Koniec secondów

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.

Czy jesteś za likwidacją prawa do posiadania wielu postaci na koncie gracza?

Jestem za likwidacją!
15
28%
Jestem przeciw likwidacji!
33
61%
Nie jestem pewien.
1
2%
Jestem za możliwością zmiany postaci raz na 60 dni.
5
9%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
Pier
Posty: 205
Rejestracja: 21 paź 2010 16:19

Re: Koniec secondów

Post autor: Pier »

Nie zawsze się to sprawdzi, bo wcześniej czy później uczciwy straci na korzyści oszusta. Całkowite uciachanie secondów jest złe i to nie podlega dla mnie wątpliwości, ale nie oznacza to że należy całkowicie rezygnować z utrudniania życia oszustom. :twisted:
Krobelus
Posty: 113
Rejestracja: 25 mar 2009 12:39

Re: Koniec secondów

Post autor: Krobelus »

Brakuje opcji:
Posiadanie max 2 sekondow
Awatar użytkownika
Gerdia
Posty: 562
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38

Re: Koniec secondów

Post autor: Gerdia »

Przejrzałam temat, ale już sam tytuł i sugestie są dla mnie bez sensowne.
Dlaczego gra ma nas ograniczać?? Wszystko tak czy inaczej odbija się o moralność i fair play każdego gracza.
Ci którzy będą chcieli oszukiwać i tak znajdą na to metodę. I naprawe nie widze sensu debatować nad liczba
dopuszczalnych postaci, no chyba że po to by poexpić na forum.

Odniosę się tylko do jednego konkretnego wątku, który pojawił się w temacie:
Radgast pisze:Dwie postacie tego samego gracza, będące jednocześnie we wrogich sobie gildiach to już faktycznie inna sprawa. Tu się zgodze, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. I z tego co zauważyłem było to przez wizów tępione. Chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii?
Nie ma przeciwskazań, żeby mieć postacie we wrogich gildiach (o ile nie wykorzystujesz informacji jednej dla korzyści drugiej),
a co ciekawe są przeciwskazania do posiadania dwóch postaci w tej samej gildii. I w takim przypadku, w najlepszym przypadku
ze stowarzyszenia zostanie usunięta jedna postać, w gorszym ... obie.

G. :twisted:
Urodziłam się po to, żeby umrzeć
Ale urodze się jeszcze raz i wytrwam tak do konca świata.
Bo ja jestem duchem wiecznego przeczenia,
Choć ronie łzy, choć gniewam sie...
Inaczej postąpić nie umiem.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Koniec secondów

Post autor: Evandeil »

Gerdia pisze:Przejrzałam temat, ale już sam tytuł i sugestie są dla mnie bez sensowne.
Dlaczego gra ma nas ograniczać?? Wszystko tak czy inaczej odbija się o moralność i fair play każdego gracza.
Ci którzy będą chcieli oszukiwać i tak znajdą na to metodę. I naprawe nie widze sensu debatować nad liczba
dopuszczalnych postaci, no chyba że po to by poexpić na forum.

Odniosę się tylko do jednego konkretnego wątku, który pojawił się w temacie:
Radgast pisze:Dwie postacie tego samego gracza, będące jednocześnie we wrogich sobie gildiach to już faktycznie inna sprawa. Tu się zgodze, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. I z tego co zauważyłem było to przez wizów tępione. Chyba nic się nie zmieniło w tej kwestii?
Nie ma przeciwskazań, żeby mieć postacie we wrogich gildiach (o ile nie wykorzystujesz informacji jednej dla korzyści drugiej),
a co ciekawe są przeciwskazania do posiadania dwóch postaci w tej samej gildii. I w takim przypadku, w najlepszym przypadku
ze stowarzyszenia zostanie usunięta jedna postać, w gorszym ... obie.

G. :twisted:

W naszej gildii sakowano niedawno jedna postac bo gracz posiadal postac we wrogiej nam gildii :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Koniec secondów

Post autor: Noah »

Fajnie jak gracz sam mógłby skasować niechciane postacie ze swojego konta.
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Violla
Posty: 174
Rejestracja: 11 maja 2009 19:42
Lokalizacja: Fandall

Re: Koniec secondów

Post autor: Violla »

A z tym to akurat nie ma wielkiego problemu, tylko list trzeba napisać do administracji, wskazać paluchem o którą postać chodzi i plum, już jej nie ma :>
Niziołki wszystkich krajów - łączcie się!

"[...] hobbity to naprawdę zadziwiające stworzenia. Możesz się nauczyć o nich wszystkiego w ciągu miesiąca, a jednak, po stu latach, mogą cię dalej zadziwić"/Gandalf Szary

http://www.pajacyk.pl/
Awatar użytkownika
Noah
Posty: 73
Rejestracja: 25 sty 2011 16:19

Re: Koniec secondów

Post autor: Noah »

Na mudzie? Jeśli tak to na jaki alias? :)
How do I reach these kids?
Awatar użytkownika
Jaeden
Posty: 53
Rejestracja: 16 lis 2010 16:43

Re: Koniec secondów

Post autor: Jaeden »

'mg' oczywiscie :).
Jaeden, cham i prostak.

Jesli polelf, to tylko owiany legenda, w srebrzystej zbroji i z helmem, ktory mowi "zabij".
Awatar użytkownika
Rotkiv
Posty: 176
Rejestracja: 12 lut 2009 22:32

Re: Koniec secondów

Post autor: Rotkiv »

Zdaje sie ze takie rzeczy zalatwia sie mejlowo, podobnie jak nadanie nowego hasla.
ODPOWIEDZ