Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Huggo »

Re Visborg,

Co do zaufania masz racje - przecież mamy tablice ogłoszeniowe, rzemyki, tabliczki które są tworzone przez graczy - i inne przedmioty na których można wypisać treść.

Mimo to mi podoba się opcja ze słownikiem podzielonym na kategorie - uzupełniła by w dosyć prosty sposób "kamieniczki" o możliwość ich odpowiedniego "umeblowania <- jak to ktoś pisał" bardziej zbliżonego do podjętej działalności.

Co nie zmienia faktu że zaufanie by się przydało <- bo fajnie by było gdyby oprócz szyldu przy wejściu mogła wisieć jakaś edytowalna przez najemce "jednonotkowa" informacyjna tabliczka/pergamin.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Visborg »

Kategoria budynku/siedziby - tak. Nazwa wybierana już z dostępnych - wolał bym nie, ale bojów o to bym nie toczył, ważne żeby w ogóle był postęp w tym kierunku.

I naprawde, mamy tablice ogłoszeniowe, rzemyki, prawie freemoty (namyslanie sie graczom wystarcza), i jakos szczegolnych wypaczen nie doswiadcza sie, co najwyzej pojedyncze incydenty jak kogos poniesie - w zwiazku z tym ze nie ma elementu hamujacego - koniecznosci wydania sporej ilosci gotowki. Uwazam ze spolecznosc arkowa jest jednak na tyle dojrzala, ze wie kiedy moze sobie bezkarnie pozwolic (na forum na przyklad) a kiedy nie (w grze). Ile ostatnio bylo kasacji graczy za niewlasciwe zachowanie? I nie mowie o uzywaniu "ulatwien", tylko za jakies nieerpegowe jazdy? Albo chociaz kar? Upomnien?
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Huggo »

Wiecie co... tak myślę że może warto by było zebrać jakąś ekipę, i w kilka osób napisać ten projekt w przejrzystej formie - gotowej do oceny/kodowania - czy czegokolwiek innego. Jeżeli znaleźli by się chętni to w ciągu dwóch tygodni, mógł bym nam przygotować jakieś czyste miejsce do pracy. Zaczęło by się od zebrania wszystkich pomysłów, przekomentowania ich, ustalenia jakiejś składnej wersji "systemu", a później podziału na zadania do wykonania w kolejności. Wydaje mi się że grupa łącznie 5 osób była by w sam raz - by jakoś obiektywnie podejść do tematu. Ja jestem pierwszym chętnym - dla mnie te trochę czasu poświęcone temu - rysuje się ciekawiej niż wbijanie postępów. Jak ktoś był by chętny to czekam na zgłoszenia w temacie.

Pozdrawiam,
Huggo

Ekipa to już aktualnie: 3 osoby :D :D

Ps. Re Up, też mi się podobał pomysł z dowolną nazwą - ale w sumie lista też nie blokuje niczego - a wręcz odwraca kolejność - zamiast nadać głupią nazwę i być ukarany - można zawsze by zgłosić pomysł o dodanie wymarzonej nazwy do kamieniczki - jak się wizą by chciało, i uznali ją za dobrą to zawsze mogli by dodać taką nazwę do puli. Dodatkowo lista - pozwoli dobrać lepiej pasujące nazwy do klimatu "Kamieniczki" i jej lokalizacji.
Ostatnio zmieniony 28 cze 2010 21:44 przez Huggo, łącznie zmieniany 4 razy.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Visborg »

Się zgłaszam.
Huggo
Posty: 206
Rejestracja: 19 kwie 2009 11:25

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Huggo »

Do 15 Lipca znajdę chwilkę i przygotuje nam prywatne forum na projekt do szuflady :D Myślałem że znajdzie się chociaż pięć osób chętnych by poświęcić temu trochę czasu ale w 3 też sobie poradzimy. ( Aktualnie 4 :D )

Pozdrawiam,
Huggo
Ostatnio zmieniony 07 lip 2010 09:04 przez Huggo, łącznie zmieniany 1 raz.
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Armagedon - Znaczy się coś dla każdego

Post autor: Visborg »

Spoko. Cały czas chętny.
ODPOWIEDZ