MUSH pomoc

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: MUSH pomoc

Post autor: Cyzel »

Czołem. Mam nadzieję, że znajdę jeszcze kogoś kto będzie mi w stanie pomóc z niewielkim problemem.

Plugin: https://www.codepile.net/pile/k3LWrn50

Problem: bronie z dodatkową linijką (punca) nie wyłapuje jako funkcja OcenBron, tylko jako funkcja OcenaUniwersalna.

Kod: Zaznacz cały

Oceniasz starannie lsniacy dlugi miecz.
Dlugi miecz o klasycznej gardzie i ostrej polyskujacej klindze idealnie lezy w dloni. Nieco przedluzona rekojesc, wylozona chropowata skora, doskonale nadaje sie by uchwycic ja druga dlonia, wzmacniajac sile ciosu. Jelec zdobi delikatny ornament przedstawiajacy pnacza, ktore wijac sie wokol zbiegaja sie u nasady i przechodzac nizej tworza sama rekojesc. Koniec wienczy ozdobna glowica utworzona z misternej siatki rozpietej wokol krysztalu lodowej barwy.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie.

Oceniasz, ze lsniacy dlugi miecz wazy 4700 gramow, zas jego objetosc wynosi 1500 mililitrow.
Wydaje ci sie, ze jest wart okolo 620 miedziakow.

Zauwazasz, iz ten miecz jest przystosowany do chwytania w dowolnej rece lub oburacz.
Za jego pomoca mozna zadawac rany klute i ciete.
Twoje doswiadczenie i umiejetnosci podpowiadaja ci, ze jak na miecz jest on dosc dobrze wywazony i bardzo skuteczny.
poprawnie zamienia na:

Kod: Zaznacz cały

LSNIACY DLUGI MIECZ(miecz) obrazenia:KC, poltorak, K:(MAX/7) $ 0mth 2zl 11sr 8md (620)
          wywazenie:9/14, skutecznosc:10/14  waga:4700, objetosc:1500
Natomiast

Kod: Zaznacz cały

Oceniasz starannie mahakamski kunsztowny miecz.
Wspanialy miecz, ze zdobiona rekojescia. Jego stalowe, polyskujace groznie ostrze mogloby rozciac wlos na dwa. Pomimo dlugiej klingi miecz nie jest ciezki, co znakomicie ulatwia poslugiwanie sie nim w walce.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie.
Na rekojesci wypuncowano dwa skrzyzowane mloty.

Oceniasz, ze mahakamski kunsztowny miecz wazy 5200 gramow, zas jego objetosc wynosi 1700 mililitrow.
Wydaje ci sie, ze jest wart okolo 400 miedziakow.

Zauwazasz, iz ten miecz jest przystosowany do chwytania oburacz.
Za jego pomoca mozna zadawac rany klute i ciete.
Twoje doswiadczenie i umiejetnosci podpowiadaja ci, ze jak na dwureczny miecz jest on perfekcyjnie wywazony i niezwykle skuteczny.
Sie wysypuje i zwraca:

Kod: Zaznacz cały

MAHAKAMSKI KUNSZTOWNY MIECZ $ 0mth 1zl 13sr 4md (400)  waga: 5200 g, objetosc: 1700 ml

Zauwazasz, iz ten miecz jest przystosowany do chwytania oburacz.
Za jego pomoca mozna zadawac rany klute i ciete.
Twoje doswiadczenie i umiejetnosci podpowiadaja ci, ze jak na dwureczny miecz jest on perfekcyjnie wywazony i niezwykle skuteczny.
Nie znam się na tyle by samemu sobie to naprawić. Ogarnąłem jak mi zaczęło sypać błędy po wprowadzeniu półtoraków, ale tutaj wymiękam.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Ganrod
Posty: 8
Rejestracja: 19 paź 2013 12:43

Re: MUSH pomoc

Post autor: Ganrod »

Hejka, takie pytanie. Czy da się ustawić triggerom priorytet? Triggerom w jednym pluginie, żeby jeden był rozpatrywany przed drugim, nie na równi.
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: MUSH pomoc

Post autor: Cyzel »

Służy do tego zmienna "sequence", znajdziesz ją w oknie triggera. Im niższa liczba (standardowo Mush przydziela 100) tym wyżej w priorytecie jest dany trigger.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
ODPOWIEDZ