Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Uba
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2017 01:28

Re: Drobne pomysly

Post autor: Uba »

Dhopen, bardzo dobry pomysł. Zorganizujmy to ;)
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tuna »

Dhopen pisze:czy istnieje sens tworzenia okolicznościowych przedmiotów możliwych do zdobycia w konkursach podczas tych swiąt?
Istnieje i sens i możliwość. 8-)
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Dhopen

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dhopen »

No wiem ze sa przedmioty typu choinka fajerwerki
Itd ale mi chodzi o przedmioty typu kolczyk z inskrypcja dotyczaca swieta np pierwsze miejsce zloty drugie srebrny trzeci brazowy kolczyk.
Awatar użytkownika
Tuna
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2013 07:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tuna »

Dhopen pisze:No wiem ze sa przedmioty typu choinka fajerwerki
Itd ale mi chodzi o przedmioty typu kolczyk z inskrypcja dotyczaca swieta np pierwsze miejsce zloty drugie srebrny trzeci brazowy kolczyk.
Mi też chodzi o przedmioty takiego typu. Więc może jeszcze raz:
Istnieje sens i możliwość. 8-)
Ulf pisze:Witaj Tuńczyku!
ps wiedziałaś, że Tuńczyk - to po łacinie 'Przyjaciel Żółwia' (Tuń - przyjaciel, Czyk - żółwia)? ;)
Rork pisze:“ Tuńczyk ma 14% białka! masa po nim przyrasta szybciej niż populacja cyganów na Słowacji! ”
Dhopen

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dhopen »

Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
Isil
Posty: 214
Rejestracja: 17 mar 2014 10:19

Re: Drobne pomysly

Post autor: Isil »

Sa spinki czy statuetka z Konkursu Piesni, rozmaite wisiorki czy okolicznosciowe wynalazki na Dni Gnomiej Nauki, wiec jak najbardziej jest - jak pisze Tunka - sens i mozliwosc, mozna zamawiac takie gadzety chociazby w SGW.
"Umiesz sobie wyobrazic Isil na czele zbrojnej bandy, ktora udaje sie w swiat mordowac? (...) Jeszcze w polowie marszu zaczelaby spiewac, a jak doszloby do potyczki, to domagalaby sie kultury i kwiatow. To sie nie uda."
Dhopen

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dhopen »

mam pytanie czy istnieje w swiecie Arkadii miejsce w ktorym widnieja rzeżby/posagi obrazy dawnych (juz nieaktywnych) graczy?

może warto stworzyc cos na wzór krypty zasluzonych i w nim sarkofagi dawnych postaci ktore wplynely jakos na losy swiata? (np na podstawie arkadyjskiej wiki?)
Vladimir
Posty: 5
Rejestracja: 18 lut 2013 08:57

Re: Drobne pomysly

Post autor: Vladimir »

Dhopen: jest kilka takich miejsc - w szkole gladiatorow masz posagi czempionow, na zamku Sigmara w kryptach grobowce bylych mistrzow, w swiatyni Farnaga w Novigradzie sarkofagi bylych mistrzow Cechu.
Dhopen

Re: Drobne pomysly

Post autor: Dhopen »

no w porzadku to teraz nasuwa mi sie pytanie czy przekazanie dowodztwa w danej organizacji jest rownoznaczne ze smiercia poprzedniego mistrza skoro zostaly stworzone sarkofagi/grobowce/posagi? w jaki sposob to zostalo wytlumaczone?
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Drobne pomysly

Post autor: Raenn »

Istniejących, "żywych" postaci się nie upamiętnia w taki sposób. Chyba nigdzie.
ODPOWIEDZ