Drobne pomysly

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Thornag
Posty: 115
Rejestracja: 22 sty 2013 12:52

Re: Drobne pomysly

Post autor: Thornag »

Cos takiego jest/bylo juz na mudzie.

Pamietam dawno temu byly takie eventy ze (nie wiem czy postac czy NPC) wchodzily tak na lokacje.
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Drobne pomysly

Post autor: Gerdia »

Jest/był do kupienia kij dzięki, któremu wchodziło się na lokacje wspierając na nim.
Ale czy nadal jest to trzeba zweryfikować, bo z tego co pamiętam to tylko osoby postronne widziały,
że ktoś go używa, natomiast osoba używająca zmiany nie dostrzegała.

A poza tym, czy tak trudno jest napisać te kilka przedmiotów i zgłosić jako pomysł w lokacji/globalny?

Naprawdę, mimo powszechnie panującej opini o bezsensowności zgłaszania czegokolwiek,
sporo rzeczy zaproponowanych za pomocą komendy 'zgłoś pomysł ....' zostało zakodowanych.
Ale rzeczy opisanych:
- short
- long
- emocje (widok 1 os, 2 os, 3 os)

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Merkava
Posty: 258
Rejestracja: 28 lis 2011 15:09

Re: Drobne pomysly

Post autor: Merkava »

Istnieje przedmiot który daje taki opis.
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Drobne pomysly

Post autor: Falkir »

Czy mozna zakodowac kult Myrmidii? Moglaby rywalizowac o swych wyznawcow z istniejacym juz Ulrykiem, daloby to tez ciekawe pole do popisu w odgrywaniu postaci dla obojga wyznawcow, jako ze nieprzerwanie rywalizuja ze soba na placu boju. Chetnie potworze opisy w razie mozliwosci.
Ab ovo
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Haern »

Nie ma przeciwwskazań do kodowania większej ilości klubów wyznaniowych. Potrzebne są jednak pełne projekty wysokiej jakości. Jeśli się podejmiesz - powodzenia :) [polecam poszukać chętnych do pomocy, to całkiem sporo pisania jak na jedną osobę]
Cortranna
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2011 02:29

Re: Drobne pomysly

Post autor: Cortranna »

Czy kusnierz w Mons Arx po prostu wymaga opisow czy dogmatycznie zostalo ustalone, ze ludzie musza miec po cos do tego varieno biegac? Ja moge sie pokusic o ewt. zrobienie dosc analogicznych opisow jesli oto chodzi - chyba, ze jest pomysl na jakies nowe cuda ("pod nosem snycerza sie dalo... *wink*)
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne pomysly

Post autor: Haern »

To niestety nie jest kwestia opisów.
Falkir
Posty: 42
Rejestracja: 10 paź 2013 13:44
Lokalizacja: Poznań

Re: Drobne pomysly

Post autor: Falkir »

Pomyslalem o czyms jeszcze, o imperialnym klubie czarownic. Zanim obrzucacie mnie nadgnila kapusta i pomidorami, wytlumacze sie z pomyslu. Klub zrzeszalby kobiece grono graczek chcacych odgrywac czarownice, mialyby swoje wzgorze jako siedzibe klubu, itemy klubowe w postaci bujnych wlosow, tym dluzszych i pokretnych, im dluzszy staz jako czarownica. Dochodza do tego ciekawe emoty, identyfikujace je z ciemnymi mocami, i co najfajniejsze, odprawianie gusel. Taki mini zaczatek magii, ale bez wielkich cudow, to wymaga dopracowania. Wiem, ze wiele kobiet pociaga taki pomysl odgrywania postaci, to lezy w ich naturze ;). Szukam osob chetnych do wspoltworzenia klubu od podstaw.
Ab ovo
Awatar użytkownika
Werbat
Posty: 1357
Rejestracja: 12 lut 2009 21:25
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Drobne pomysly

Post autor: Werbat »

A potem przyjdzie Zakon i zrobi 'pac pac, heretyku' ;-)
I aim to misbehave.
Systematycznie dążę do wyrugowania hejtu z arsenału swoich środków wyrazu.
Awatar użytkownika
Ulik
Posty: 273
Rejestracja: 21 mar 2009 21:14
Lokalizacja: Kraków

Re: Drobne pomysly

Post autor: Ulik »

<W sumie to nieważne, bo już kiedyś to proponowałem w dedykowanym temacie - starość>

W temacie nauczyciela języków (zwanego odkrywcą) - była propozycja by mógł on 'specem' zebrać informacje na temat ukrytych wyjść na lokacji (co nie było z powodów kodowych możliwe).

To może by przybliżyc zawód do jego nazwy - czy jest możliwe by dać im możliwość zbadania lokacji - listowałoby to wszystkie rzeczy jakie na lokacji można obejrzeć.

* rozglądasz sie bacznie szukająć rzeczy wartych uwagi.
<postac zostaje zajeta przeszukiwaniem lokacji>
W okolicy dostrzegasz biurko, krzeslo, okno oraz urzadzenie.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2013 16:30 przez Ulik, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ