Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ilane »

Nie ma ;)
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Ulav
Posty: 327
Rejestracja: 27 wrz 2009 00:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ulav »

BARDZO prosty i ciekawy pomysł. Od czasu kiedy można otulać się płaszczem, ludzie chowają swoj wygląd. Propozycja: Nadac sensu komendzie przeszukaj <kogo>.

> przeszukaj ulava:
Po przeszukaniu(i może jakimś dopisku) płaszcz nie zakrywa już postaci. W obecnej chwili, żeby kogoś obejrzeć musimy go zaatakować - Oczywiście nikt tego nie robi, bo to strasznie durne.
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Rennz »

Może lepiej po jakimś teście na przeszukanie najpierw wynikającym ze zręczności/kradzieży kieszonkowej przeszukującego i spostrzegawczości przeszukiwanego (-:
Andacanvar
Posty: 30
Rejestracja: 16 paź 2012 18:38

Re: Drobne pomysly

Post autor: Andacanvar »

Mam taki mały pomysł, aby umiejętność walki daną bronią podzielić na
doświadczenie teoretyczne oraz praktyczne.
Teoretyczne zyskuje się podczas treningu za monety, a praktyczne podczas walki.
Ile można się szkolić teoretycznie zależy od poziomu "praktycznie".

Tak bym to mniej więcej widział, jako ograniczenie treningów, może jeszcze jakiś bonusik do walki tą bronią. I oczywiście praktyczne nie jest ograniczone. Więc, zakładając istnienie bonusika, można sobie trochę polepszyć walkę bronią do której nie możemy się szkolić.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Merkava »

Jeśli już to na odwrót, szkolisz za monety teorie a potem musisz to sobie 'dobić' praktyką... wtedy to by miało jakiś sens.
Awatar użytkownika
Nazira
Posty: 199
Rejestracja: 12 lut 2012 01:11

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nazira »

Czy można by wprowadzić komendę "ugryz"? ;)

I przysłówek, którego strasznie mi brakuje "z rozmarzeniem".

Bardzo ślicznie proszę, bardziej o drugie niż pierwsze :D
Nazira z Val'Kare, Zarzadczyni Zajazdu 'Bialy Kiel', Naczelna Wiedzma 'Bialego Kla', smoczyca.<3
Ajka

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ajka »

Ulav pisze:BARDZO prosty i ciekawy pomysł. Od czasu kiedy można otulać się płaszczem, ludzie chowają swoj wygląd. Propozycja: Nadac sensu komendzie przeszukaj <kogo>.

> przeszukaj ulava:
Po przeszukaniu(i może jakimś dopisku) płaszcz nie zakrywa już postaci. W obecnej chwili, żeby kogoś obejrzeć musimy go zaatakować - Oczywiście nikt tego nie robi, bo to strasznie durne.
Też coś! Będzie mnie bylo kto obmacywał i płaszcz ściągał! Wypraszam sobie!
A jak w pysk dam to co, zabije tak?
:D
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hiof »

Ostatnio chcialem pohandlowac wydobytym mineralem (wegiel,zelazo,zloto) w Novigradzie. Niestety ani ja, ani pewien subiekt nie znalezlismy takiej mozliwosci (czytaj skupu) w kupieckim miescie.

Mysle ze fajnie by bylo gdyby taka mozliwosc sie pojawila (np. wegiel i zelazo u kowala, zloto u jubilera, albo dodac poprostu skup taki jak jest przy kopalniach), szczegolnie gdy mamy na Arkadii wozy.
Awatar użytkownika
Kornix
Posty: 18
Rejestracja: 12 sty 2013 10:35

Re: Drobne pomysly

Post autor: Kornix »

Hiof pisze:Ostatnio chcialem pohandlowac wydobytym mineralem (wegiel,zelazo,zloto) w Novigradzie. Niestety ani ja, ani pewien subiekt nie znalezlismy takiej mozliwosci (czytaj skupu) w kupieckim miescie.

Mysle ze fajnie by bylo gdyby taka mozliwosc sie pojawila (np. wegiel i zelazo u kowala, zloto u jubilera, albo dodac poprostu skup taki jak jest przy kopalniach), szczegolnie gdy mamy na Arkadii wozy.
Może to głupie pytanie, na pewno nie ma to być trollowanie, bardziej ciekawość.

Po co wozić bryłki aż do Novi, skoro można je sprzedać pod kopalnią?

Dodatkowo z punktu widzenia "technicznego", to zanim kowal czy jubiler z nich skorzysta, wydaje mi się, że najpierw muszą one zostać obrobione w jakiś sposób.

K.
Awatar użytkownika
Hiof
Posty: 105
Rejestracja: 25 gru 2011 20:33

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hiof »

Oczywiscie zeby skorzystac z umiejetnosci Kupcow. Sprzedaja kamienie szlachetne, mogliby tez miec mozliwosc sprzedawania kruszcow.

Propozycja kowala i jubilera spowodowana jest tym zeby gracz mogl "na chlopski rozum" znalezsc miejsce skupu.
ODPOWIEDZ