Mudlet 4.* - skrypty + mapper

Forum techniczne Arkadii.
Gretiks
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2023 18:33

Re: Mudlet 4.* - skrypty + mapper

Post autor: Gretiks »

Cześć!
Dzięki za skrypty. Mam mały problem. Nie mogę znaleźć pliku imie.txt. Komenda lua getMudletHomeDir() kieruje mnie do pewnej lokalizacji, ale tam nie ma tego pliku. Nie wiem czy się nie utworzył. Potrzebuje tego by zrobić chowanie broni. Kliknięcie w oknie mudleta podczas gry co prawda ją opuszcza i dobywa, ale to nie to.
Awatar użytkownika
Rasande
Posty: 26
Rejestracja: 27 lis 2019 19:49

Re: Mudlet 4.* - skrypty + mapper

Post autor: Rasande »

Gretiks pisze: 31 sty 2023 18:36 Cześć!
Dzięki za skrypty. Mam mały problem. Nie mogę znaleźć pliku imie.txt. Komenda lua getMudletHomeDir() kieruje mnie do pewnej lokalizacji, ale tam nie ma tego pliku. Nie wiem czy się nie utworzył. Potrzebuje tego by zrobić chowanie broni. Kliknięcie w oknie mudleta podczas gry co prawda ją opuszcza i dobywa, ale to nie to.
Pliku imie.txt już od dawna nie ma - zastępuje go teraz plik imie.json. Można go edytować zgodnie z tym, co jest w skryptach (wpisz komendę /cfg i zapoznaj się z pomocą), wygodniej jednak będzie użyć tego pluginu.

Generalnie, jeśli nie straszne Ci dramy i bagienko, to pomoc uzyskasz dużo szybciej na Discordzie Arkadii/skryptów.
Rasande I Zwana Okrutnicą, Matka Kóz, Obłaskawicielka Krasnoludów, Żbiczek lub Broggha, jedno z dwóch, nigdy oba na raz
Hargrim
Posty: 34
Rejestracja: 01 mar 2018 11:45

Re: Mudlet 4.* - skrypty + mapper

Post autor: Hargrim »

Chciałbym ogromnie podziękować za to, że tak niesamowite skrypty i mapa są powszechnie dostępne dla wszystkich, dzięki nim mogę wrócić do gry. Po jednym dniu zaznajomienia się z nimi śmigam po całym świecie jak ta lala. Dzięki jeszcze raz!
ODPOWIEDZ