Align i pomoc w ukrywaniu

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Ale to wszystko wymaga recznego grzebania sie i zmieniania wszystkiego po kolei. Byly buklaki, potem plaszcze. Widac, ze na rekawice i buty nie ma ochoty, a Ty jeszcze chcesz dorzucac roboty.
Gość

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Gość »

i po co cokolwiek grzebac w tym alignie (te kapliczki itp), skoro ma byc calkowicie usuniety?
Gość

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Gość »

Bo zanim go usuna minie kupa czasu, a obecnie wystepuje w zlej i imo bardzo niegrywalnej postaci. A rozwiazanie ktore moznaby wprowadzic szybko, bezbolesnie - i nie mialoby nieodwracalnych skutkow.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Eve »

Generalnie - zapewne - prawdopodobnie robią to i owo, ale mimo, że to może być bezbolesnie i szybko to występuje dalej ten sam czynnik:> Trzeba to zrobić i "ktoś" musiałby to zrobić. A jeśli w rezultacie.. align zniknie to to odwalanie sporej niepotrzebnej roboty.
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Gawicz pisze:Bo zanim go usuna minie kupa czasu, a obecnie wystepuje w zlej i imo bardzo niegrywalnej postaci. A rozwiazanie ktore moznaby wprowadzic szybko, bezbolesnie - i nie mialoby nieodwracalnych skutkow.
Zbicie/nabicie aligna to kwestia 20-30 mobow. Nie jest to takie straszne.

I od kiedy "nie pozwala mi wygodnie expic" = niegrywalne?
Visborg
Posty: 406
Rejestracja: 15 maja 2009 03:09

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Visborg »

Coronius pisze: I od kiedy "nie pozwala mi wygodnie expic" = niegrywalne?
Od zawsze? ;]
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Coronius »

Visborg pisze:
Coronius pisze: I od kiedy "nie pozwala mi wygodnie expic" = niegrywalne?
Od zawsze? ;]
Obecnie system moze wymagac gimnastyki jak sie chce jednoczesnie korzystac z itemow wymagajacych dobrego i zlego alignu. Da sie to zrobic.
To nie jest niegrywalne. To znaczy "jestem leniem".
I ciekawy jestem jak zostana rozwiazane itemy ktore swoja sile uzalezniaja od wielkosci aligna.
Vaynel
Posty: 10
Rejestracja: 17 mar 2010 14:41

Re: Align i pomoc w ukrywaniu

Post autor: Vaynel »

Rork pisze:Statua skavenów, skóra snotka i kryształowy pancerz golema. To jedyne trzy sposoby jakie znam.
Jest jeszcze co najmniej jeden :)

Żeby nie było off-topic : popieram pomysł 'badania' możliwości ukrycia na lokacji.
ODPOWIEDZ