Bnus za wiek postaci

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Bnus za wiek postaci

Post autor: Evandeil »

Tak sobie ostatnio myslalem, ze sa na arce postacie bardzo stare i postacie nawet kilkadziesiat razy mlodsze a tak naprawde nic z tego nei wynika bo mozna teraz bardzo szybko zrobic dobra postac z zawodem.
I mysle, ze dosc logiczne bylo by jakos uhonorowac postac ktora poswieca setki dni tej grze. Najfajniejszy byl by jakis bonus bojowy np: 1% do wybranego uma za kazde 50(100) dni lub 1% mniejsza kara za zgon ale sam nie jestem pewny i mozna by podyskutowac tu i moze wizowie uznaja czyjs pomysl i jego argumenty.
Obrazek
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Visborg »

A czasem nie jest to uhonorowane w nowym systemie expa? Przez nową "brutalność" - stosunek wieku postaci do poziomu?
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Evandeil »

Jakos nie zauwazylem zadnej roznicy miedzy postacia 250 dni a 20 dni wiec to chyba jakies bajki nam wizy sprzedaja albo roznica jest tak mala ze bez znaczenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sirius
Posty: 119
Rejestracja: 16 lut 2009 10:33
Lokalizacja: Toruń

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Sirius »

Mając kilkaset dni wieku (300 lub 500, nie pomnę) możesz wysłać prośbę do MG o zmianę shorta.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Ponadto zastrzega on sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Eve »

Od pewnego czasu myślałam o czymś podobnym jak Evandeil. Mianowicie o jakimś tam plusie np do umów/może o dodatkowych emotach. Chodzi o to, że w czasie kiedy każdy robi sobie sekondy i mając po dobe/kilka/kilkanascie dni dostaje się do gildii + ma zawód warto popromować też graczy, którzy na swojej postaci mają kilkaset (od 300dni i później bonus co 100dni, żeby to był naprawdę dobry wiek postaci).

Co prawda myślałam o jakimś losowym umie, który ujawnia się "znienacka", ale expiarze okrzykną, że to głupota. W każdym razie może warto pomyśleć o jakimś przyjemnym prezencie za trzymanie się postaci, poświecaniu czasu na nią x czasu.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Coronius »

Coś jak z wartością temblaka?
'Wygląda na najstarszą osobę w tym świecie' :D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Eve »

:oops:
Jej skore znacza starcze plamy.
X elfka zanosi sie suchym kaszlem, ktory swiadczy o jej zaawansowanym wieku.
X elfka mruga do ciebie kokieteryjnie.

A poważnie miło by było starym i wytrwałym nałogowcą dać jakiś mały fikuśny prezent (i niekoniecznie mam tu na myśli laske ;]). Ot, pomysł.
Deli
Posty: 355
Rejestracja: 12 lut 2009 22:28

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Deli »

Emeryturę wpłacaną co miesiąc na konto w wybranym banku :D
Populacja graczy arkadyjskich nie dorasta - gracze z reguły się tylko starzeją.
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Buluar »

No fajnie by to wygladalo, jakby w dylizansie mlody Sigmarita ustepowal miejsca staremu, schorowanemu Nurlgicie. :D
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Amavandrel »

Mam nawet pomysl na item: beret. Moglby sie stopniowac, jak zawiniatko w obiezyswiatach np. od 'w miare nowy, przybrudzony beret' do 'stary, lekko smierdzacy, poprzecierany w wielu miejscach, wyplowialy od slonca beret'.
ODPOWIEDZ