Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Camaris
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2012 22:58

Re: Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Post autor: Camaris »

Ave.

Macie moje "blogoslawienstwo" w wykorzystaniu tego co kiedys tam na starym Forum napisalem. Smialo mozna czerpac z tego.

ps Ursa - nie podniecaj sie ten temat byl zanim przybylem na Arke i jest jak juz mnie niemal na niej nie ma, wiec marna szansa, ze kiedys bedzie, ale wszystko mozliwe, tylko checi jakos brak :-)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Post autor: Haern »

Brakuje wciąż dobrego pomysłu na item gildiowy. Jest natomiast zarysowany system składania ofiar (z punktu widzenia graczy, więc pewnie i tak przejdzie jakąśtam wizowską zmianę pod standard itd., ale ma pewne specyficzne cechy, które fajnie by było zachować. Tym nie mniej, to info wiz-only), opisany jest kamienny ołtarz, który będzie można zbudować i proces jego budowania.
Ponadto, emocje które zostały opisane (jest ich koło 20) niestety dość mocno sugerują "bojową" stronę krasnoludzkiej rasy. Padł między nami (tworzącymi, czyli głównie ja i Ghardrim) pomysł, żeby może zrobić aspekty - np. kupiec/wojownik/rzemieślnik, i dla nich odpowiednie pule emocji różne, i może jakaś różnica w składaniu ofiar/itemie. Jeśli ktoś byłby chętny podjąć się dodania paru emocji rzemieślniczych/kupieckich, byłoby super.
Nie wiem czy wrzucić tutaj to co napisane do tej pory?
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Post autor: Zurwen »

Możesz mi wysłać do przejrzenia.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Ghardrim
Posty: 39
Rejestracja: 05 mar 2012 00:44

Re: Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Post autor: Ghardrim »

Zurwenie i Haernie, właśnie trochę mam wolnego czasu żeby dalej popisać emoty do aspektów, także niebawem doślemy coś do analizy jeśli będziesz życzył sobie ;)

Pozdrawiam

p.s.
Bywa że mam czas na grę ostatnio już, ale malutko ;)
Trzeba trochę poprawić to co już napisane, jakby ktoś mógł, to najbardziej brakuje na razie emotów rzemieślniczych ;)
Kupieckie już robię i stare poprawiam powoli
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012 00:31 przez Ghardrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Kult przodków krasnoludów z Mahakamu

Post autor: Haern »

Ty moze pograj cos a nie cwaniakuj!;)
ODPOWIEDZ