Strefy bitewne - punkty kontrolne

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Kerhenia »

Nie jest zabronione zalogowanie postaci na prośbę osoby grającej w danym momencie na mudzie, jednakże później w czasie gry nie wolno wykorzystywać żadnej informacji uzyskanej poza Arkadią.
Rozumiem, ze Tobie nigdy nie zdarzyło się zalogować na czyjąś prośbę. Oczywiście!
Czy może raczej tak bardzo Cię boli fakt, że zdążyłam odebrać list, zmienić zbroje, przebiec spod Daevon pod Blaviken i odpisać zanim zdążyliście dobić?
W sumie zawsze łatwiej zarzucać komuś cokolwiek i wylewać frustrację na forum. ;)
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Zetu »

Brama jest otwarta pare sekund :-) opowiedz ta ta technike zgrania sie w czasie po 2 stronach zamknietej bramy :-) listy ? Grzybki ? Superemoty sc ? :-)
Jako czlowiek nilfgardczyk pewnie poznalas jakies tajne sztuczki :-)
Awatar użytkownika
Kerhenia
Posty: 91
Rejestracja: 15 sty 2015 21:58

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Kerhenia »

Jesli mam byc szczera, to zgranie było fatalne. Musiałam otwierać bramę parę razy, do tego ze świadomością, ze jedna osoba od was jest poza miastem i mam ją plecach(minęłam, więc wiem) i lada chwila może wpaść, przez co kolejny raz mogę bramy nie otworzyć.
Ryzykowanie dla swoich, taka to Nilfgaardzka Czarna Magia :P
Naprawdę musisz wymyślać jakieś supermetody? Przecież albo stałeś na bramie i widziałeś to, albo nie stałeś i gadasz żeby gadać.
Innych równie supertajnych metod nie zdradzę, bo pewnie jako taki mądry i doświadczony gracz je znasz.

Jako że nijak się to ma do tematu, to proponuję nie robić offtopu. Jeśli jednak wciąż masz do mnie jakieś żale, to spisz i wyślij listem. Albo paczką. Pewnie bardziej paczką.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Artak »

Kerhenia pisze: 05 mar 2019 08:17
Jako że nijak się to ma do tematu, to proponuję nie robić offtopu
Ej, a ja właśnie zacząłem robić popcorn :P :D
Zetu
Posty: 97
Rejestracja: 27 lut 2017 07:09

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Zetu »

Sc juz zglosilo pomysl przekupienia strazy zeby moc nawiac z stref bitewnych ? Albo spalenie formy zeby wykonac super epik kop z polobrotu w brame.

Kerhenia kiedys musi spac, ilane rowniez.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Strefy bitewne - punkty kontrolne

Post autor: Rafgart »

Widze, ze przyda sie 2 tygodnie odpoczynku od forum na przemyslenie koncepcji stref bitewnych.
ODPOWIEDZ