Czas na zmiany?

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Czas na zmiany?

Post autor: Swan »

Zakladam ten temacik, by zapytac sie was, graczy co byscie na arce zmienili, gdyby dano wam taka mozliwosc? Temat bardzo obszerny, ale licze ze kazdy powie cos od siebie, i nie bedzie zasmiecal tego bluzgami czy innymi wypocinami...

Moze ktos z mg takze wezmie udzial w dyskusji, i sie wypowie...
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
Awatar użytkownika
Hasp
Posty: 133
Rejestracja: 03 gru 2009 00:44

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Hasp »

Krotko od siebie, nie mam na razie sily rozwijac:

- Dodal cele dla tej nudnej gry poprzez eventy sterowane przez wizow.
- Zwiekszyl expa przy wyprawach na elitarne npce. Niech raz na 2 tyg, przy wyciaganiu etatu, wskocza osobom bioracym udzial te 'nieznaki'.
- Duzo wiecej magikow.
- Wbudowany minimaper: tj. graficzne rysowanie wyjsc. Cos w stylu 'rysowanie_mapki' liseva.
- Stworzenie rozwinietego systemu specy defensywnych i ofensywnych dla kazdego zawodu nieelitarnego. Elitarne wypieprzyc.
- Dodac freeemota.
Awatar użytkownika
Morowak
Posty: 93
Rejestracja: 18 lut 2009 13:45

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Morowak »

Mi by sie marzyly "Eventy"..
Armie Chaosu zbierajaca sie i ruszajaca na Imperium, kolejono zdobywajaca forty. Przy kazdym forcie walki, uda sie odeprzec broniacym czy nie uda? Transporty, ze wsparciem do fortyfikacji, mc probojacy przejac transport, druzyna swiatla broniaca go by latwiej z nadchodzacymi oddzialami wsparcia bronic fortyfikacji. Czy uda sie ocalic Nuln?

Takie same mozna by zrobic w mniejszej skali chodzby z zielonoskorymi schodzacymi z Gor, atakujacymi mniejsze wioski. System polegajacy sie na "zapisaniu" sie na obrone i wzgledem ilosci broniacych zwiekszala by sie sila wrogich oddzialow. Oczywiscie mozna by zawsze szturmem probowac rozniesc wpyl dowodztwo zanim zdazy zebrac odpowiednia sile by ruszyc z gor.

Potezny licz z armia nieumarlych kolejno rownajacy z ziemia wszystkie wioski, wskrzeszajac ciala poleglych do swojej Armii.

Czy krucjata Armii Imperium ruszajaca na pustkowia.

Magiki, pieniadze, kamienie, tytuly do zdobycia, slawa..

W Ishtar cos odpowiedno dostosowane do poziomu Easy.. Nadchodzaca susza niszczaca wszystkie ziola, zmuszjaca zebranie sie graczy do podlewania traktow. Albo kryzys przemyslu wlokienniczego! Zabraknie sznurkow do wiazania paczek, kto sie podejmie wyprawy do Zerrikani by przeprowadzic transport wlokien przez niebezpieczne tereny Komanda.
Czy co tam robia w Ishtar...
Gość

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Gość »

- ulica w nuln imienia korbenaregisa
- reaktywowanie lowcow wiedzm do walki z ogolnorozumianym chaosem
- zeby zwariowane swirki, maciek i julek, wrocili na arkadie.


dzieki
Gość

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Gość »

Hasp:
Jak mud cie nudzi, to nie graj. Eventy by byly fajne, ale wizowie raczej nie beda mieli na to czasu.
Za te elitarne npc masz etat i jeszcze malo?
Magikow jest duzo - przeciez to nie maja byc plebejskie, powszechne przedmioty.
O elitarkach masz osobny srogi topic.
Natomiast Freeemot i minimaper to jakies nieporozumienie.
:twisted:


Przydaloby sie, zeby pokonczone zostaly rozpoczete, czy dawno odkladane rzeczy:
  • plaszcze, rekawice, buty,
    umy praktyczne - jestem wielce ciekaw co z tego powstanie
    problem zdobywania gildii - teraz pozamykanych
    kopalnie, ziola, itp
Moim zdaniem praca powinna byc ukierunkowana w strone tego, zeby Arka w miare mozliwosci 'krecila sie sama', bo z tego co widze sa ciagle niedobory kadrowe w ekipie czarodziejow. Jakis przelomowe nowosci nie sa imo potrzebne
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Eventy, eventy, eventy!
W sumie w calosci popieram notke Morowaka.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Pieter »

Po temacie w płaczem ogrzej kompani i MC przyszedł widzę czas na koncert życzeń tychże stowarzyszeń.

Moje zmiany:
1. Skasować MC i OK bo mnie stresują swoimi specami.

2. Jeśli nie to zakodować im psychoterapeutę, tudzież jakieś miejsce na mudzie gdzie by mogli uzewnętrznić swój ból istnienia.
Awatar użytkownika
Paulie
Posty: 527
Rejestracja: 12 lut 2009 21:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Paulie »

Re up:
Autorem tematu nie jest przedstawiciel mc/ok, wiec nie wiem skad taki osad.
Ponadto, dyskusja na temat przegiec pewnych umiejetnosci jest placzem? Jeszcze ciekawsza ocena. Jednakze, jakze daleka od rzeczywistosci.
Co do pierwszego punktu twoich propozycji: Zoltkow nie bijemy.
Co do drugiego: W prawdziwym zyciu masz juz takie placowki, polecam sie udac.
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.


<@thran> jakby postac miala byc odbiciem gracza sin gralby w kz
Momo
Posty: 45
Rejestracja: 28 cze 2009 08:42

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Momo »

Mozesz miec takiego samego speca, wiec nie wiem o co ci chodzi.
Awatar użytkownika
Swan
Posty: 76
Rejestracja: 16 mar 2009 14:32
Lokalizacja: Glasgow

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Swan »

Pieter: jak powiedzial Paulie - nie jestem w zadnym z wymienionych przez Ciebie stowarzyszen, jestem GP. Po drugie, wskaz mi prosze, gdzie w mojej wypowiedzi uzylem slow co MC/OK chca zmienic? Pytanie skierowane jest do wszystkich, z naciskiem na mlodych graczy...
Czytanie ze zrozumieniem nie boli, naprawde...
Nigdy nie jest za pozno, by odkryc samego siebie...
ODPOWIEDZ