Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Kerian
Posty: 271
Rejestracja: 10 lip 2019 20:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Kerian »

Taki pomysł żeby przeskalować nazwy cech w dol.

Człowiekiem zaczynamy coś około "krzepkiego"[?], a moglibyśmy zaczynać na jakimś "wątłym". Teraz
taka zmiana byłaby szczególnie dobra, bo liczniki się zgubią i nie będzie szeptania poziomów. Co prawda, będzie dokładniej mierzyć stan postaci, bo nie będzie epików, ale uważam ze to większy trochę "miodnosc". Niektórzy maja wielka radochę, jak im coś wskoczy po żmudnych expo-godzinach :)
W oczekiwaniu na TE święta. :)
Awatar użytkownika
Chivasso
Posty: 69
Rejestracja: 16 cze 2018 22:37

Re: Drobne pomysly

Post autor: Chivasso »

Witam,

Drobiazg, jak sądzę, do implementacji, a tyle nowych możliwości: "kopnij" z przysłówkiem.
W końcu nie każde kopnięcie musi być brutalne, można kogoś kopnąć lekko, kontrolnie, z satysfakcja, przyjacielsko, szarmancko...
Pozdrawia Chivasso z Tilei
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gritta »

Jak już jesteśmy przy kopaniu, to mi się marzy dodanie nowych miejsc, w które można kopnąć. Koniecznie krocze i krzywy ryj. Miło byłoby też móc kopać w kolano i brzuch.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

Chivasso pisze: 23 sie 2019 10:29 Witam,

Drobiazg, jak sądzę, do implementacji, a tyle nowych możliwości: "kopnij" z przysłówkiem.
W końcu nie każde kopnięcie musi być brutalne, można kogoś kopnąć lekko, kontrolnie, z satysfakcja, przyjacielsko, szarmancko...
Dostępnych przysłówków jest tyle, że albo wprowadza się zabezpieczenie, albo wpuszcza wszystko, bo nikomu się nie chce filtrować. I potem się kopie wilkiem, kopie spode łba, kopie przez zęby i inne takie.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nahaan »

...jakoś nie widziałem żeby ktoś kogoś "objął przez zęby", więc trochę inteligencji chyba jest jednak w narodzie.
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Gunther
Posty: 26
Rejestracja: 31 gru 2014 05:36

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gunther »

Mam taki pomysł by umiejetność "sprzatania" ciał nożownika była zależna, choć w jakiś stopniu ,od siły/masy ciała.
Kłuje w oczy widzieć niziołka ukrywającego bez trudu ciało trolla czy giganta (to sytuacja z gigantem mnie poruszyła)
Niech sprzatają ciała jakie mogą podnieść..
Awatar użytkownika
Riann
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2015 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Riann »

Ale płytówkę i trzy tarcze to by się do plecaka wkładało, nie? :D
"Czy wiesz, mała ćmo, że to, co przed sobą widzisz, to jest płomień?"
Awatar użytkownika
Gritta
Posty: 198
Rejestracja: 24 mar 2018 05:27
Lokalizacja: TRN/KRK

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gritta »

To może wystarczy zmienić opis tego? Zamiast zaciągać ciała w krzaki, niech nożownim zaciąga krzaki na ciało. Win-win.

Kod: Zaznacz cały

Szczypiesz pieszczotliwie czterdziestego drugiego chochlika czarodzieja w policzek.
Szepczesz zlowieszczo: Titititi!
Gunther
Posty: 26
Rejestracja: 31 gru 2014 05:36

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gunther »

No wiedziałem że się obruszą co pewne osoby.. Zbroje i bronie to jednak przedmioty, troche inna kategoria.
Mocarna postać nie podniesie nawet ciała pukacza. Ale gnom na nożowniku sprzątnie bez wysiłku cielsko krakena...
No nic, to był drobny pomysł, chyba kodowo łatwy.
Awatar użytkownika
Riann
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2015 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Riann »

A może ten gnom użył dźwigni albo innego gnomiego sposobu i potrafiłby to wątpliwie możliwe zajście wytłumaczyć? :)

Żadne obruszenie. Sama bym się zdziwiła, gdybym była świadkiem podobnej sytuacji. Moja postać nożowniczki takich rzeczy nie robi mimo, że przecież może. Tak samo, jak i wielu innych kodowo wykonalnych, acz zupełnie bezsensownych.
Pozostaje apelować o rozsądek w takich przypadkach.
"Czy wiesz, mała ćmo, że to, co przed sobą widzisz, to jest płomień?"
ODPOWIEDZ