Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

To może jeszcze niech KODOWO HURR OBCINA SKRADANIE JAK DURR MYŚLIWIEC JEBANY ZAŁOŻY TARCZĘ.

Weźcie, naprawdę, nie macie większych zmartwień? Rozumiem Adwentusa (sorry, nie chce mi się sprawdzać, jak się pisze Twoje imię, a spamiętać nie umiem - to nic osobistego), że ma w głowie piękne idee i durne pomysły, bo gra kilka miesięcy i nie wie, jak to u nas działa - ale Ty, Ysar, mogłabyś spoważnieć.
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ysar »

Adventicus to z tego co pamiętam starszy gracz z przerwami więc uwaga niezbyt celna. A poważne traktowanie tej gry to bardzo głupi pomysł więc wybacz ale nie zamierzam popełniać tego błędu ;)
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

Szukamy tutaj jako-takiej sensowności, a wygląda na to że sprawa sprowadza się do "chcę, żeby mój zawód był silniejszy/miał fajniejsze umy". Bo mi się będzie lepiej grało. Moim skromnym zdaniem nie pojawił się tu argument, który uzasadniałby przydzielenie myśliwemu lepszego tarczownictwa niż dostępne z poziomu GP - to niski poziom, ale znowuż nie zero, o czym zdaje się w tej dyskusji zapomniano. Na osłonięcie się pawężą przed wspomnianym lwem wystarczy te kilka lekcji, a skoro ustaliliśmy już że na smoka i tak zbieramy ekipę, to może wojownicy gada ubiją a myśliwy zrobi to, co robią myśliwi, czyli oskóruje zwłoki?
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Ysar
Posty: 148
Rejestracja: 14 lis 2016 08:29

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ysar »

Głównym argumentem jest to, że przy podobnym umie w posługiwaniu się bronią, o wiele bardziej "niebojowy" odkrywca ma poza unikami również parowanie, a myśliwy same uniki, które w walce z kilkoma przeciwnikami są ale jakby ich nie było.
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nahaan »

Ja mam taki pomysł, czy może przemyślenie, po wizycie w sklepach...
Są kolczyki do kupienia. Ale mężczyzna z kolczykiem? Czy kolczykami?
Może dodać takie coś jak "nausznica"? Wujek G. pomoże pokazać czym nausznica jest. Podobnie kształty ma specyficzne.
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Tryggvi
Posty: 141
Rejestracja: 08 gru 2013 02:28

Re: Drobne pomysly

Post autor: Tryggvi »

Sa nausznice na Arkadii.
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

Tak, to prawdziwy skandal by mężczyzna nosił kolczyki. Na szczęście jesteśmy uratowani, albowiem również i nausznice są w świecie do zdobycia.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Nahaan
Posty: 79
Rejestracja: 14 gru 2017 22:41
Lokalizacja: Trzecie wyrko z lewej

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nahaan »

Wybaczcie mi krótkowzroczność i zapewne głupie pytanie. Jeśli są - to je znajdę.
".....mam gdzieś w wysłanych maila którego zacząłem od "Ceadmil". w sensie... służbowego..."
Awatar użytkownika
Ald
Posty: 160
Rejestracja: 19 sty 2016 21:39
Lokalizacja: Moravskoslezský kraj

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ald »

Pytanie nie było takie głupie.
Nie wszystkie przedmioty można łatwo odnaleźć na Arkadii, w grze warto o to pytać.
Dobranoc - powiedział diabeł.
Awatar użytkownika
Stanno
Posty: 71
Rejestracja: 27 lut 2016 10:10
Lokalizacja: Oberbayern

Re: Drobne pomysly

Post autor: Stanno »

Prawdziwy męszczyzna nie nosi żadnych kolczyków tylko nausznice. Swoją drogą nie znam się na biżuterii, a "nausznice" jawią mi się bardziej jako część hełmu, albo rodzaj zbroi. Tak więc siłą rzeczy brzmiom bardziej mensko.
ODPOWIEDZ