CMUD

Forum techniczne Arkadii.
Tarah
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2020 20:58

Re: CMUD

Post autor: Tarah »

Dla ewentualnych zainteresowanych info od Zuggsoftwawe:

"Maps will generally import from zMUD to CMUD. Please search the discussion forums for other user experiences."
Kurgan
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020 04:14

Re: CMUD

Post autor: Kurgan »

Czołem.
Czy ktoś może spotkał się z takim błędem mappera Cmuda, który nie pozwala stworzyć makra w pustym room scripcie na lokacji, bo twierdzi, że macro pod danym klawiszem już w tym roomie istnieje? I czy ktoś może wie jak to rozwiązać?
Vittorio
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2021 14:57

Re: CMUD

Post autor: Vittorio »

Hejka, takie pytanie. Czy ktoś zakupywał cmuda z oficjalnej strony? Przymierzam się do tego powoli. Jak współpraca z gmcp?
Wcześniejsze doświadczenia ze Zmudem powodują że z mudletem nie chce miećc nic wpólnego. Jak wasze odczucia i doświadczenia?
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: CMUD

Post autor: Jasko »

Tak, kupowalem. Wersje standardowa i wersje pro - obydwie plynnie wspolpracuja z gmcp. A moje odczucia - lubie cmuda, przyzwyczailem sie i raczej przy nim zostane. Gdybym jednak nie mial licencji cmuda, swoich skryptow to dalbym szanse mudletowi - ze wzgledu na to ze to freeware, ktory oferuje tyle samo co cmud i ogolnodostepnych map i skryptow. Namawiajac kogos na gre latwiej mu powiedziec - wez sciagnij to i tamto, pokazac co i jak niz zaczac od tego ze - Za miesiac bedziesz musial wydac niemale pieniadze na licencje, ale daj grze szanse.
Vittorio
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2021 14:57

Re: CMUD

Post autor: Vittorio »

Najbardziej obawiam się zmian w skrypcie oraz że ich nie opanuje. Z tego co czytam jest ich trochę. Nie wiem czy jestem w stanie przerzucić się na mudleta, lubię swoją zmudową mapkę.
ODPOWIEDZ