Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gość

Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Gość »

Skoro zamkniete zostaly stowarzyszenia elitarne, bo, uzywajac argumentacji czarodziejow, nie bylo powodu, zeby graczy w nich bedacych nagradzac w ten sposob (jak rozumiem umami i zawodem), to czy moznaby dla innych, ktorzy jednak chcieliby wybrac sciezke Zabojcy albo Tancerza stworzyc cos na ksztalt klubu?
Klubowicz mialby do dyspozycji TYLKO emoty, ewentualnie dodatkowy opis w longu postaci.
Nie bylby to autojoin, zeby polowa graczy z tym nie biegala, system rekrutacji moznaby zostawic taki, jaki byl do normalnych gildii, czyli osoba odpowiedzialna za 'przyjmowanie' nowych Zabojcow, prowadzilaby rekrutacje do tegoz klubu.
Mysle, ze taki zupelnie niebojowy sposob bylby dobry, a osoby, ktore chcialyby odgrywac w ten sposob postac, mialyby do tego jakas pomoc kodowa i bylyby baaardzo zadowolone :).

Re dol: No i niech bedzie nawet na 100 stron. W czym to komu przeszkadza?
Ano wlasnie wiem, ze byl klub ZT, stad pytanie czy moznaby cos takiego wprowadzic/przywrocic.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010 14:55 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Vicorin »

Nawet nie zaczynaj tematu... Znów będzie na 60 stron topic


O ile ZT mógłby przejść bo był taki klub

To TW odpada bo oni wszyscy są wyexpieni :P
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Eve »

Przykład masz z klubem Dzieci Ishy jeżeli chodzi o propozycje 'rekrutacji' o jakiej piszesz.

edit:
PS. W sumie zapomniałam doprecyzować - to powyżej nie znaczy, że jestem za AJtami w podobnych tematach;) Nie ma to jak poł postaci latających jako ZT a a druga pół jako TW... Zresztą, zaraz odezwą się głosy, że pomysł głupi i 90stron się dorobi.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010 15:15 przez Eve, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Gość »

No to juz jest wina graczy przeciez. System z zalozenia jest dobry. Tak to kazdy jeden pomysl mozna odrzucac, bo gracze na pewno zrobia chlew. Jeden rekrutujacy by sie nie sprawdzil, to mozna wyznaczyc kogos innego, kto nie bedzie sobie robil jaj i blokowal wszystkim graczom droge do czlonkostwa w takim klubie.
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Vicorin »

no offence: Pograsz dłużej zobaczysz. :)
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Aphazel »

Erm.. moglibyście mnie oświecić w jednej kwestii? Bo ja to zrozumiałem, że ZT i TW nie mogą po prostu przyjmować nowych członków (żeby za dużo elyty nie latał), a z pierwszego posta mi wynika, że te stowarzyszenia zostały skasowane, jak Drakwald. To jak to jest w końcu?
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Vicorin »

e up:

Nie zostały skasowane gracze nadal w nich graja, chyba zakon może przyjmować nawet nowych członków. Ale nikt kto tam się dostanie nie dostanie zawodu elytarnego.
Gość

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Gość »

Decyzja Administracji Arkadii zablokowana zostala mozliwosci zdobywania zawodow elitarnych przez nowych graczy. Juz od bardzo dawna nie bylo zadnego powodu, by pewne grupy graczy byly w ten sposob wyrozniane. Kolejne, obserwowane przez nas zdarzenia tylko nas przy tej opinii utwierdzaly. Osoby, ktore juz posiadaja zawod elitarny, nie straca go, moga takze dokonczyc treningi. Na te chwile blokada oznacza, ze stowarzyszenia Tancerzy Wojny i Zabojcow Trolli nie moga przyjmowac nowych graczy. O tym czy bedzie to sytuacja ostateczna zadecyduje w przyszlosci administracja domeny Imperium.
Nowi gracze nie moga byc przyjmowani. Same gildie nie zostaly skasowane.
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Aphazel »

Dzięki. No to teraz mogę napisać do myślę bez obawy, że się wygłupię.

Skoro gildie nadal istnieją, to nonsensem jest zakładanie klubów, które rpgowo mają spełniać taką samą rolę. Mają być Zabójcy A i Zabójcy B? Tancerze A i Tancerze B? Jasne, możesz przebrać się za batmana, ale to nie znaczy od razu, że będziesz batmanem.
Klubowicz mialby do dyspozycji TYLKO emoty, ewentualnie dodatkowy opis w longu postaci.
To wcale nie jest takie tylko. To bardzo dużo. No chyba, że emoty ZT są marne, to może faktycznie tylko, ale ich nie znam. Ewentualny klub musiałby dawać dość przycięte i zmienione emoty. Tylko po co nazywać się Zabójcą Trolli Bis? Tancerzem Wojny drugiej kategorii? Lepiej założyć jakiś inny klub czy klub udawaczy kogoś, kim się nie jest? Służacy pewnie do zasłaniania się tą faktyczną organizacją (jak zobaczą moje emoty, to może pomyślą, że jestem kat. A i mnie nie pacną).
Gość

Re: Klub dla Zabojcow Trolli i Tancerzy Wojny.

Post autor: Gość »

Chodzi o to, zeby gracze, ktorzy chca odgrywac Zabojcow, mogli to robic tez z pomoca kodowa.
Jasne, możesz przebrać się za batmana, ale to nie znaczy od razu, że będziesz batmanem.
Juz teraz z tego co mi wiadomo sa gracze, ktorzy odgrywaja Zabojcow, mimo tego, ze nie maja do dyspozycji niczego.
No chyba, że emoty ZT są marne, to może faktycznie tylko, ale ich nie znam. Ewentualny klub musiałby dawać dość przycięte i zmienione emoty.
Niby dlaczego? W czym przeszkadzaloby gdyby emoty byly nawet takie same? Chociaz w moim przynajmniej zamysle, emoty bylyby inne.
Lepiej założyć jakiś inny klub czy klub udawaczy kogoś, kim się nie jest? Służacy pewnie do zasłaniania się tą faktyczną organizacją (jak zobaczą moje emoty, to może pomyślą, że jestem kat. A i mnie nie pacną).
No i tu znowu zaklada sie, ze gracz bedzie zle wykorzystywal kod. Ze jak ktos zobaczy emotka ZT, to go nie bedzie bil. Ehh... No to juz pisalem wyzej, emoty bylyby inne.
A co do udawania kogos kim sie nie jest? No coz, skoro nie ma juz takiej mozliwosci kodowej, to tylko udawanie zostaje, prawda?

Vicorin: None taken, gram w literki ponad 6 lat.
ODPOWIEDZ