Kupcy

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gość

Re: Kupcy

Post autor: Gość »

Bo była istotna reforma systemu zapamiętywania - wieści z XII 2009 (obecnie to wieści 87).

W skrócie polega to na tym:
- zapamiętujesz z automatu każdego, kto się przedstawi,
- jak ci się pamięć przepełni, to zapominasz tego z zapamiętanych, kogo najdawniej spotkałeś - tylko tak można kogoś zapomnieć, komenda zapomnij została usunięta,
- dosyć mocno powiększono ilość zapamiętywanych imion.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: Kupcy

Post autor: Taja »

No dobra. Odkad zaczelam sie logowac, wiec jakies hmm... dwa tygodnie, liczba wolnych slotow z okolo 55 spadla mi do 40. Ale powtarzam... ze mi nie chodzi o gp ani o reforme zapamietywania ogolnie ale o kupcow, ktorzy naprawde maja chyba najbardziej przewalone.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2010 02:29 przez Taja, łącznie zmieniany 1 raz.
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Kupcy

Post autor: Vicorin »

Ja tam nie widzie problemu z tym zapamiętywaniem... Naprawdę bardzo ciężko zrobić kolorki... na najbliższych znajomych i poprosić o pomnienie. Wielcy rpgowcy sie znaleźli, a kto miał w pamięci tylko wrogów gildii i żadnych znajomych ? Jak by było zapominanie to by było identycznie to samo.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: Kupcy

Post autor: Taja »

Jestem gp, nie posiadam zadnej gildii tym bardziej wrogiej. I powtarzam raz jeszcze ze chodzi o kupcow tutaj.
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Aphazel
Posty: 148
Rejestracja: 13 maja 2009 09:44

Re: Kupcy

Post autor: Aphazel »

@Taja: przeczytaj sobie temat, potem swoją pierwszą notkę, a potem się zdecyduj, o co Ci chodzi.
Awatar użytkownika
Taja
Posty: 96
Rejestracja: 13 lut 2009 00:04

Re: Kupcy

Post autor: Taja »

No chyba w kazdej mojej notce zaznaczylam dosc wyraznie o co i o kogo mi chodzi. Nie wiem z czym masz problem. ;)
Eksp? Po co nam eksp! Przeciez mozemy erpegowac ;)
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Kupcy

Post autor: Vayneela »

Taja, dzięki :)

Z kupcami na początku była tragedia, wpadały osoby, które się przedstawiały sprzedawały jeden kamyczek, czy kupiły jedną koszulę a później już się nie zalogowały więcej to była kicha. I żeby było śmieszniej porównując "kto" z innymi mieliśmy dokładnie tych samych "żółtków". Trochę się zmieniło po tych ogłoszeniach, że prosimy się nie przedstawiać, a które wywołały takie wielkie oburzenie, ale to oczywiste, że nie każdy przeczyta. Tak tylko, bo widziałam, że się nasz temat przewija.

v.
ODPOWIEDZ