Ciężki więzienny łańcuch - przedmiot niewymówionego okrucieństwa

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Ciężki więzienny łańcuch - przedmiot niewymówionego okrucieństwa

Post autor: Slewhut »

Taki pomysł apropo PvP.

Bije innego gracza aż jego życie spada do ledwo żywy, wtedy zamiast go zabić i cieszyć się tytułem wroga, bądź drogocennym ekwipunkiem oraz górą mithrylowych monet to:

Wyciągasz z plecaka ciężki więzienny łańcuch

Z wielkimi trudami zakuwasz na kostkach i nadgarstkach silnego przydatnego mężczyzny ciężki więzienny łańcuch.

Założenie takich łańcuchów jest straszliwym okrucieństwem, w większości krain można użyć ich tylko dla najgorszych zwyrodnialców ściganych listami gończymi. Bardzo trudno komuś założyć taki łańcuch, narażamy się na cios ze strony przeciwnika, możliwe, że musimy do tego opuścić broń. Jeżeli już to się uda i zamkniemy łańcuch na nogach i rękach ofiary, to zniewolony gracz traci sterowanie swoją postacią dajmy na to na 30 minut. Możemy go zawlec tam gdzie nam się widzi, użyć zniewolonego do dźwigania ciężaru. Po tym czasie łańcuch pęknie, a ofiara automatycznie się wyloguje jeżeli jest offline, jeżeli jest online możliwe, że będziemy mieli problem. Kogoś zniewolonego można uratować. Niewolnik może potajemnie RAZ wysłać zwierze pocztowe z dowolną wiadomością.


No i teraz czekam na ciężkie baty na forum :D
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Ciężki więzienny łańcuch - przedmiot niewymówionego okrucieństwa

Post autor: Zetu »

nie bedzie :d bo kwestia darowania zycia juz byla omawiana 100x na forum. Ogluszanie itp. na koniec walki :D

20 lat nie wprowadzili, lancucha tez nie bedzie w tej formie :D

ja wciaz czekam na kieszonkostwo :D
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Ciężki więzienny łańcuch - przedmiot niewymówionego okrucieństwa

Post autor: Slewhut »

Ale tutaj w sumie nie chodzi o darowanie zycia. Tylko pozyskanie taniej sily robotniczej do dzwigania sprzetu wojennego :D
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
ODPOWIEDZ