Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Zora »

Fajnie by było, jakby dało się importować ustawienia klienta z jednej postaci na inną.
:)
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

W menu konfiguracji masz 'eksport/import'. Tam mozesz zapisac aktualna konfiguracje na poziomie konta na Arkadii, tak by potem zaimportowac ja na dowolna swoja postac.
Zora
Posty: 24
Rejestracja: 24 mar 2017 08:51

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Zora »

Dziękuję! <3
nie wiem jak mogłam to przeoczyć :o
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafhard »

Chciałem się zapytać, czy istnieją plany rozszerzenia oficjalnego klienta o resztę niedostępnych map albo wgranie mappera? :)

Jestem zwolennikiem oficjalnego klienta, bo według mnie jest najprzyjaźniejszy w konfiguracji i idealnie współgra z klimatem Arkadii, ale niestety niedostatek map jest sporym utrudnieniem i właściwie jedynym zauważalnym brakiem względem innych programów.
Kvark
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2018 19:43

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Kvark »

Rafhard pisze:Chciałem się zapytać, czy istnieją plany rozszerzenia oficjalnego klienta o resztę niedostępnych map albo wgranie mappera? :)

Jestem zwolennikiem oficjalnego klienta, bo według mnie jest najprzyjaźniejszy w konfiguracji i idealnie współgra z klimatem Arkadii, ale niestety niedostatek map jest sporym utrudnieniem i właściwie jedynym zauważalnym brakiem względem innych programów.
W pełni popieram przedmówcę! Też bardzo chciałbym znać odpowiedź na to pytanie!
Pozdrawiam...
K.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Istnieja plany dodania map calego muda. Jednak z samych planow wiele jeszcze nie wynika.
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafhard »

Wiadomo samo się nie zrobi. Bardzo dobrze, że taki plan jest brany pod uwagę.

Kiedy można się spodziewać rozpoczęcia prac nad tym projektem? Istnieje możliwość jakiegokolwiek wsparcia tej inicjatywy, czy pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość?
Apolios
Posty: 84
Rejestracja: 22 gru 2017 00:38

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Apolios »

Bardzo dobra wiadomość. Oby niebawem ;)

Jeśli mógłbym jeszcze coś zasugerować, miło by było zobaczyć większy wybór opcji stylizujących w oknie przekształcania tekstu.
Oprócz wyboru zamiany koloru tekstu również:
- kolor tła:
- kolor i wielkość ramki:
- zwiększenie ilości dźwięków bądź możliwość wybrania swoich z dysku/linka

Możliwość stylizowania poszczególnych przycisków (kolor, kolor tła, kolor ramki, wysokość/szerokość).
Awatar użytkownika
Adair
Posty: 86
Rejestracja: 21 lut 2017 09:30

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Adair »

@Rafhard:

Zwyczajowy termin na Arce to po świętach. Wątpię, żebyś otrzymał odpowiedź, bo jak Rafgart powie - 9 lipca - to rozpęta się burza, jak 9 lipca tego nie będzie.

@Apolios:

Są wtyczki do przeglądarek, możesz sobie zmienić co tylko zechcesz. Lub przenieś się na zewnętrznego klienta.
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafhard »

Chwała ci zbawco! Bez twojej pomocy nie wiedziałbym jakie humory ma Rafgart, a Apolios zapewne nie domyśliłby się gdzie może znaleźć wtyczki w przeglądarce lub o możliwości podjęcia samodzielnej decyzji w sprawie wyboru zewnętrznego klienta.

Dziękuję ci, że stoisz na straży pokoju i dobrobytu przekazując nam te bezcenne informacje :)

Wracając do tematu to jeżeli w jakikolwiek sposób można przyspieszyć plany dotyczące rozszerzenia map to bardzo chętnie pomogę.
ODPOWIEDZ