Drobne Pomysły

Wszelkie pomysły dotyczące Arkadii.
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Radgast »

Jest w zwierzyncu. Ale fakt, że to zdecydowanie za mało. Dlatego proponowałem w jednym z wczesniejszych tematow, chociazby cos ala wiedzmiskie zlecenia. Czyli przykladowo przynies glowe takiego i takiego potwora. Czy tez nieco bardziej rozbudowane typu: przepedź diaboła z naszej wioski (ale to juz, zdaje sie, podchodzi bardziej pod questy) ; )
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Zurwen »

Zwierzyniec jest świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Jest paru graczy, którzy to potwierdzą ;)
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Esten
Posty: 71
Rejestracja: 07 lis 2010 17:37

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Esten »

Zwierzyniec do wiedzminow nie pasuje:P Ale chodzilo mi nawet o to zeby dodac te 2-3 "expowiska" ktore sa wokol kazdego miasta i zlecenie na 10 glow danego mob'a- np. W Novi: 5 zlotych koron za 10 ghuli pod miastem, 10 zlota za glowe grasujacego pod wioska rysia; Oxen: 5 zl za 10 glow gremlinow, 30 zl za glowe bulwy/zeugla.

re. up. Oczywiscie za zwierzyniec wielki plus, niektorzy tam na etaty zarobili, milym towarzystwie i poczuciu przygody ;]
Awatar użytkownika
Radgast
Posty: 129
Rejestracja: 06 gru 2010 15:31

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Radgast »

Oczywiscie. W ogóle pomysł świetnie zrealizowany i nieszablonowy. Tymbardziej fajnie jakby było tego typu rzeczy wiecej.

Edit: Esten mnie uprzedził.
Pomyślałem zrazu, że kłamie każdym słowem
Ów chromy dziadyga ze swym złośliwym okiem


https://www.youtube.com/watch?v=NT5-bXQSWy8
Awatar użytkownika
Huggus
Posty: 238
Rejestracja: 12 lut 2009 21:13
Lokalizacja: Inis Ard Skellig

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Huggus »

Ja bym jednak nie powiedzial, że zlecenia imperialne to odpowiednik zwierzynca. Tam jest dużo małych zleceń częściowo zróżnicowanych (4 rodzaje?), które jedna osoba zrobi sama. A tutaj jest jedno duże, które trzeba robić w pare osób.
We shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds,
We shall fight on the fields and in the streets, we shall fight in the hills.
We shall never surrender!


Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią.
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Hunrim »

Ja bym naprawdę postulował zwiększenie ilości zleceń na poczcie ( przynajmniej w Novigradzie) . O ile niedawno można było narzekać, że jest konkurencja i na dobre zlecenie trzeba naprawdę długo czekać, tak teraz nagminnie widać tłumek chętnych stojących pod pustą tablicą i czekających n jakiekolwiek zlecenie - kto pierwszy ten lepszy. Chyba nie o to chodziło? Mi jak coś trafię, to w ogóle głupio brać, bo nie chcę psuć zabawy nowym.

Dotyczy to zresztą całej Redanii, ostatnio po raz pierwszy w historii miałem sytację, że w Novigradzie, Oxenfurcie, Pianie i Rinde były puste tablice, znalazłem zlecenie dopiero w Gelibolu, a i tak były tylko dwa do wyboru!
Sara
Posty: 14
Rejestracja: 08 kwie 2011 01:12

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Sara »

Kiedyś było tak, że w Novigradzie niemal zawsze trzeba było walczyć o przesyłkę do rozniesienia i nikomu to nie przeszkadzało :). Teraz przynajmniej są z tego jakieś konkretniejsze monety ;).
Hunrim
Posty: 342
Rejestracja: 13 lip 2011 15:52

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Hunrim »

Kiedyś to były rybki i dopóki nie ulepszono ostatnio systemu, to mało kto na paczki spoglądał
Paras
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2011 20:53

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Paras »

Może by w związku z ostatnią zmianą, do komendy kto, dodać opcję kto [z]apamietani? która listowała by tylko zapamiętanych, a nie przedstawionych.
Zurwen
Posty: 756
Rejestracja: 13 lut 2009 09:37

Re: Drobne Pomysły

Post autor: Zurwen »

Mysle, ze dobrym wyjsciem byloby ruszyc sie gdzies z Novigradu
Do kontaktów z czarodziejami służy komenda ‚zglos’ (błąd/pomysl/mg).
Zablokowany