Madre i wazne komentarze do madrych i waznych pomyslow

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Co zrobic jesli ktos cie ciagle zabija ?

Post autor: Godar »

@Genrad:

Wybacz, ale to jest tak glupie, ze nawet nie mam sily wyjasniac, dlaczego.

Mam rade: wstan od kompa, pomysl, wroc, skasuj notke.
Krot

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Krot »

uniki - rozumiem
ukrywanie sie - tez moge sobie wyobrazic,
ale tarczownictwo i parowanie? W ten sposób stworzysz tankera i tyle z RPGw tym zawodzie Bylby to tylko taki AJ TW/ZT bez ofensa
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Godar »

Genrad:

Nie zebym cos do Ciebie mial, ale grales na arce w ciagu ostatniego roku?

Po pierwsze: niezaleznie od tego, w jakiej jestes gildii, mozesz trenowac dowolny zawod (nie liczac elitarnych)

Po drugie: Po cholere kolejna gildia na Arkadii, skoro brakuje graczy nawet do tych, co juz sa.

Po czwarte: Taki zawod juz jest - legionista ;)

Po trzecie: Po cholere pocztylionowi tarczownictwo? :lol:
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Co zrobic jesli ktos cie ciagle zabija ?

Post autor: Raglak »

prosty algorytm i chyba... sprawiedliwy...
i dla tych zabijajacych i dla tych niedoswiadczonych...
Przykro mi, ze musze rozwiac twoje zludzenia, ale nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie :)
A tak powazniej pomysl glupi i rodzacy mnostwo okazji do przekretow (np. zalozyc zoltka, zaatakowac wroga, dac sie zabic 1 ciosem i zglosic strazy...)
Raglak
Posty: 274
Rejestracja: 08 mar 2009 20:02

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Raglak »

No bo jak pocztylion byl maly to mu orki usiekly rodzicow i od tej pory codziennie poswiecal 10 godzin dziennie (przez pozostale 14 nosil paczki) na trenowanie umiejetnosci obronnych (w tym i tarczownictwa) zeby go nie zabily orki. Wszystko erpegowo i w ogole uzasadnione.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Haern »

Godar pisze: Po czwarte: Taki zawod juz jest - legionista ;)
Hyhhyhyhy Godar :P:P
Formacja pocztylionow! I nawet rog maja. Cos w tym podobienstwie jest...

Raglak nie badz niemily, dobrze wiesz, ze orki czesto zabijaja rodzicow. Przypuszczam, ze zamordowaly rodzicow pewnie z 50% postaci na arce, oczywiscie oszczedzajac male dzieci ;) I te orki-rodzicobojcy wspolpracuja z elfami-rodzicobojcami i ludzmi-rodzicobojcami, zaleznie od preferowanej opcji politycznej.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Madre i wazne komentarze do madrych i waznych pomyslow

Post autor: Werbat »

E, nieprawda. Orki zabijają tylko w Imperium. W Ishtar rodziców zabili Ci ludzie i dlatego idziesz do skoja.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Godar »

Haern pisze: Hyhhyhyhy Godar :P:P
Formacja pocztylionow! I nawet rog maja. Cos w tym podobienstwie jest...
No, jeszcze nam tylko unikow brakuje... Moze dostaniemy? Wtedy bylibysmy stuprocentowymi pocztylionami :mrgreen:
Raglak nie badz niemily, dobrze wiesz, ze orki czesto zabijaja rodzicow. Przypuszczam, ze zamordowaly rodzicow pewnie z 50% postaci na arce, oczywiscie oszczedzajac male dzieci ;)
Uff... Dobrze, ze ja jestem oryginalny i nie naleze do tych 50%... Moich rodzicow zabily gobliny :mrgreen: (i z tego co pamietam to tylko jednego)
Awatar użytkownika
Caradhras
Posty: 112
Rejestracja: 27 lut 2009 01:30
Lokalizacja: Craag Ros

Re: Nowe zawody niebojowe?

Post autor: Caradhras »

Raglak nie badz niemily, dobrze wiesz, ze orki czesto zabijaja rodzicow. Przypuszczam, ze zamordowaly rodzicow pewnie z 50% postaci na arce, oczywiscie oszczedzajac male dzieci ;)
Uff... Dobrze, ze ja jestem oryginalny i nie naleze do tych 50%... Moich rodzicow zabily gobliny :mrgreen: (i z tego co pamietam to tylko jednego)
E ja tam ruszylem w swiat bo sie wydobuycie w malej kopalni starych przestalo oplacac i nie bylo co do gara wlozyc ... ot proza zycia ;)
Awatar użytkownika
Ennyen
Posty: 235
Rejestracja: 14 lut 2009 22:33
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Madre i wazne komentarze do madrych i waznych pomyslow

Post autor: Ennyen »

Ciekawy pomysl Vinzta. Mysle, ze musialy by przejsc obie czesci pomyslu. Tzn oszukiwanie imienia i maskowanie opisu. Starsze postaci znaja sie jak lyse konie i nikt nikogo nie nabierze na imie bez zmiany opisu, a dla samych zoltkow wprowadzanie takiej rozbudowanej zmiany mija sie nieco z celem.
Wyobrazam sobie tez ten placz na forum, gdy stowarzyszenia lotrzykowskie i partyzanckie dostaly by uma z urzedu (a powinny). Gracze sami cos takiego zablokuja. A szkoda.
Zablokowany