustrojstwo odpalić na Linuksie, co potrzeba etc? Sciągnąłem zipa z githuba (chyab multiplatform), i jeszcze jedną wersję 1.0 v4 na pingwina.
Próbowałem odpalić main.py i jedyny efekt jaki widzę to zmiana kursora na krzyżyk. Może jakieś liby są potrzebne? (Qt?).
Siedzę na Debianie Squeeze
i A python2.7-minimal 2.7.3-6+deb7u2
i A python3.2 3.2.3-7
i tf5 5.0beta8-4+b1
Jakby ktoś coś mógł pomoc...
Przejrzałem cały wątek o maperze i tfe po dwa razy i dalej jestem pomiędzy gdzieś, a nigdzie :?
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: tf-mapper

Post autor: Dorien »

hej ma ktoś stara paczkę przykładowej implementacji do tfa? która była kiedyś udostępniona na stronie thornaga?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: tf-mapper

Post autor: Werbat »

U mnie leży (z malutkimi modyfikacjami w celu dopasowania do reszty skryptów).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Dorien
Posty: 142
Rejestracja: 25 lip 2012 00:38

Re: tf-mapper

Post autor: Dorien »

siema, podzieli sie ktos skompilowanym maperem na osxa el capitana? ten stary wrzucony na początku wątku nie działa, i/lub wytłumaczy jak samemu skompilować?
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: tf-mapper

Post autor: Werbat »

http://insomniac.pl/f/MudMapper.app.zip
(poleży pewnie kilka dni i skasuję).
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
ODPOWIEDZ