Drobne Pomysły

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Falan
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2011 06:28

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Falan »

Witam,

Zdaje sobie sprawe ze moj pomysl nie powinien sie znalesc w tym temacie, ale nie wiem czy jest sens go rozwijac, nie majac pewnosci, czy ma jakakolwiek szanse zaistnienia.

Terenow mamy sporo, zawodow rowniez (prawie wszystkie bojowe). I jak tu sie nie dziwic patologicznemu PK, skoro caly swiat jest, jakby nie patrzec, nastawiony na walke.

Tereny pod gildie mamy. Z poczatku moznaby nawet ustawic to jaki autojoin gildie, zobaczyc zainteresowanie graczy. Wydaje mi sie, ze znalazloby sie sporo nie-secondow pragnacych zawodu niebojowego dajacego jakies profity, dodajace smaczku do rpg.

Moze czas zainwestowac w jakosc, a nie ilosc.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Sjorving
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2009 14:21

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Sjorving »

Paulie pisze:Rafgart - co rozumiesz przez patologiczne pk?
Chore podniecanie się bilansem, fragowanie na startówkach, żeby tylko się tam znaleźć i niezbyt cywilizowane dyskusje na tymże. Logowanie się na komendę, kiedy jest okazja zdobyć parę fragów, wspaniałe inteligentne bindy służące jak najszybszemu atakowi itp.

Co do "drobnych pomysłow" z craftingiem czy jakkolwiek ktoś nazywa tworzenie przedmiotów przez graczy. To nie jest w żadnej mierze "drobny pomysł", a olbrzymie przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko spójnej, przemyślanej koncepcji, ale i znacznych nakładów wizogodzin. Z dużym prawdopobieństwem można jednak stwierdzić, ze nie jest to materiał na kolejne stowarzyszenia.
17:54:34 [Wizline] @ Rafgart: no w koncu
17:54:38 [Wizline] @ Rafgart: wylaczylem expa
17:54:42 [Wizline] @ Rafgart: a nadal graja :)
17:54:48 [Wizline] @ Rafgart: balans idealny
Haern
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 14:03

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Haern »

Zawsze się uśmiecham, jak ktoś np. o kowalstwie mówi jak o projekcie na dwie godziny pracy ;)

Mój drobny pomysł [lobby musi działać], skoro nie bierzecie się za ogromne przedsięwzięcie jakim jest crafting, to może chociaż poprawienie OHMu?:P Wciąż czekamy!
Coronius
Posty: 778
Rejestracja: 13 lut 2009 22:45

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Coronius »

Haern pisze:Zawsze się uśmiecham, jak ktoś np. o kowalstwie mówi jak o projekcie na dwie godziny pracy ;)

Mój drobny pomysł [lobby musi działać], skoro nie bierzecie się za ogromne przedsięwzięcie jakim jest crafting, to może chociaż poprawienie OHMu?:P Wciąż czekamy!
Stań w kolejce :D
Falan
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2011 06:28

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Falan »

Haern pisze:Zawsze się uśmiecham, jak ktoś np. o kowalstwie mówi jak o projekcie na dwie godziny pracy ;)

Mój drobny pomysł [lobby musi działać], skoro nie bierzecie się za ogromne przedsięwzięcie jakim jest crafting, to może chociaż poprawienie OHMu?:P Wciąż czekamy!
Kto powiedzial ze dwie godziny? Nic takiego z mojego posta nie mozna wywnioskowac.

Napisalem to tutaj, zeby sie dowiedziec o szansach powodzenia takiego pomyslu.

Po co otwierac nowy temat, ktory bedzie zaraz zamkniety? Teraz wiedzac, ze w najblizszej przyszlosci nic takiego nie bedzie mialo miejsca, nie bede sie tym glowil ani zaczynal kreslic jakikolwiek szkic.

Pozdrawiam!
Alderic
Posty: 14
Rejestracja: 12 cze 2011 19:35

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Alderic »

Ptaszki ćwierkają że coś takiego może być w "zaawansowanej fazie koncepcyjnej", co oznacza że crafting może pojawić się w ciągu tygodni, miesięcy lub lat. Planowo ma się pojawić.
(oczywiście są to plotki, nie znam oficjalnego stanowiska Wizów w tej sprawie)
Gość

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Gość »

Zrobic dni otwarte kazdej gildii zeby mozna ja bylo sobie przynajmniej raz do roku najechac.

:mrgreen:
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Hunrim »

Jeżeli nie znam odpowiednich komend lub o czymś nie wiem to z góry przepraszam za tego posta. Chodzi o to, że fajnie by było gdyby w największych miastach zostały powszechnie udostępnione areny ( które notabene już są). Tak, żeby gracze między sobą mogli się sprawdzić bez zabijania, fajnie byłoby też dać wszystkim możliwość walki z egzotycznymi zwierzętami. Niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę, ale to wszystko w tej chwili jest bodajże na wyłączność jednej gildii. Jeżeli miałoby to im przynieść szkodę, w ramach rekompensaty można by zrobić opłaty, które wnosiliby gracze przy wejściu na arenę, a która trafiałaby do kasy tej gildii.
Awatar użytkownika
Sivlaryan
Posty: 255
Rejestracja: 13 lut 2009 19:03
Lokalizacja: Reykjavik

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Sivlaryan »

Pomysł popieram, z opisami pomóc mogę. Dodatkowo do pomysłu chciałbym wnieść jeszcze tzw. leaderboard gdzie mogły by być zapisywane wyniki z najsilniejszymi npc'ami na arenie, albo największa ilość stoczonych walk na arenie. Można też dodać tryb drużynowy, kilkulokacyjne pomieszczenia, w których piorą się drużyny.

Ogółem coś gdzie będzie można poczuć ten dreszczyk emocji poza "zabij idlujacego elfa" czy "idz na expowisko najemnikow i zabij krasnoluda" ;)

Siv.
POWER OF FRIENDSHIP
Buluar
Posty: 607
Rejestracja: 12 lut 2009 21:49

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Buluar »

Arka to nie jest bezgrafikowa wersja Wowa.... :|
Każde społeczeństwo dzieli sie na trzy warstwy. Ludzi nieruchomych, ludzi ruchomych i tych, którzy poruszają innymi.

Abraham Lincoln
Zablokowany