Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Gritta

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gritta » 30 sie 2019 20:42

Kodowo możliwe jest wysłanie szczura na poczte ze środka morza, a niemożliwe (jeśli to się nie zmieniło po moim zgłoszeniu) założenie sukienki przez męską postać. Zestaw to teraz z realem.

Ta gra nie jest logiczna, nic nowego. Jeśli to Ci poprawi humor - zgłoś na arce pomysł, jak Magowie przykazali, żeby wprowadzono ograniczenia/zmień opis emotki tak, żeby sprzątanie ciała nie sugerowało ciągania go, a np. maskowania bez ruszania nim, jak sugerowałam. Potem weź w rękę swojego szczęśliwego ziemniaka i proś fortunę, żeby się uśmiechnęła.
Rafgart pisze: Pomasturbowac sie do wspanialej przeszlosci mozna w Placzach do Czarodziejow.

Amargein

Post autor: Amargein » 31 sie 2019 17:20

a niemożliwe (jeśli to się nie zmieniło po moim zgłoszeniu) założenie sukienki przez męską postać
Spódnice można od dawna nosić. :)

Mnie tam u nożownika bawi znacznie bardziej linijka "odciąza ciało ze wszystkiego, co cenne" czy jakoś tak. Szczególnie bawi w przypadku ukrywania trupów np. niedźwiedzi czy wilków.

Valdethruda

Post autor: Valdethruda » 05 wrz 2019 14:53

To jak już wyciągamy takie smaczki to polecam również w realu sparować niewielkim sztyletem gigantyczny dwuręczny młot, czego można spokojnie doświadczyć na Arkadii. :D

Stomir

Post autor: Stomir » 07 wrz 2019 13:21

przelej zawartosc buklaka do flakonika
Nie mozesz niczego przelac do pustego flakonika.
o flakonik

Oceniasz starannie pusty flakonik.
Pusty flakonik. Mozesz go wypelnic jakas mikstura.

Moj pomysł: Dać możliwośś napełniania takich pojemników płynami.

Awatar użytkownika
Nahaan

Post autor: Nahaan » 07 wrz 2019 16:59

Może zmodyfikuję - jeśli to był flakon po perfumach to taki należałoby wypłukać?
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."

ODPOWIEDZ