Drobne Pomysły

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Gość

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Gość »

Nie tak ciezko, bo sa takie zwierzatka co przetrwaja apoke, choc innego gatunku niz wymieniles
Awatar użytkownika
Lumpo
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2010 13:38
Lokalizacja: Aberdeen/Swinoujscie
Kontakt:

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Lumpo »

Koniki, kuce i inne latajce?
Niedawno czytalem jakies tam podreczniki do WFRP-2nd i bylo tych 'ogierow' tam...
Osobiscie wolalbym konia do targania ekwipunku. Fajna sprawa dla rybakow, gornikow, ale byc moze jest cos, co je zastepuje. Ba! Moze nawet same konie sa, a ja glupi nie wiem.
Pogram zobacze. Znajde i zjem z kopytami. Muehehe

Re down:
To juz tylko kotkow do glaskania brakuje i myszek, zeby je karmic.
W sumie myszki juz sa. Tylko czy kotek mialby przyznawany exp za pozeranie ich?
:roll:
Ostatnio zmieniony 02 mar 2010 01:26 przez Lumpo, łącznie zmieniany 1 raz.
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Urithair »

Sa sa. Sa konie, sa luki i jest magia.
Gość

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Gość »

Konie są. Ale koniny jeszcze nie jadłem bo wiejski koń mnie ubije, poćwiartuje i zje, nim zadam mu chociaż polowe obrażeń.. =P
Wracając do kota, to jeśli któryś z nieśmiertelnych wyrazi chęć stworzenia czegoś takiego, to z chęcią wszystko rozpiszę. Tak czy siak skończy się na nie ma czasu bo są inne sprawy, więc wymarzonego kota doczekam się za parę lat, ew. wcale. Chwilowo wynajdę sobie jakieś paskudztwo do podrzucania listów i je będę dręczył. =P
Awatar użytkownika
Vicorin
Posty: 93
Rejestracja: 23 gru 2009 17:52

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Vicorin »

Koty już są :) Co prawda nie przetrwają apoki, ale jak znajdziesz i zaniesiesz na pocztę wszystkie elfki twoje :D
Vayneela
Posty: 159
Rejestracja: 20 lip 2009 19:56

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Vayneela »

Wolę smoka.

v.

Dół: Oko mam, poskładasz mi?
Ostatnio zmieniony 03 mar 2010 00:36 przez Vayneela, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Molu
Posty: 202
Rejestracja: 19 gru 2009 23:27

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Molu »

Vayneela pisze:Wolę smoka.
Jak Ci przyniose skore i glowe, to bedzie si?
Tylko o sprawach, które nas zupełnie nie interesują, możemy wydać rzeczywiście bezstronną opinię, co niewątpliwie jest powodem tego, że opinia bezstronna jest zawsze absolutnie bezwartościowa.
Ramla
Posty: 32
Rejestracja: 26 sty 2010 00:54

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Ramla »

Nie tykac Smokow! :P
One sa pod ochrona juz! Ewentualnie karmic elfkami ;)

A co do pomyslow to mi by sie przydalo cos w stylu notesu, ktory moznaby zakupic i sporzadzac notatki tak jak sie to pisze listy na poczcie i pozniej ewentualnie komus przekazac albo traktowac jak pamietnik chociazby :)
Urithair
Posty: 177
Rejestracja: 14 gru 2009 01:39

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Urithair »

Zglos pomysl w Arce.

Bedzie mial wieksze szanse realizacji, a w sumie godny uwagi dla celow czysto erpegowych jesli jeszcze takowe w tym Swiecie istnieja.

Dodac do niego moznaby bylo jeszcze czyste, pojednyczne karty papieru, inkaust (ew. atrament i pioro, ktore mozna byloby zastapic np piorem z gryfa)
Gość

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Gość »

Pytanie tylko, po co kartki papieru i inkaust? Pióra ostatecznie, żeby przystroić zakąskę. Jak dla mnie to dwie komendy dodać i z głowy:
<zlap elfa> <rzuc elfa smokowi na pozarcie>
Założę się, ze zwolennicy autostrady przez Loren wrzuciliby masę potrzebnych opisów.. =P
Zablokowany