Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Forum techniczne Arkadii.
Awatar użytkownika
Eti
Posty: 29
Rejestracja: 06 sie 2021 18:12

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Eti »

Ja po aktualizacji nie mogę włączyć na telefonie lewego i prawego panelu. Widzę tylko to:

Obrazek
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Aktualizacja byla potrzebna, bo klient przestal rozpoznawac telefony z Androidem.
Na telefonie z waskim ekranem nie masz bocznych paneli, tylko panele dotykowe na dole, ktore zmieniasz swipem.
Awatar użytkownika
Eti
Posty: 29
Rejestracja: 06 sie 2021 18:12

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Eti »

To może po aktualizacji popsuło mi się coś w ustawieniach. Muszę pokombinować.
Awatar użytkownika
Aila
Posty: 7
Rejestracja: 05 lut 2020 00:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Aila »

Aila pisze: 09 lut 2022 16:43 Dzień dobry,

"Proszę odświeżyć stronę w celu aktualizacji klienta do najnowszej wersji"

Dlaczego po odświeżeniu ten komunikat nie znika?
Albo jak kto woli: dlaczego odświeżenie nie aktualizuje klienta?
Rafgart pisze: 09 lut 2022 19:20 Spróbuj odświeżyć stronę klienta za pomocą klawiszy:
SHIFT + F5
albo
CTRL + SHIFT + R
Pomogło, bardzo dziękuję.
Bugdolf
Posty: 5
Rejestracja: 11 cze 2022 09:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Bugdolf »

Czy jest jakiś sposób na powiększenie minimapy (nie przybliżenie, ale powiększenie całej części okienka)?

Wiem, że mogę mapę otworzyć w innym, dużym okienku, ale wtedy nie centruje się ona na postaci i muszę ją ciągle przesuwać.

Jeżeli nie ma takiej możliwości to czy twórca klienta rozważyłby wprowadzenie albo a) powiększania okienka z minimapą albo b) ustawienia w okienku mapy opcji centrowania na postaci po każdej zmianie lokacji?
Awatar użytkownika
Kregan
Posty: 181
Rejestracja: 07 cze 2015 23:56

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Kregan »

Bugdolf pisze: 13 cze 2022 18:33 Czy jest jakiś sposób na powiększenie minimapy (nie przybliżenie, ale powiększenie całej części okienka)?

Wiem, że mogę mapę otworzyć w innym, dużym okienku, ale wtedy nie centruje się ona na postaci i muszę ją ciągle przesuwać.

Jeżeli nie ma takiej możliwości to czy twórca klienta rozważyłby wprowadzenie albo a) powiększania okienka z minimapą albo b) ustawienia w okienku mapy opcji centrowania na postaci po każdej zmianie lokacji?
Mozna uzyc jakiegos rozszerzenia do przegladarki typu Stylus, i dla tego konkretnego elementu na stronie zmienic wartosci. Mozna to tez zrobic w przegladarkach podgladajac kod strony za pomoca narzedzi developerskich i zmienic tam szerokosc i wysokosc na żywca, ale to tylko bedzie zmiana na czas sesji.
U mnie sie cos takiego uchowalo jak przerabialem troche wyglad webowego u siebie w Stylusie.

Kod: Zaznacz cały

#minimap_output {
    font-size: 12px;
    width: 250px;
    height: 350px;
}   
Mowisz do posiwialego wiekowego kruka w Khazalidzie: Co poradzisz jak nic nie uradzisz.
Posiwialy wiekowy kruk kracze w Khazalidzie: Niiic.
Sylur
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2022 22:03

Aktualizacja 1.94

Post autor: Sylur »

Cześć,

Otrzymuję informację o potrzebie aktualizacji klienta do wersji 1.94. Odświeżanie strony nie pomaga.
Sprawdzane na dwóch przeglądarkach. Ktoś jeszcze ma ten problem?

Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Rafgart »

Rafgart pisze: 09 lut 2022 19:20 Spróbuj odświeżyć stronę klienta za pomocą klawiszy:
SHIFT + F5
albo
CTRL + SHIFT + R
Raghnall
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2016 16:03

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Raghnall »

Witajcie,

Po dłuższej przerwie wróciłem sobie do okazjonalnego grania - korzystam z klienta www. Do podstawowych rzeczy ten klient wystarczy, aczkolwiek wbudowana mapa pozostawia trochę do życzenia - brakuje wielu miejsc, które dostępne są niemal od ręki w innych skryptach (np. mudlet).

Kiedyś dawno temu było pisane na forum, że nie ma opcji, aby gracz tworzył sobie sam mapy - może od tego czasu się jednak coś zmieniło..?

Pojawił się w mojej głowie taki luźny pomysł o który wnioskuję - gdyby zawód odkrywcy/myśliwego mógł "kreślić" mapy, które później można by było sprzedawać? Gracz, który kupi taką mapę i ją przestudiuje otrzyma w swoim kliencie nowe tereny.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Oficjalny klient - skargi wnioski zazalenia

Post autor: Evandeil »

W oficjalnym kliencie przydatna byla by opcja dodawania mapy do profilu w momencie odwiedzenia lokacji. Tak by kazdy mial mape tego co juz zwiedzil. Dobra zacheta do zwiedzania w odroznieniu od mudleta gdzie kazdy dostaje pelna mape bez wysilku.
Obrazek
ODPOWIEDZ