Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Aphazel »

Oj tam, oj tam. Znów osobiste wycieczki. Ja się skupię na temacie.

Zawody po to zostały uwolnione, żeby była więsza różnorodność w każdej gildii. Żeby gracze mogli iść tam, gdzie chcą z powodu erpega/znajomych/whatever, a przy okazji nie rezygnowali z najbardziej pasującego im zawodu. Żeby gildie mogły zbudować sobie drużyny o odpowiedniej funkcjonalności, a nie, żeby każdy miał/umiał to samo.

To, co proponujesz, Gniocie, to połowiczny powrót do starego systemu. Ponadto czy sądzisz, że każdy główny spec szedłby dobrze w parze z każdym specem dodatkowym? Bo musimy przyjąć, że każda kombinacja będzie możliwa. A co z zawodami niebojowymi? Też mają mieć speca dodatkowego bojowego? A co ze specem gildiowym dla starych rasówek? Np. dla LE? Rzut garcią liści w twarz, żeby oślepić na chwilę wroga, czy rzut szyszką w czoło w celu ogłuszenia? :mrgreen:
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Gniot »

KG nie lamie zasad nie botuje i nie zajmuje sie zabijaniem gp natomiast ty szikake piszac tak robisz z siebie zwyklego oszusta i klamce, ktory myslal ze wypromuje swoja postac fragujac niewyumionych z niskimi poziomami i tak po prawdzie poczatkujacych graczy z Gryfow (wiem trudno sobie to wyobrazic ale tacy sa posrod nas). Ba zebys tylko nas tlukl ... biles i pewnie nadal to robisz wiekszosc postaci ktore ci sie przedstawic nie chca - i te argumenty ze oni tez kiedys beda w gildii. (artysta jestes nie ma co)

Wciaz czekam na logi z naszych przekretow...ale oczywiscie nie masz takowych albo nadal je preparujesz.

Pozdrawiam cie klamco.

RE Aphazel :
Po czesci to prawda ... i tak sobie wyobrazalem reforme. Wyobrazalem sobie rowniez ze beda kary* dla tych ktorzy w zadnym stowarzyszeniu nie sa. :)
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Aphazel »

Generalnie fakt, ze ciekawie by było, gdyby członkowie gildii mieli coś swojego poza emotami. Ale zamiast odbierać dodatkowego speca powiązanego z zawodem byłoby IMO ciekawiej dodać coś gildiom, co dawałoby bonus ich członkom po wykonaniu razem jakichś czynności, czy rytuałów. Coś na kształt rytuału Morra poświęcającego broń, żeby dawała bonus do walki z nieumarłymi. Co Ty na to?
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Homerofe »

Gniot jestes smutny i juz nawet przestales mnie bawic. Ja jestem spelnionym czlowiekiem, nie musze sie kreowac niczyim kosztem. Promujesz mnie ty i 'koledzy' - ja tylko delikatnie z was szydze.

Slawny sztandar, granie cudzymi postaciami, pierdzaco-chrzakajace trigery na wszystko - zreszta zeby nie szukac daleko wspomnij Hathaldirowo Agentowe czasy.

ale co ja wiem :]

skruszony klamca :(
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

@Gniot: Zartujesz, prawda? :-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Gniot
Posty: 612
Rejestracja: 13 lut 2009 09:57

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Gniot »

Paulie ... nie no ! Ja nigdy nie zartuje !

Szikake to juz zarys donosu masz...teraz uzupelnij go podepnij logi i jazda, przeciez nie moze byc tak ze inni oszukuja a ty nie ! Trzeba ich ukarac.

Moge ci na znaczek dac... ba jesli masz dowody to masz moje poparcie i sam chetnie ukarze winowajcow.

Tylko ten... ja biore odpowiedzialnosc za okres od moich staran do teraz jesli chodzi o Gryfy... z wykluczeniem seciow mckow ktorzy u nas byli/sa :P git ojej tylko tedy trigery odpaja i granie cudzymi postaciami wiec co zostanie ?:(

p.s.
a temat do blokady ... bo se pogadac normalnie nie mozna :P niektorzy maja hopla na punkcie gryfa.
2011.04.01
Gniot Adiutant Kapitana Kompanii Gryfa, Walczacy z Wiatrakami, Miecznik z
Paweza, Naczelny Madrala Arkadii, Ogr o Elfich Uszach, Elf o Ogrzym
Rozumku, Zastepca Szefa Muminkow z Obozu Najemnikow, Arcydzielo
Sztuki Cukierniczej
Awatar użytkownika
Homerofe
Posty: 189
Rejestracja: 15 mar 2009 23:28

Re: Drugi spec zalezny od stowarzyszenia ?

Post autor: Homerofe »

na punkcie Gniota <3
Zablokowany