Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tercoral »

Dobra to w roznych bankach oferuja rozne przedmioty za zalozenie konta. Lepiej? :P

Klub by mial jakies emoty. A tak to nie :P

Albo jeszcze cos co ma sens. Przynoszenie do bankow cennych przedmiotow i ich "ubezpieczanie", zeby zostawaly po smieci postaci. Mowie o tych gnomich. Ew tych pierscieni z tretogoru.

Pisze o tym, bo jak cos skoncze i zaloze na postac to 40 mietkow lekka reka w plecy przy zgonie. Ludzie moze by bardziej sie starali cos wymyslic gdyby wiedzieli ze to bedzie bezpieczne.
Tęczowe serce... :oops:
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Drobne pomysly

Post autor: Herenvarno »

"Ubezpieczenie" brzmi calkiem rozsadnie (zachecajaco).
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tercoral »

Albo jeszcze bardziej zajebiaszczy pomysl!

ZALOZONE ubrania i bizuteria po zgonie zostaja przy respie.

Czyli jak mialem na sobie koszule, a bluze w ekwipunku to jak i padne wrog bedzie mogl wyciagnac. tylko bluze z mojego plecaka.

Tylko trzeba by bylo dorobic krawca na ZC. :P
Tęczowe serce... :oops:
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jasko »

Istnieje jakas szansa zeby postacie mogly sprawdzic ktore zadania wykonaly? Biorac pod uwage ze rozmaite zadania wykonuje sie czesto na przestrzeni kilku lat czasami trudno spamietac ktore sie juz zrobilo, a ktorych jeszcze nie i taka lista bylaby bardzo pomocna.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

Przeleć się po npcach i spróbuj wziąć, zapisując sobie dane 'dał/nie dał' do pliku. Pół dnia biegania max - Twoja wina, że do tej pory nie zapisywałeś.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Bianik
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2014 16:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bianik »

Może to nie jest "drobny pomysł", ale...

Proponuję reset zadań po zgonie postaci.

Co to da?
1. Zamiast zabijania 345646 orka, można by zrobić coś innego dla odmiany.

2. Postacie na niskich poziomach będą odrabiać zgon ciut szybciej (o ile będzie się im chciało robić te zadania)

3. Postacie na wyższych poziomach zamiast zabicia 100.000 orków aby odzyskać level, będą teraz mogły zabić tych orków 99.000. Cóż za odmiana! :D

4. Starzy gracze przypomną sobie swoje arkowe początki ;)

Myślę, że taki reset zadań po zgonie nie zaburzy specjalnie równowagi sił, ani nie jest specjalnie trudny do wprowadzenia.
Varg
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2015 20:18

Re: Drobne pomysly

Post autor: Varg »

Taki pomysł : Po zapytaniu pracownika poczty o osobę do której mamy paczkę ten mówiłby w którym miejscu można by było ją znaleźć. Oczywiście pracownik wiedziałby w przybliżeniu gdzie znajduje się ta osoba z danego miasta ew. okolicznych miast i wsi (nie będzie oczywiście wiedział gdzie znajduje się osoba po drugiej stronie kraju). Pomogło by to trochę nowym graczom oraz wprowadziło trochę realizmu (Osoba pytająca gdzie może znajdować się ktoś do kogo mamy paczkę wygląda lepiej niż osoba która wchodzi do każdego domu/sklepu w mieście pytając o imie)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Haern »

Niestety, na tym polega trudność i "wyzwanie" w noszeniu paczek - ten, kto ma większą wiedzę na temat miejsca zamieszkania/przebywania NPCów jest lepszym pocztylionem.
Jeśli początkujący pocztylion potrzebuje pomocy w znalezieniu kogoś, optymalnym i sugerowanym rozwiązaniem, do którego szczerze zachęcam, jest interakcja z innymi postaciami graczy.
Narmaniel

Re: Drobne pomysly

Post autor: Narmaniel »

Haernie... co za herezje głosisz... INTERAKCJA z innymi GRACZAMI?! A ja myślałem, że Arka to single-player.
Awatar użytkownika
Tercoral
Posty: 712
Rejestracja: 30 sty 2013 13:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tercoral »

A ja mam pomysl pocztowy.

Zeby oprocz tycgh zwyklych odebranych/wyslanych/przeczytanych

Bylo by jeszcze "zachowane", bo niektre listy sa wazniesze niz:

"Choc na expa"
"Gdzie jestes"
Tęczowe serce... :oops:
ODPOWIEDZ