Czas na zmiany?

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Pieter »

Pozbyłeś się zawodu masowego i wziąłeś rybaka lub handlarza, założyłeś nową postać? Jeśli nie to nie jesteś GP.
Gość

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Gość »

Czyli Pieter twardo obstaje, że jednak jego boli.
Awatar użytkownika
Ilane
Posty: 371
Rejestracja: 11 mar 2010 19:15
Lokalizacja: Z krainy jednoroszcuf

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Ilane »

Po wypowiedziach takiego Pietera rozumiem dlaczego wiórki mordują ludzi :)

Do tematu:
1. Naprawienie/przekodowanie i otwarcie siedzib gildiowych ze zbalansowaną obroną.
2. Przystosowanie zawodów elitarnych do dzisiejszej arki, najlepiej obcięcie do umiejętności masowych.
3. Obcięcie zawodów masowych + dodanie znaczących bonusów gildiowych (ukróciłoby to wychodzenie z gildii i fragowanie przez pro cHunterów).
Takie najbardziej realistyczne.

Takie mniej:
1. Eventy, o których wiele osób wspomina.
2. Więcej zawodów bojowych supportujących/defensywnych.
3. Więcej zawodów niebojowych.
She dealt her pretty words like Blades —
How glittering they shone —
And every One unbared a Nerve
Or wantoned with a Bone —
Emily Dickinson 479
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Vicorin »

Hehe :) lubię takie tematy

Z tych fantastycznych:

- Zmiana systemu organizacji mudowych
a) gracze organizują się w kluby
b) klub może sobie zająć gildie (skrzynia, kowal itp itd)


- Zmiana systemu gildiowego
a) Zrobienie dużej ilości domków dla graczy w tym niebojowych (np rezydencja w mieście, jaskinia kultystów, swiatynie)
b) Rożne sposoby zdobywania gildii nie tylko siłowy (np: podkupienie, quest)
c) Dużo rożnych randomowych questów gildiowych np: zabij 10 mobów, kup mithrylowy pierścień, wykop dziure do piekla.
d) Za wykonywanie questow giliowych może być (exp/złoto/magik)
e) Zmiana wyglądu gildii w zależności od klubu który go zajmuje. (mapa gildii ta sama, ale wygląd np kowala rożny)
f) na terenie gildii można używać freemota (tylko dla uczestników klubu)
g) domki maja swoje spece mp świątynia na pustkach ma możliwość dawania bufof, świątynia w np nuln umagiczniania broni.

- Zmiana systemu expienia
a) Zmniejszenie ilości mobów, ale więcej expa
b) Większa różnorodność mobów, na jednym expowisku
c) Większa specyficzność mobow (lepiej jeden dobrze opisany zbój niż 10 orkow)
d) Expienie nie tylko poprzez bicie mobów. (questy gildiowe)


- Zmiana systemu etatów/zawodów
a) zdobywane nie tylko poprzez zabij największego potwora w okolicy. (questy gildiowe)


- Zmiana geografii
a) Zmiana rozmieszczenia wszystkich expowisk i balansacja mobów przy zmianie systemu expienia :)
b) Zmiana rozmieszczenia gildii


- Zmiana stosunku do graczy
a) przeskrobałeś coś pisz opisy to możne zdejmiemy ci bana

- Inne
a) zmiana opisów ataku broni nie wiem czy to ze względu na bron czy klub w jakim ktoś się znajduje
b) kolorowanie w standardzie(nie będzie trzeba robić skryptów na to, nie mówiąc, że to atut dla nowych graczy)


A z tych jeszcze mniej prawdopodobnych:
Zatrudnienie po cichu murzyna który by naprawił wszystkie błędy i zrobił co było zaplanowane na poprzednie święta :P


A z realnych

Chciałbym żeby wreszcie ja zamknęli :D
Pieter
Posty: 65
Rejestracja: 10 gru 2009 12:40

Re: Czas na zmiany?

Post autor: Pieter »

Ilane pisze:Po wypowiedziach takiego Pietera rozumiem dlaczego wiórki mordują ludzi :)
Przepraszam wszystkich grających ludźmi za to że z powodu wypowiedzi kogoś kto grał półelfem są mordowani przez wiewiórki. Nie do końca rozumiem dlaczego mam taki duży wpływ na to stowarzyszenie, ale tylu tu jest mądrzejszych ode mnie...

Przepraszam również Swana, zwykłego podróżnika, kiedyś krasnoluda z Twierdzy pod Gora Carbon, Zolnierza z Oddziału Alae Mortis a także nurglitę o ile mnie pamięć nie myli, że wziąłem go za gracza z zawodem. Gdzie teraz wstępujemy? Zakon Sigmara chyba może przyjmować.
Mimi pisze:Czyli Pieter twardo obstaje, że jednak jego boli.
Z czytaniem u ciebie równie źle jak z telepatią. Skup się może na grze bo w tamtych dziedzinach nie wróżę ci sukcesów.


Co bym chciał zmienić?

Wiele razy zgłaszane zniesienie łamania się wędek i wciągania ich pod wodę.
Tylko po co pisać tutaj o czymś co wiele razu zgłaszane na mudzie nie zostało wprowadzone?
ODPOWIEDZ