Bnus za wiek postaci

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gość

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Gość »

Astrid pisze:
Pier pisze:Noah, złe podejście, nie o to chodzi czy potrzebna jest za to nagroda, a o to , że miłoby było. Chodzą po arce takie dinozaury... możnaby ich jakoś uhonorować za to że wogóle są jeszcze ;)
Proponuję hemoroidy lub osteoporozę. Wiek ma swoje prawa, przywileje, ale i konsekwencje. :twisted:
Ale to jest akurat bardzo piekny pomysl:

Jestes rudym tepym halflingiem, znanym jako:
Shulz Hofmeier, halfling.
Na Twojej twarzy znajduje sie kilka wyraznych zmarszczek swiadczacych o podeszlym juz wieku.

Albo:

Rudy tepy halfling usmiecha sie wesolo a zmarszczki na jego twarzy ukladaja sie w kurze lapki.


:mrgreen:
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Huggus »

mnie sie nie podoba, co z tego ze moja postac ma kilkaset dni, jak dalej ja uwazam za mloda i taka ma byc? ;P
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Visborg »

Huggus: zawsze mozna stworzyć klub staruszków z emotami i przedmiotem - zmarszczakmi widocznymi w opisie, do którego wymagany jest staż 500 dni. ;) Wtedy nie chcesz - nie nalezysz.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Eve »

Wszystko musicie komplikować :>
To był pomysł raczej w kierunku miłego urozmaicenia i pewnego rodzaju wyróżnienie, że ktoś trzema się od tylu lat jednej postaci, gra nią sobie spokojnie (poświęca jej czas a nie sekondom) itp itp. A robicie z tego jakiś kolejny wyścig. Po co.
Jak ktoś nie chce (o ile by taki pomysł przeszedł) to może być pytanie "czy chcesz mieć fajną zmarszczkę" - Nie, jestem Młodym Huggusem. - Ok. ;)

Nie rozumiem czemu ze wszystkiego trzeba robić tyle problemów. Ot, pomyślałam, że to by było miłe i tylko takie ma być (nie zmarszczka;>, a jakiś emotek, cośtamcośtam).
Aylett
Posty: 18
Rejestracja: 11 lut 2011 21:01

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Aylett »

Ja sie z Toba zgadzam, rozbawilo mnie tylko to, w ktora strone zmierza ta wymiana pogladow po prostu :)
Awatar użytkownika
Evandeil
Posty: 175
Rejestracja: 26 maja 2009 21:48

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Evandeil »

Owszem to mialo byc urozmaicenie i nagroda za te lata cierpliwosci. No i oczywiscie zgodne z zasadami odgrywanie postaci. Zauwazmy ze ci, ktorzy mieli skasowane postacie za lamanie zasad tak naprawde niewiele traca. Skasowanie w sumie to jak kilka zgonow, zdaza sie kazdemu. I te uczciwe postacie i poswiecajace mase czasu tej grze powinny byc jakos nagrodzone.
Obrazek
Awatar użytkownika
Orling
Posty: 77
Rejestracja: 15 mar 2009 23:50

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Orling »

ile miał ovvi?
Varen
Posty: 11
Rejestracja: 03 mar 2011 17:23

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Varen »

Z tego co mówił to poszedł w wizy po 2 latach w grze :mrgreen:
Rennz
Posty: 546
Rejestracja: 12 sty 2010 17:09
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Rennz »

Niewiele ponad 600 o ile sięgam pamięcią. Osobiście miałem grubo ponad 700 (a sumując wszystkie postacie będzie już prawie 1000), ale w gruncie rzeczy chyba nie ma się czym chwalić |-:
Awatar użytkownika
Godar
Posty: 309
Rejestracja: 07 mar 2009 17:46
Lokalizacja: Kraków

Re: Bnus za wiek postaci

Post autor: Godar »

Trzeba było iść do KM - miałbyś szpanerską brodę do ziemi.
Ja tak zrobiłem i nie żałuję - po jakichś 6 lat gry moim krasnalem to moje jedyne osiągnięcie :D
ODPOWIEDZ