Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Adventicus »

Iska się nie musi dopychac ludziska same się rozstępiuja coby tylko nie zaczęła śpiewać :lol:
Urgon
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2017 12:24

Re: Drobne pomysly

Post autor: Urgon »

Tak , o te przekupki mi chodziło. Po komendzie przyjrzyj pokazywała u zawartość koszyka.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ysar »

Zgłoś pomysł w przekupce - opisz i long itemu (np. krotki zaostrzony patyczek - Krotka okorowana galazka zaostrzona z obu stron. Ot zwykla wykalaczka. Mozna nia z powodzeniem pogrzebac w zebach. - pogrzeb w zebach - Sprawnie manewrujac swa wykalaczka usuwa/sz resztki pozywienia spomiedzy zebow. :P) , który ma sprzedawać i święto lasu ;) Może się pojawi, może nie.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

Zdarzają się przekupki, które łażą po mieście i faktycznie da się "przejrzeć" i kupić to co mają.
Są też takie, które nie pokazują towaru ;) ale jak wklepiesz komendę "kup to-o-czym-mówiła" to faktycznie ten przedmiot kupujesz (no dobrze, tak działającego NPCA jak do tej pory znalazłem tylko jednego, ale jest!).
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Denea
Posty: 246
Rejestracja: 16 mar 2010 01:30
Lokalizacja: Legionowo

Re: Drobne pomysly

Post autor: Denea »

Czolem!

Mam maly postulat. Niechby mozna bylo wyswietlic liste zapamietanych postaci razem z tytulem np w formie listy z ?kto.
Powiem szczerze. Imiona mi sie pierd... czasami, a taka mozliwosc zajrzenia skrotowo chociaz w historie postaci to by ulatwilo czasem sporo spraw. :)

Pozdrawiam.
Ble... Ble? Ble!
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tercoral »

Moze dalo by sie zrobic loga postaci?

Cos w stylu

- 01.01.2010 - zalozenie postaci
- 01.01.2011 - dolaczenie do klubu X
- 01.01.2012 - dolaczenie do klubu Y
- 01.01.2013 - dolaczenie do gildii
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ruben
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2017 17:16

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ruben »

Czołem,

Pomyślałem ostatnio o tym, że osoba starająca się grać kupcem poza wstąpieniem do gildii w Novigradzie, lub używaniem jednego emota zachwalającego pojedynczy przedmiot, nie ma zbyt wiele pola do popisu.

Pomyślałem o wprowadzenia stacjonarnych lub mobilnych kramów - a raczej udostępnienia ich graczom. Możemy na traktach spotkać NPC sprzedających różne przedmioty, więc o ile ciekawiej byłoby spotkać w tej postaci gracza, posiadającego przecież dostęp do wszelkiego dobra z najdalszych części świata.

Wiem, że możemy wynająć wóz - ale wozu nie da się przejrzeć. Myślałem o specjalnym rodzaju wozu, który tę komendę by posiadał.
Rynki miast zapełniłyby się graczami którzy nie lataliby anonimowo z paczkami a starali się nawiązać kontakt z klientem.
Dałoby to również nowe możliwości dla kupców którzy nie chcą lub nie mogą jeszcze wstąpić do stowarzyszenia.

Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tercoral »

Bylo juz wiele razy ale nie przeszlo.

I takie pytanie.Bota postawisz na tym straganie jak nikt od kilku godzin nie przejdzie kolo wozu?
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Ruben
Posty: 2
Rejestracja: 18 lip 2017 17:16

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ruben »

Skoro nie przeszło, to nie ma sensu drążyć.
No nic, szkoda.
Awatar użytkownika
Soel
Posty: 51
Rejestracja: 10 mar 2017 10:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Soel »

Denea pisze:Mam maly postulat. Niechby mozna bylo wyswietlic liste zapamietanych postaci razem z tytulem np w formie listy z ?kto.
Powiem szczerze. Imiona mi sie pierd... czasami, a taka mozliwosc zajrzenia skrotowo chociaz w historie postaci to by ulatwilo czasem sporo spraw. :
Podpisuję się obiema rękami!
ODPOWIEDZ