Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Mearai
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2016 09:16

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Mearai »

Mam ten sam problem co Astor. Mimo ustawien klienta > logowanie > wlaczone ostatnie logi mam z 2016-10-05(a loguje sie praktycznie codziennie).
Awatar użytkownika
Verisha
Posty: 11
Rejestracja: 07 lut 2014 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Verisha »

Mam problem z klientem www, po zalogowaniu się na postać pojawia się to:

http://imgur.com/a/t7bf7

Przeglądarka to najnowszy ff, system operacyjny Arch Linux, testowane również na chromie - ten sam efekt.

Jakieś porty trzeba otworzyć na routerze czy coś?
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

To oznacza, ze popsul sie zapis konfiguracji klienta. Przywrocilem domyslna.
Muzikuhr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2015 22:05

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Muzikuhr »

Mam pytanie dotyczące opcji przekształcania tekstu. Po przekształceniu "oszczędnym wypadem" na "szarżujesz" wychodzi mi taki kwiatek: "Szarzujesz do przodu atakujesz yle="color:#ff55ff">brudnego postawnego orka, dzgajac go swym krotkim elfim mieczem, a twoj cios pozostawia gleboka rane w ciele twego przeciwnika." Zaznaczyłem opcję "nie koloruj tekstu". Z góry dziękuję bardzo za pomoc, nie mogę zupełnie grać, gdy nie jestem w 100% usatysfakcjonowany z estetyki i spójności wizji mojej postaci, dlatego bardzo zależy mi na zmianie opisów walki na styl odpowiadający dzikiej ogrzycy i opisów wiekszosci uzywanych broni na "zakrwawiony rzeznicki ogrzy tasak", a tarcz na "ciezka zelazna ogrza rekawice".

Edit: wszystko działa poza walką okazuje się, aż się pochwalę: "Przy lewym boku masz przypieta gigantyczna brudna spizowa pochwe zawierajaca zakrwawiony ogromny ogrzy tasak." (w rzeczywistości krotki elfi miecz i zlocista wytworna pochwa bretonska :D). Tyle lat człowiek gra w tę grę, a dopiero teraz arkowy defaultowy klient uświadomił mi możliwość wykreowania wymarzonego pod postać ekwipunku. Ale frajda!

Zgaduję, że pewnie kolorki używane w walce coś psują.
Awatar użytkownika
Sadriviel
Posty: 79
Rejestracja: 23 mar 2016 07:37

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Sadriviel »

Tylko sprawdzę...

Wiesz, że wszyscy poza Tobą widzą miecz i elfią pochwę...?
Cierpliwość i spokój nie są moimi cnotami.
Awatar użytkownika
Freyr
Posty: 40
Rejestracja: 14 paź 2013 10:59

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Freyr »

1. Nie ma możliwości uzupełniania mapy o nowe tereny, prawda?

2. Czy można z poziomu klienta dodać kolejny pasek taki jak z życiem, który w stylu MMO przedstawiałby nabite postępy?
This land is ours and we'll see it wiped clean
Of the scourge that has sullied our hopes and our dreams
Awatar użytkownika
Miraissa
Posty: 5
Rejestracja: 14 paź 2016 13:34

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Miraissa »

1. Nie samemu.
2. Nabite postępy od zalogowania już są? Ustawienia klienta > Panel przy górnej / dolnej / prawej / lewej krawędzi okna > Postępy >Zapisz
Gotfried
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2016 23:03

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Gotfried »

Wiadomo coś o błędzie z logami? Od pięciu dni, mimo iż loguje się codziennie, nic się nie zapisuję.
Awatar użytkownika
Vesper
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2016 02:04

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Vesper »

Hej,
Trochę namieszałam przy próbie pisania skryptów (dać kobiecie zabawki heheszki) wynikiem czego nie mogę otworzyć okna przekształcania tekstu - edytowanie konfiguracji jest niemożliwe. Całkiem podobny problem, do tego z którym miała do czynienia Verisha.
Czy mogę prosić o przywrócenie ustawień domyślnych klienta? :roll:
Pozdrawiam :)
W dolinie mutantów nastała wiosna: trawka się czerwieni, ptaszki wesoło podszczekują...
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafhard »

Da się przekształcić tekst danego imienia tak żeby kolorowało się także odmieniane imię?
To znaczy jak ustawię kolor na Rafhard to już w przypadku Rafhardowi nie koloruje mi się końcówka "owi".
Jest jakaś ogólna komenda, która działa na cały odmieniany tekst?

I proszę nie odsyłajcie mnie do pomocy w kliencie. W tym przypadku jest ona dla mnie mało przejrzysta jako dla osoby nie mającej styczności z programowaniem. Dwa pierwsze przykłady są dobrze wyjaśnione, ale zmienne i 3 przykład są dla mnie zbyt zawikłane :roll:
ODPOWIEDZ