Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Gniot »

Taki temacik do dyskusji...jak wiadomo wiekszosc zawodow (czesc w kazdym razie) ma speca glownego i drugiego dodatkowego. Mozna by uzaleznic drugiego speca od stowarzyszenia co o tym sadzicie ?:P

Legionista - ofens + wycofka jesli jest sie w hufcu.
Partyzant - atak z pierwszej linii + z ukrycia jesli jest sie w scoja (lub odwrotnie)
Gladiator - ofens + pokazowa jesli jest sie w VR
Miecznik - ofens + przeciagniecie jesli jest sie w KG

Jesli nie jest sie w stowarzyszeniu z ktorego pochodzi zawod to nie ma bonusu w postaci drugiego speca rowniez nie ma bonusu jesli sie jest bez stowarzyszenia.

p.s.
:) wiem wizowie maja wystarczajaco duzo pracy...a ten pomysl jest z dupy ;P

Ogolnie chodzi mi o idee "drugi spec zalezny od stowarzyszenia" kombinacji moze byc duzo to co napisalem powyzej to jeden z wariantow.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Hasp »

Jestem totalnie za, swietny pomysl!
Vorid
Posty: 33
Rejestracja: 13 lut 2009 07:52

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Vorid »

Gniot pisze: a ten pomysl jest z dupy ;P

Jestem totalnie za!
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Homerofe »

Vorid pisze:
Gniot pisze: a ten pomysl jest z dupy ;P

Jestem totalnie za!
Tez jestem za! Totalnie!


Gniot - jak myslisz? po co zawody zostaly uwolnione? Nie wydaje mi sie, ze po to zeby uwalic 80% graczy i wiekszosc stowarzyszen w ktorych jest minimum zawodu macierzystego. Osoby, ktore odeszly lub zostaly wywalone z gildii tez beda mega szczesliwe. Taka zmiana jest rownie fajna jak reset postaci/stowarzyszen.

Pomysl z dupy.
Amavandrel
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2009 07:29

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Amavandrel »

Chociaż bardzo podoba mi się idea uzależnienia zestawu umiejętności od stowarzyszenia, to w obecnych warunkach arki IMO jest niewykonalna. Sprowadzi się albo do obcięcia zawodów, albo do rozwalenia balansu (no, czegoś na jego kształt).
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Hasp »

Albo inaczej, jestem za, o ile obetna szarze zakonowi. Co ty na to, Gniot? Taki kompromis, w koncu jestesmy doroslymi ludzmi.
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Gniot »

Hasp wizowie pewnie tez nie raz byli za... ale widzac co wyprawiaja mutanci (botowania/lamanie zasad) postanowili ich pewnie i w taki posredni sposob karac!:|

Jesli by ktos z zewnatrz* zerknal na bilans tez by sie w glowe pukal slyszac pomysl obciecia szarzy.

Kumasz ?:)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Hasp »

To niech szarza wchodzi tylko w MC. :)

Edit.
Sorry, ze nie na temat, ale widze, ze podjales rozmowe i tak jakos...
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Zadziwiajace jest, ze ostatnio w kazdym temacie pojawiaja sie elitarki. Dajcie juz spokoj.
Sama propozycja mi sie nie podoba - oprocz argumentow Szikaki nachodzi mi pytanie, co z zawodami, ktore drugiego speca nie maja?
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Homerofe »

Gniot pisze:Hasp wizowie pewnie tez nie raz byli za... ale widzac co wyprawiaja mutanci (botowania/lamanie zasad) postanowili ich pewnie i w taki posredni sposob karac!:|

Jesli by ktos z zewnatrz* zerknal na bilans tez by sie w glowe pukal slyszac pomysl obciecia szarzy.

Kumasz ?:)
Mialem sie nie udzielac, ale mnie krew zalewa jak ciagle czytam to samo.

Gniot, a jak wizowie ukarali najemnikow za akcje z MC? przerobili was - UAU. Jak wizowie ukarali OHM za sojusz z MC i ignorancje w sprawach KMow? Wcale - UAU. I takich przykladow jest masa. Strasznie zle mutanty wyprawiaja takie rzeczy, ze to az niesmaczne. Lamiace zasady KG, botujace KG, chamskie KG, KG (a moze sam Gniot) z zanikiem pamieci to norma, ale lepiej sie dosrac do innych. Pierwszenstwa w roznych przekretach i czitowanym expie to dlugo najemom nikt nie odbierze.

Mam zajefajny pomysl. Lepiej bedzie zamknac arke niz wprowadzac Gniotowe pomysly.

Swoja droga - juz sprawdziles wiorke i ukrywanie? szybko poszlo
Zablokowany