Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hoppa »

W sensie nie tylko na odkładanie na kilka dni ale też po apokalipsach? Bo na samo przetrwanie takich rzeczy jest sposób tylko nie zawsze dziala. Pakujesz to do plecaka / torby i ukrywasz w miejscu, gdzie ktoś rzadko bywa. Tylko po pierwsze niektóre plecaki nie działają jak zauważyłam :P a po drugie jak ktoś znajdzie to może Ci podprowadzić, ale u mnie się sprawdzało powiedzmy w 8 przypadkach na 10.
Chyba ciężko byłoby coś takiego sensownie napisać, bo co, miejska lodownia? I każdy ma swoją skrzynię z lodem?
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Drobne pomysly

Post autor: Wulgor »

Ciezko napisac moze i nie, wystarczy jakis sensowny podklad erpegowy, a jak sam mowisz, chowanie etc zawsze wiaze sie z ryzykiem, natomiast za oplata masz pewnosc, ze to, co zostawiasz nadal tam bedzie, co bardzo pozytywnie wplywa na prowadzenie interesow miedzy postaciami. Ot takie moje subiektywne zdanie :)
W sensie nie tylko na odkładanie na kilka dni ale też po apokalipsach?
Obecnie Apokalipsy sa duzo rzadsze, niz dekade temu, wiec wystarczy do apokalipsy :)
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hoppa »

A ile byłbyś skłonny za taką przechowalnię zapłacić? Bo skoro wystarczy do apokalipsy to wystarczy wynająć wóz i nie zwracać go po 6 godzinach. Tam mięso też przeleży spokojnie, więc i ryby powinny. A wątpię, żeby wozy obładowane surowizną ktoś atakował.Tylko taka przyjemność kosztuje mithryla.
Wulgor
Posty: 59
Rejestracja: 21 lip 2015 22:11

Re: Drobne pomysly

Post autor: Wulgor »

Sa skupy ryb, wiec skupujacy musi je gdzies przechowywac, a wykup bylby dozywotni, jak np. depozytu (choc moge sie mylic), jesli lapiesz ryby na odsprzedanie postaciom (nie npc), a przestaja brac, badz nie ma Twojego kontrahenta, zamowione gatunki wkladasz w lod i juz mozesz pojsc np poexpic sobie, poroznosic paczki, bez martwienia sie o swoje zdobycze :)
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gerdia »

A ja uważam, że wystarczyłoby wprowadzenie przetrwania mięsiw i ryb.
Być może jest to nawet w planach, ale zapewne ma bardzo niski priorytet :)

Pozdrawiam,
G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Hoppa
Posty: 60
Rejestracja: 22 lip 2015 19:20

Re: Drobne pomysly

Post autor: Hoppa »

Jestem za, ale tylko pomiędzy apokalipsami, bo w realu surowe mięso też przetrwa dużo krócej niż np jabłka.
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Artak »

Zapakujcie do plecaka i wrzućcie do wody :) Tam z zasady jest chłodniej i jak jestem na plaży to tak sobie piwo schładzam :D Może z mięsem też zadziała :)
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

Mam taki pomysł bardzo moim zdaniem przydatny, mianowicie by na poczcie gdy postać ma otwarty list ktory pisze lub czyta, dostawała opis odpowiednio piszący/czytający list, cos jak w bibliotekach. Uwazam ze to bardzo przydatne z uwagi na to ze (przynajmniej mnie) niezwykle często sie zdarza przerywać pisanie ponieważ ktos do mnie uporczywie rozmawia, wita sie itp. Taka informacja wiele by ułatwiła chyba :)
Dobranoc - powiedział diabeł.
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Drobne pomysly

Post autor: Numeron »

Kiedys cos takiego istnialo, zglos pomysl;)
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

A gdzie to zgłosić? (Myślałem, ze tu)
Dobranoc - powiedział diabeł.
ODPOWIEDZ