Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Vidris
Posty: 85
Rejestracja: 26 maja 2015 14:06
Lokalizacja: Powiem jak się dowiem.

Re: Drobne pomysly

Post autor: Vidris »

Nie chcę zakładać osobnego tematu, proszę jedynie o radę jak zgłosić mój nie tyle pomysł co uwagę; Jest moim zdaniem niedorzecznie wręcz głupie, że Truwer jeśli jest płodny, nie zna wszystkich swoich piosenek. Jako osoba co na kodowaniu zna się jak mangusta na gotowaniu chciałabym tu zapytać czy umożliwienie Truwerowi nauki wszystkich własnych piosenek bez zapychania śpiewnika jest bardzo trudne? Bo jeśli nie, to złoże w Oxen odpowiednio wysmarowany pomysł.
Wydra uważana jest za jedno ze zwierząt zmiennokształtnych; legendy opowiadają o wydrach zmieniających się w piękne kobiety, uwodzących mężczyzn i zjadających ich. W mniej drastycznych historiach wydry zmieniają się w ludzi żeby robić psikusy.
Jasko
Posty: 71
Rejestracja: 06 sty 2012 11:17

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jasko »

Fajnie by bylo gdyby ze wskazowki o typach wiedzy do zglebiania znikaly te wiedze, ktorych postac nie jest juz w stanie rozwijac w tym konkretnym miejscu.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Drobne pomysly

Post autor: Aleksa »

Czy moznaby uwolnic od tancerzow wojny (ktorzy stricte juz nie istnieja, albo sa na wymarciu) lub tez osobno napisac jakas lokacje i npc z malowaniem twarzy? np. w barwy wojenne, albo jakies inne cuda niewidy makijaze?
Bo oni podobno cos takiego maja...
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Awatar użytkownika
Ralandil
Posty: 231
Rejestracja: 02 sty 2012 13:07
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ralandil »

Zostawmy pewne smaczki w najbardziej adekwatnych do tego miejscach.
Tancerze Wojny zapewne wrócą na Arkadię, ale jako część stowarzyszenia Leśnych Elfów.
Athel Loren shall not suffer the presence of Men, nor Orcs, nor Dwarfs, nor Beastmen. If a foe takes a single step upon such sacred soil, they shall not take another.

TinTin++ Mud Client Manual
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 193
Rejestracja: 02 lis 2014 09:59

Re: Drobne pomysly

Post autor: Aleksa »

no nie. Nikt tego od was nie uzywa, tancerze wojny? nie ma... bez sensu ze jest to nieuzyteczne.
Wilki zawsze wyją przed burzą...
Jveld
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2015 12:07

Re: Drobne pomysly

Post autor: Jveld »

Jasko pisze:Fajnie by bylo gdyby ze wskazowki o typach wiedzy do zglebiania znikaly te wiedze, ktorych postac nie jest juz w stanie rozwijac w tym konkretnym miejscu.
Podpisuje się pod tym - nie raz się złapałem, że w danym miejscu całą wiedzę już mam ale mimo wszystko czytam i czytam i czytam i zdawkowy komunikat, że nic więcej się nie nauczę. Bez sensu i strata czasu. Będę wdzięczny Wizom za ta poprawkę.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Auglenn
Posty: 133
Rejestracja: 14 lut 2009 02:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Auglenn »

Aleksa pisze:no nie. Nikt tego od was nie uzywa, tancerze wojny? nie ma... bez sensu ze jest to nieuzyteczne.
Aleksa, przecież Ralandil zacytował Ci opinię wizów.
Tancerze Wojny zapewne wrócą na Arkadię, ale jako część stowarzyszenia Leśnych Elfów.
Więc raczej logiczne że warto zostawić takie smaczki właśnie dla nich. Może akurat teraz jest to nieużywane, ale jeśli TW mają wrócić to z jakiej racji zabawki TW miałyby zostać udostępnione dla ogółu?
Ruda Paskuda :twisted:
Obrazek
Daleylia
Posty: 47
Rejestracja: 10 lis 2014 10:33

Re: Drobne pomysly

Post autor: Daleylia »

Jveld pisze:
Jasko pisze:Fajnie by bylo gdyby ze wskazowki o typach wiedzy do zglebiania znikaly te wiedze, ktorych postac nie jest juz w stanie rozwijac w tym konkretnym miejscu.
Podpisuje się pod tym - nie raz się złapałem, że w danym miejscu całą wiedzę już mam ale mimo wszystko czytam i czytam i czytam i zdawkowy komunikat, że nic więcej się nie nauczę. Bez sensu i strata czasu. Będę wdzięczny Wizom za ta poprawkę.

Pozdrawiam.

Zgodnie z wczesniejszymi inormacjami - to wlasnie tak ma dzialac. Info bylo o tu.
Herk pisze:Problem polega na tym, że po zaprzestaniu zgłębiania, po otrzymaniu w/w komunikatu, ponownie można zgłębiać wiedzę w tej dziedzinie, marnując w ten sposób mane. Za X czasu nie będziemy pamiętać czy zgłębialiśmy wiedzę w danej dziedzinie w bibliotece XYZ.
Czy nie powinniśmy otrzymać komunikatu, ze w danej dziedzinie nie dowiemy się już TU niczego nowego - przy samej próbie zgłębiania wiedzy?
Rafgart pisze:Dziala tak jak ma dzialac.
Bargian
Posty: 49
Rejestracja: 11 lis 2015 00:02

Re: Drobne pomysly

Post autor: Bargian »

Kowal w kopalni w tilei.
Mozna zamowic oskard, kosztuje to 6 srebrnych i 11 miedzianych monet.
Z ciekawosci naprawilem oskard ktory juz mialem:
Przed naprawa: Wyglada na to, ze moze peknac w kazdej chwili.
Placisz niskiemu umorusanemu mezczyznie 5 srebrnych i 1 miedziana monete.
Po naprawie: Wyglada na to, ze liczne walki wyryly na nim swoje pietno.

Tak ma byc czy to jest do poprawienia? Cena naprawy prawie taka jak cena nowego. To ze nie ma sensu naprawiac to juz wiem, ale moze da rady jakos te ceny zmienic do racjonalnego poziomu.


edit: naprawiony oskard pękł po 13 uderzeniach
Gleanevall
Posty: 258
Rejestracja: 13 sie 2011 21:08

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gleanevall »

Jak w życiu.
ODPOWIEDZ