Kondycja wszystkich

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gość

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Gość »

1) 'k wszystkich' zamienić na 'k drużyny' czyli pokazuje tylko i wyłącznie kondycje osób w drużynie.
Odpowiedz na te watpliwosci znajduje sie w pierwszym poscie ;)

Napisze jeszcze raz, ta zmiana nie wplynela by w zaden sposob na sprawdzanie kondycji wlasnej, kondycji druzyny ani kondycji mobow.

Niewsywietlana/opózniona by byla tylko informacja o kondycji pozostalych postaci na lokacji.

Osobiscie sklaniam sie do pomyslu z opóźnieniniem. Faktycznie ciezko nie zauwazyc gdy ktos jest prawie na pol rozrabany <=> ledwo zywy. :)

Re: Dół.
Fakt, głupie błędy :roll:
Napisz proszę w jaki sposób można by ominąć to skryptami
Ostatnio zmieniony 09 lut 2011 00:55 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Amavandrel »

Propozycja jest głupia (rozwijając: nie wprowadzi niczego, czego nie dałoby się rozwiązać skryptem, a doprowadzi do powstania zamieszania; uderzy w mniej 'oskryptowanych' graczy).

Edit:
Niech stracę... Ciosy zadajesz z pewną siłą (zadawane obrażenia są w miarę stałe), dlatego na początku walki 'muskasz', a w trakcie walki zadajesz coraz poważniejsze obrażenia (siła przecież się nie zmieniła, za to kondycja przeciwnika owszem). Piszesz zatem skrypt, który na podstawie kilku ciosów dokonuje oceny kondycji przeciwnika. Możliwości rozwojowe skryptu w sytuacji, w której nie ma komendy 'k wszystkich' są naprawdę duże.
Gość

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Gość »

re:up
Oczywiscie masz racje ze mozna taki skrypt napisac, ale najpierw musisz kazda osobe z wrogiej druzyny 'musnac' lub 'zmasakrowac' by wiedziec jaka ma kondycjie.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Coronius »

Ple ple, nie chce mi się czytać repostów, ale skrypty, które wyłapują najbardziej poranionego wroga i go podbindowują są nielegalne, więc zgłoś i czekaj na reakcję.
Awatar użytkownika
Sjorving
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2009 14:21

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Sjorving »

Coronius pisze:Ple ple, nie chce mi się czytać repostów, ale skrypty, które wyłapują najbardziej poranionego wroga i go podbindowują są nielegalne, więc zgłoś i czekaj na reakcję.
Otóż to.
17:54:34 [Wizline] @ Rafgart: no w koncu
17:54:38 [Wizline] @ Rafgart: wylaczylem expa
17:54:42 [Wizline] @ Rafgart: a nadal graja :)
17:54:48 [Wizline] @ Rafgart: balans idealny
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Yergo »

ale skrypty, które wyłapują najbardziej poranionego wroga i go podbindowują są nielegalne
Que? Gdzie to jest napisane?
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Coronius »

Przeszukaj forum a znajdziesz.
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Yergo »

O_o nie powiem, dobrze wiedziec. Wyglada mi na to, ze Arkadia coraz bardziej prosi sie o to, zeby kilka kompetentnych osob usiadlo i ulozylo porzadne, wyczerpujace temat "zasady" + oficjalna tabele kar. Ale przede wszystkim zasady.
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Rafgart »

Skrypt, ktory analizuje informacje z Arkadii i na podstawie tego decyduje za ciebie co zrobisz, jest nielegalny.
Jesli przez tyle lat to do ciebie nie dotarlo, to chyba najwyzsza pora :)
Awatar użytkownika
Yergo
Posty: 128
Rejestracja: 12 lut 2009 22:38
Lokalizacja: trójwieś

Re: Kondycja wszystkich

Post autor: Yergo »

W takim ukladzie chyba kazdy kto ma skrypty ma u siebie cos nielegalnego. I nie bede sie zgrywal, ze jestem wyjatkiem od tej reguly. Bo juz zwykle skladanie "wypowiedz" na bramie Carbon pod bindem, w swietle tej zasady jest nielegalne. Eh, powoli odechciewa mi sie ulegalniania mojego musha prawde mowiac :\

Raf - masz blokniete pm i nie mam jak napisac, ze skoro juz dlubiecie to w gzpomoc zawodu gladiatora nie wyswietla sie, ile czasu do zmiany broni :p (a zglosic nie mam jak, a wczesniej zapomnialem!)
ODPOWIEDZ