Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jasko »

Chivasso:
ostatnio xxx
Ostatnie logowanie : ponad dwa tygodnie temu
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Drobne pomysly

Post autor: Chivasso »

Dzięki! Jakoś nie zauważyłem istnienia komendy.

Ale - nadal pomysł mógłby być aktualny (w wersji Dijkstra/Familia, za większe pieniądze), jeśli obejmowałby też tych, których nie mam w Zapamiętanych.
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Cyzel
Posty: 97
Rejestracja: 26 sie 2014 18:41

Re: Drobne pomysly

Post autor: Cyzel »

Niestety "ostatnio" pokazuje najdalej "ponad dwa tygodnie temu". Od apsy do apsy juz jest prawie dluzej. Cos stoi na przeszkodzie, zeby dodac kolejne stopnie? Ponad miesiac temu, ponad kwartal temu, ponad pol roku temu... Tyle powinno wystarczyc.
Spod mokrego kaptura, miast skołtunionej brody, wyzierał długi i spiczasty nos, niezawodnie określający przynależność posiadacza do starej i szlachetnej rasy gnomów.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jasko »

Chivasso: malo elegancki sposob na sprawdzenie czy postac wedruje jeszcze po swiecie to wyslanie listu do takowej osoby:
Dawnosmy sie nie widzieli.
Mam nadzieje zes w dobrym zdrowiu i wkrotce sie zobaczymy.
System pocztowy listow adresowanych do duchow nie przyjmuje, jesli postac jest skasowana to dostaniesz informacje ze adresat nie istnieje.

Z Cyzelem sie zgodze, mam zapamietane postacie, ktore pewnie nie logowaly sie od roku, dwa tygodnie to jest nic i zadna informacja - ludzie na dluzsze urlopy wyjezdzaja.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jasko »

A gdyby tak zmienic sakiewki, mieszki i inne pojemniki do przechowywania monet tak zeby nie bylo ich otwierac, wyjmowac zawartosci, wkladac, placic , zamykac tylko po prostu wydajac monety otrzymywac komunikat w stylu - Placisz tyle a tyle ze swojej jakze uzytecznej teraz sakiewki. Zmiana taka sprawilaby ze sakiewki bylyby jeszcze bardziej atrakcyjne i oferowalyby funkcjonalnosc, ktorej plecaki czy inne duze pojemniki nie oferuja.
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Slewhut »

Obrzydliwy pomysł niszczący piękno Arkadyjskiego świata.
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Awatar użytkownika
Slewhut
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2018 14:00

Re: Drobne pomysly

Post autor: Slewhut »

Ja mam za to "pomysł" odnośnie paczek na poczcie. Dlaczego paczki które dostarcza się na czas są odliczane do 0 przed pobraniem. Jest to trochę kiepskie rozwiązanie pod tym względem, że istnieje ryzyko utraty reputacji przez pobranie paczki do dostarczenia z 1h. Moim zdaniem paczki lokalne mogą być z 1h. Ale te dalsze powinny znikać jak zostaje 2h, 3h, albo 5h. Tak aby poczta działała fair-play względem swoich podwykonawców. No i może by w paczkach dorzucić jakieś ciekawe urozmaicenie? Wiem, że paczki przestały znikać co jest fajne. No i można czyjąś paczkę dostarczyć. Ale mi brakuje jakiejś interakcji z graczami... Już kiedyś o tym wspominałem, żeby były paczki dostarczane do gildii, albo konkretnych graczy. Np: dostaję paczkę w Wyzimie dla Cechu Kupców Novigardu. Paczka z Deavon do zajazdu 'Biały Kieł' itd...
Wieje wiatr w mojej głowie
Nad doliny i nad sady niesie mnie
Wieje wiatr w mojej głowie
On pieśń wolności niesie mi
Nolt
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2018 01:24

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nolt »

'postepy odswiez' z 15/15 do 0/15 zamiast przelogowania
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Artak »

Obrazek

Dlaczego jeszcze tego nie ma na arkadii? :D Idealny magiczny puklerz :)
Nolt
Posty: 21
Rejestracja: 13 wrz 2018 01:24

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nolt »

zmniejszenie czasu idlowania broni dodatkowej
ODPOWIEDZ