Garsc pomyslow drobnych

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Thalon »

Teraz albo pedziesz na poczte zeby zobaczyc ze to jakas malo wazna bzdura...a jak nie pedzisz to tak samo listy sie gromadza i i tak tracisz potem pol godziny na czytanie.
Zwierzaka mozna zostawic na ziemi tam gdzie jestes i tym sposobem juz nie masz stada zwierzakow...albo zabijasz i pieczesz na ognisku oszczedzajac pieniadze na zarcie.
Uwazam, ze jak nie odpiszesz na list wyslany z poczty to tak samo mozesz nie odpisywac na to co ci przyniosl zwierzak.
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Vayneela »

Uważam, że jak mam już zwierzaka w rękach to zbyt mocno gryzłoby mnie sumienie, żeby nie odpisać, co równa się brakiem choćby chwili spokoju.
Zwierzaki mogłyby się mylić przy odsyłaniu (zwierzaki, albo wiadomości, kupiec nieomylny nie jest) i byłaby kiszka, gdyby poszedł szczurek do gladozakonu np.

Nie twierdzę, że skoro ja tak mówię, to tak ma być. Pytałeś, jakby to komplikowało życie - to mówię. Więcej roboty z zabijaniem, odsyłaniem, a jakby było coś ważnego to urywanie się ze spotkań czy czegoś. Jak wiem, że ktoś napisał, a nie wiem, co to łatwiej troche sobie odpuścić i nie pędzić na złamanie karku. Mniej drażni mnie "Masz nową pocztę od..." co cztery, pięć linijek niż szczurzątka czy inne futrzaki. I to chyba tyle z mojej strony.

v.
Wakahiko
Posty: 11
Rejestracja: 23 kwie 2009 15:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Wakahiko »

Thalon pisze:A ja pozwole sobie opisac moj malutki pomysl.
Od kiedy gram, zawsze draznil mnie komunikat, ze dostalem od kogos tam poczte (nawet jak jestem kilka poziomow pod ziemia na ten przyklad.
I taki pomysl.
Zablokowac informacje o otrzymaniu listu (chcesz sprawdzic czy jest nowa poczta idz na poczte)
Zwiekszyc ilosc punktow z golebiami i innymi gryzoniami, ale zeby nie bylo zbyt latwo ograniczyc ilosc linijek tekstu, ktory bede one gryzonie i ptaki przenosic do kilku.
I tak oto malym wysilkiem bylo by bardziej klimatycznie.
To pisalem ja Thalon.
Pozdrawiam
Zawsze możesz sobie usunąć wyświetlanie tego komunikatu.
"W wan­nie historii prawdę trudniej jest utrzymać niż mydło, i o wiele trud­niej znaleźć..." - Terry Pratchett
Thalon
Posty: 65
Rejestracja: 14 lut 2009 04:50

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Thalon »

"Zawsze możesz sobie usunąć wyświetlanie tego komunikatu"
Genialne!!
Tak zrobie.
Dziekuje
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Werbat »

Gagowanie jako erpeg idealny.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Gość

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Gość »

Przydalby sie taki stojak nad ognisko na ktorym mozna umiescic jakis rondel i ugotowac zupe z ryby albo bulion.
Awatar użytkownika
Skyr
Posty: 9
Rejestracja: 27 wrz 2009 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Skyr »

Przydałaby się jakaś krasnoludzka wyznaniówka...
Skyr Knutsson
Awatar użytkownika
Enefghar
Posty: 202
Rejestracja: 12 lut 2009 21:42
Lokalizacja: Actiontown

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Enefghar »

Przynajmniej dwie...

W Ishtar kult przodkow i te wasze poganskie bostwa khazadow.
Polelfka namysla sie nad czyms, cichutko szumiac.
Awatar użytkownika
Jaharon
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2009 23:41

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Jaharon »

Tu pozwolę sobie zacytować, choć pewnie to jest tak oczywiste, że pewnie co najmniej dwa razy było już proponowane, niech będzie więc i trzeci...
Aslinth pisze:Wydaje mi się że regularne magiczne przedmioty powinny występować raz na apoke i wcale nie jest to zbyt rzadko. Według mnie paranoja było by, gdyby w drużynie latały dwie osoby z legendarnymi mieczami... takie cacko powinno być raz i tyle.

Natomiast brakuje miejsc w których jest random w znalezieniu przedmiotów czyli losowy magik z zaznaczeniem że może być ale nie musi. Takim miejscem mógłby być jakiś skarbiec, skrzynia gdzie przeważnie jest tylko złoto albo jakieś kosztowności. Przedmioty znalezione w takich miejscach wcale nie musiałby być jakimiś potężnymi rzeczami. Niestety w tej chwili wyprawy wyglądają tak, że jest wyścig po apoce, do co lepszych miejsc a później cisza...
Czyli:
- randomowe skarby w różnych ciekawych miejscach
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Garsc pomyslow drobnych

Post autor: Deli »

A co sądzicie o możliwości wycinania skór z humanoidalnych przedstawicieli ras "niegrywalnych" vide imperialnych trolle/hobgobliny/gobliny/orki/snotlingi i tym podobnych i użycie ich do wytwarzania woreczków/plecaków i takich tam?
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
ODPOWIEDZ