Wielokrotnie wykonywalne zadania

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Barag
Posty: 14
Rejestracja: 16 sie 2011 11:53

Wielokrotnie wykonywalne zadania

Post autor: Barag »

Hej,

Obecnie jedna postac moze wykonac kazde zadanie tylko raz.

Po usunieciu odrebnego doswiadczenia zadaniowego podniesiono znacznie wynagrodzenie za zadania, a moznaby podejsc do nich z innej strony.

Co powiecie na to aby umozliwic wykonywanie NIEKTORYCH zadan wielokrotnie?

Zalozmy wstepnie ze w tych zadaniach wynagrodzenie doswiadczeniowe byloby kilkukrotnie nizsze niz obecnie, oraz ze nie moznaby wykonac jednego zadania dwa razy w ciagu tygodnia.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Wielokrotnie wykonywalne zadania

Post autor: Radgast »

Bez sensu. Więcej zadań jak najbardziej, ewentualnie różne ich wersje (przykładowo więcej róznych listów do rozniesienia, adresaci losowi itd). Ale w takiej formie jak to proponujesz otrzymalibyśmy kolejnego odmóżdzającego expa.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Jenis
Posty: 6
Rejestracja: 16 sie 2011 15:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wielokrotnie wykonywalne zadania

Post autor: Jenis »

Zgadzam się. Można by też wprowadzić zadania nieliniowe i zadania o różnych rozwiązaniach. Imo byłoby ciekawie.
Jenis Attroch z Lyrii, zwany Jankiem Włóczykijem, lub Jankiem Wagabundą. Panharmonista, poeta i powsinoga.
Awatar użytkownika
Herenvarno
Posty: 809
Rejestracja: 09 mar 2010 11:22

Re: Wielokrotnie wykonywalne zadania

Post autor: Herenvarno »

Jenis pisze:Zgadzam się. Można by też wprowadzić zadania nieliniowe i zadania o różnych rozwiązaniach. Imo byłoby ciekawie.
Albo tez zadania dla tych, ktorzy znaja naprawde lepiej swiat?
Np. Zdobadz kiel wąpierza, zemlej go z dodatkiem pieprzu, i tak przyzadzona miksture w mieszku przez dwie pelnie ksiezyca trzymaj. Przynies mi to, a ja cie ozloce, gdy wykonasz dla mnie jeszcze jedno zadanie (Poczekam az specyfik bedzie gotowy, by dodac go do wina/piwa/herbaty pieknej kobiety ktora sie we mnie zakocha)...
Kwestia:
W zadaniu potrzeba zebrac elementy ktorych kupic nie mozna, jak tez i kupic mozna w niewielu miejscach, umiejetnie zmieszac i uzyskac. NPC zdradzi nazwe mieszanki ktora on zamowil, (a zamawiac bedzie 10 roznych od roznych osob), gdy juz uda sie komus zapoznac ze sposobem w jaki uzyskac "MIKSTURE", otrzymac moze kolejne zadanie, np mieszajac kilka "MIKSTUR" ktorych przepisy gracz uzyskal... Sporo ganiania po roznych zakatkach swiata, a za kazdym razem zle przygotowanie ktorejs parti towaru moze zniweczyc wszystko...

Mam nadzieje ze nie zagmatwalem zbytnio swojej mysli...
Nie każdy jest mile widziany w moim domu. Gdybym wszystkich traktował jednakowo, nikogo nie wyróżniłbym!
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Wielokrotnie wykonywalne zadania

Post autor: Haern »

Pomysł na pojedynczy quest. Spytaj wizów czy są zainteresowani ;) Poza tym rozwiązania prędzej czy później byłyby i tak dostępne "od kolegi".
ODPOWIEDZ