Zawód zielarza dla krasnoludów!

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Gradir
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2009 00:12
Lokalizacja: Kraków

Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Gradir »

Jako krasnoludzki zielarz, domagam się prawa pełnoprawnego wykonywania tegoż zawodu.
Niechby nawet zwiększyć próg inteligencji wymagany! Ale co to za generalizacja, że moja chwalebna rasa tradycyjnie nie słynie z zamiłowania do zielarstwa... Czasy sie zmieniają. Nie trzeba kochać drzew i żywić się codziennie szyszkami i upadłą korą z drzew, żeby się na ziołach znać, do kroćset. Zresztą w górach rośnie więcej rzadkich ziół niż w lasach, ot co!
Grrid
Posty: 158
Rejestracja: 15 lut 2009 20:05

Re: Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Grrid »

'


Krasnoludy wstydza sie za ciebie.
Moradin
Posty: 15
Rejestracja: 06 lip 2009 22:14

Re: Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Moradin »

Mi tez jest wstyd za Gradira, ale gdy juz bedziesz mial zielska to daj znac!
Awatar użytkownika
Alicia
Posty: 197
Rejestracja: 20 wrz 2009 02:34

Re: Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Alicia »

Ale zaraz!

Jeżeli ja :D , człowiek, mogę zostać pocztylionem imperium krasnoludzkiego, a z tego co mi sie wydaje krasnoludy nie powinny się cieszyć, gdy bezkarnie swiece takim tytułem a jednak nie jest to jakoś ganione, lub jeżeli elfy mogą prowadzić życie wielkomiejskie jako najemnicy czy inni szubrawcy, to... czemu nie? :shock:

Też se wymyśliliście ideologię, :roll: zioła rosną jednakowo dla wszystkich! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 270
Rejestracja: 24 lut 2009 18:39

Re: Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Eve »

Może ideologie wedle domen dziel. Ja zauważam kolosalną różnicę miedzy Ishtar i Imperium. Pomyslmy.. z czego to może wynikać. A, wiem. Bo WH i Sapkowski to różne bajki:]. I tak jak na Khazada zbierającego kwiatki zemre na zawał tak na KM już nie (przepraszam jeśli tak nie jest! nie jestem znawcą). Jak LE z WH będzie siedział na poczcie i chichrał się to nie jest to LE z WH;> A z kolei elfy Sapkowskiego chyba już zupełnie inne są niż wyobrażenie zwiewnych postaci pląsających wokół ogniska.. Tyle przykładów - ludz jak każdy widzi jest ludziem..

A że... domeny się stykają i gracze wymieniają.. :]
Gość

Re: Zawód zielarza dla krasnoludów!

Post autor: Gość »

Niejednokrotnie wizowie pisali, ze dostep do niektorych zawodow dla niektorych ras ma byc po prostu utrudniony. Chcesz zielarza, wybierz etat z umem zielarstwa :)
ODPOWIEDZ