Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gurren
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2013 16:30

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gurren »

Przy oglądaniu skóry przydałaby się możliwość rozróżniania jakiej płci był zwierzak, z którego ją ściągnięto. U kuśnierza namnażają się z nimi problemy, a i słyszałem ostatnio o przypadku, w którym ze skór niedzwiedzich zrobione zostały woreczki ze skór niedzwiedzic.

No i przywrócenie możliwości zawieszania amuletu z wyznaniówki Farnaga na nadgarstek. Będę upierdliwy, ale ładnie proszę (:
Awatar użytkownika
Asandra
Posty: 126
Rejestracja: 09 cze 2009 23:44

Re: Drobne pomysly

Post autor: Asandra »

Gurren pisze:No i przywrócenie możliwości zawieszania amuletu z wyznaniówki Farnaga na nadgarstek. Będę upierdliwy, ale ładnie proszę (:
Ja podzielam prośbę (i też ładnie proszę!!) jak i też mam nadzieję, że rzeczywiście możliwość noszenia tych amuletów zostanie przywrócona.
Co komu to szkodziło!?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne pomysly

Post autor: Coronius »

Pewnie samej arkadii, bo naszyjniki są na szyje i wieszanie w innym miejscu powodowało bugi.

edit: Gurren - skora samca/samicy czesto wyglada tak samo i imo smiesznie by wygladalo jakbym ogladal skore i wyskakiwalo, ze to z samicy losia w okresie rui.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nathaniel »

Skoro skóry są takie same, to skąd oglądający może wiedzieć, że woreczek został zrobiony ze skóry niedźwiedzicy, a nie niedźwiedzia? Trochę konsekwencji.
... just like you imagined ...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne pomysly

Post autor: Coronius »

Zamawiam woreczek ze skory górskiej bobrzycy, dostaje woreczek ze skory gorskiej bobrzycy, wiec wiem, ze to jest woreczek ze skory gorskiej bobrzycy. Konsekwencja jest.

Chyba, ze wymagasz konsekwencji typu: ucialem mu glowe, to zamiast restartu na startowce niech ma kasacje.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nathaniel »

Wiesz doskonale o co mi chodzi. Jeśli ktoś ogląda skórę i nie jest w stanie powiedzieć czy jest ze zwierzęcia płci męskiej czy żeńskiej, to czemu taka różnica jest widoczna przy oglądaniu przedmiotu zrobionego z tej samej skóry?

To, że Ty zamawiasz woreczek i wiesz, że zamówiłeś taki, a nie inny, nie znaczy, że wszyscy naokoło mają taką samą wiedzę. Po Po czym Zenek z Pekaesu poznał, że Coronius z Pruszkowa ma woreczek ze skóry pawianicy, a nie pawiana? Po zapachu?
... just like you imagined ...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne pomysly

Post autor: Coronius »

Bo taki jest kod i dlubanie w nim prosi sie o kolejne apoki co 20 minut?

Gdyby mialo byc jak Ty chcesz, to bym np nigdy nie widzial, ze to mahakamska zbroja plytowa, a nie z karak varn, czy z pcimia wlasnie dolnego.
Awatar użytkownika
Nathaniel
Posty: 126
Rejestracja: 13 lut 2009 07:10
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Nathaniel »

I to jest właśnie brak konsekwencji.
Jasne, że taki jest kod i takich kwiatów jest mnóstwo. Wiadomo, że nikomu się nie chce tego zmieniać i nikt tego nie zmieni, ale podyskutować można.
A skąd Ty możesz wiedzieć czego ja chcę? Czepiłem się ciebie, bo ty się czepiłeś Gurrena.

P.S. Przykład ze zbrojami kompletnie nietrafiony.
... just like you imagined ...
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne pomysly

Post autor: Coronius »

Zbroja to zbroja. Skora to skora. Niby czemu nietrafiony?

I ja sie nikogo nie czepiam. Napisalem tylko jak arka to lapie.
Awatar użytkownika
Aslinth
Posty: 44
Rejestracja: 13 lut 2009 13:20
Lokalizacja: Athel Loren

Re: Drobne pomysly

Post autor: Aslinth »

Coronius pisze:Zbroja to zbroja. Skora to skora. Niby czemu nietrafiony?

I ja sie nikogo nie czepiam. Napisalem tylko jak arka to lapie.

Wybacz, ale mam wrażenie że spierasz się jedynie by nie przyznać się do błędu, bo nie podejrzewam że naprawdę nie jesteś w stanie dostrzec różnicy miedzy skórą (jednorodny materiał w większości bez możliwości rozróżnienia z jakiej płci zwierzęcia pochodzi) a zbroja - (elementem niejednorodnym posiadającym wiele charakterystycznych cech choćby zdobienia, sposób wykonania itp).
Czas goni nas goni nas cały czas...
ODPOWIEDZ