Doświadczenie

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Sunird
Posty: 62
Rejestracja: 13 lut 2009 11:23

Re: Doświadczenie

Post autor: Sunird »

Komentarz moj jest taki, ze owszem pare osob (w tym ja) bylo gotowych na zrezygnowanie z gry
by stac sie wizem i rozwijac dalej gre. Jako absolwent studiow informatycznych wyraznie w podaniu sie przedstawilem i poprosilem o rozmowe i wyjasnienie jak rekrutacja wyglada. W odpowiedzi kazano mi napisac opisy wielolokacjowej karczmy wraz z npc'ami eventami itd. A jest to dokladnie to czego chcialem uniknac, bo do wymyslania opisow sie nie nadaje i wcale mnie to nie kreci. Byc moze tu lezy problem, ze tych nowych nie ma jak przybywac. A rowniez slyszalem plotki ze tylko jedna osoba rozdaje karty, obcego zdania nie uznajac.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Doświadczenie

Post autor: Zurwen »

Sunird:
Ciesz się, że ci odpisali. Ja nadal czekam ;]
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Doświadczenie

Post autor: Urithair »

Dalej tak jest, ze jesli gracz wyjdzie z propozycja, ktora wizowie zaaprobuja, to on pisze opisy.

Tak samo - nie wiem czy nie zauwazyliscie - wizowie pisza zamowienia na lokacje (jak na przyklad lokacje miasta redanskiego). Takze nie jest tak zle, jak to mowicie ;)
Awatar użytkownika
Rafgart
Posty: 970
Rejestracja: 09 lut 2009 10:10

Re: Doświadczenie

Post autor: Rafgart »

Kazdy dostaje zadanie po to, by pokazal ze mu naprawde zalezy, jest w stanie wlozyc jakis wysilek i zrobic cos dla muda, nawet jesli temat nie do konca mu pasuje.
W ciagu ostatnich trzech lat przyjelismy 20 osob, a odrzuconych zostalo 5 podan. Nie jest to wiec czeste, a pewne minimalne kryteria musza byc zachowane, wystarczy spojrzec na historie inny mudow.
Terenes
Posty: 397
Rejestracja: 23 kwie 2009 13:41

Re: Doświadczenie

Post autor: Terenes »

Jak widac po "aktywnosci" tych 20 osob macie spaczone kryteria.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Doświadczenie

Post autor: Zurwen »

Terenes: to zaproponuj inne, zamiast głupio krytykować. Ja np. nie widzę jak można by zmusić kogoś żeby był aktywny. Można by motywować kasą, ale to nie wchodzi w grę.
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
ODPOWIEDZ